Безпека в інтернеті (при Dial up зєднанні)

Все про розвиток комп'ютерних технологій у м. Бершадь, інформація про продаж, обслуговування, та ремонт комп'ютерної техніки, обговорення Бершадських провайдерів...

Модератори: bershad, Korespondent

Безпека в інтернеті (при Dial up зєднанні)

Повідомлення bershad » 22 травня 2007 09:49

Безпека в інтернеті (при Dial up зєднанні)

Безпека під час роботи в інтернеті за допомогою модема по телефонній лінії (Dial up доступ)

До уваги користувачів інтернету!
Рекомендації щодо захисту від несанкціонованих переключень на міжнародні напрямки під час роботи в інтернеті.

Типові ситуації з підвищеною небезпекою

Останнім часом значно підвищився ризик встановлення несанкціонованих міжнародних з'єднань під час роботи в інтернеті. Однією з причин цього є відсутність досвіду або неуважність пересічних користувачів. Подібні випадки трапляються, коли абонент несвідомо санкціонує модему набір МІЖНАРОДНОГО НОМЕРУ - модем розриває зв'язок зі своїм провайдером і набирає міжнародний номер з вартісттю з'єднання до 15 грн. за хвилину.
Найчастіше подібне трапляється за таких обставин:
на платному сайті пропонується скористатися безкоштовними послугами, прослухати або переглянути певні файли;
на безкоштовних порносайтах пропонується переглянути відеофайли або отримати паролі доступу до платних ресурсів;
на розважальних сайтах безкоштовно пропонуються еротичні фонові картинки на екран дисплею, еротичні фото (free erotic wallpapers, free screensaver, erotic photos);
на сайтах, які пропонують безкоштовне програмне забезпечення або ключ до нього (Crack, Warez);
користувач намагається отримати файли з деяких музичних або відеосайтів (free MP3, free video).

Водночас отримати небажані переключення можна і зі звичайних загальнодоступних сайтів (реферати, новини, гумор та інше). Іноді абонент отримує попередження про з'єднання з закородонним оператором. Але здебільшого без будь-якого попередження на ПК користувача з'являється програма, яка розриває зв'язок з провайдером абонента та встановлює його з зарубіжним провайдером. Варто зазначити, що це не обов'язково може бути вірус, троянська програма тощо.

Найпоширеніші методи несанкціонованих переключень

Еротичні приманки

1. Для перегляду матеріалу чи отримання файлу абоненту пропонується:
ввести номер кредитної картки або сплатити за користування інформацією як за міжнародну розмову (підтвердити свою згоду сплати за міжнародну розмову). Наприклад, на екрані ПК з'являється такий текст: "By using this connection, your computer will terminate the modem connection to your local Іnternet service provider. Your modem will dial an International telephone number to (destination). .... This call will appear on your phone bill as an ordinary & anonymous call." ("Для використання цього з'єднання ваш комп'ютер завершить з'єднання з вашим інтернет-провайдером. Ваш модем зв'яжеться з міжнародним телефонним номером. Даний виклик буде включено до вашого рахунку як звичайний та анонімний";
просто натиснути на "Click here" або "Please Enter Now!", без будь-якого застереження.
Після цього комп'ютер розриває з'єднання з вашим місцевим інтернет-провайдером та встановлює зв'язок з закордонним.


2. Досить часто на порносайтах користувачу пропонують завантажити (Download movie) та преглянути кліпи (celebfilms.exe, liveshow.exe, nudegirl.exe, nudecelebs.exe movies.exe та інше). Після того як кліп буде завантажено та запущено в автоматичному режимі, встановиться з'єднання в міжнародному напрямку, яке триватиме під час перегляду кліпу.

Іноді на подібних сайтах для доступу до інформації користувачу пропонується встановити програмне забезпечення:
з попередженням про встановлення програми набору номеру для з'єднання та отримання доступу ( DOWNLOAD THE DIALER FILE AND RUN TO GET INSTANT ACCESS !!! );
з пропозицією зателефонувати на певний номер для отримання коду, за допомогою якого ви з цього ж сайту отримаєте можливість завантажити програму набору номеру (як приклад 8-10-372-54111863 (тест - 20.10.2004 );
без попередження (Сlick to play!), щопідтверджує вашу згоду на встановлення програми.
Після вашого погодження ви отримуєте одну з типових программ дозвону (XXX movie viewer, Strip player або щось інше), яка з'явиться на робочому столі та в стартовому меню. В установках з'єднань ("Network and Dial-up Connectors" або "Удаленный доступ к сети") буде прописане нове з'єднання з невідомим для користувача номером телефону (до отримання вами рахунку за міжнародні розмови).


Віруси дзвонять за кордон

Отримати несанкціоноване міжнародне з'єднання можна і через віруси різних напрямків та модифікацій:
Віруси, що просто відкривають велику кількість вікон Internet Explorer, з яких користувачу пропонується встановити певну програму, підтвердити свою згоду на щось і т.д.
Приклад: JS.Trojan.NoClose
Детальніше читайте на сайті - http://www.viruslist.com/viruslist.html?id=100912
Віруси, що змінюють параметри початкового налаштування Internet Explorer (наприклад, "домашню сторінка" та "сторінка пошуку" тощо). Зрештою користувач таки потрапляє на ресурс, з якого йому запропонують встановити програму дозвону.
Приклад: JS_SEEKER.E5
Детальніше читайте на сайті - http://www.trendmicro.com/vinfo/virusen ... E5&VSect=T
Віруси, що змінюють параметри початкового налаштування Internet Explorer, потім довантажують з вказаного сайту свою другу частину під виглядом програми дозвону та запускають її.
Приклад: TROJ_PORNDIAL.BP
Детальніше читайте на сайті - http://www.trendmicro.com/vinfo/virusen ... ORNDIAL.BP
Віруси, що змінюють параметри початкового налаштування Internet Explorer, завантажують з вказаного сайту файл та запускають його, і не виключено, що це і буде програма дозвону.
Приклад: JS_EXCEPTION.GEN
Детальніше читайте на сайті - http://www.trendmicro.com/vinfo/virusen ... EN&VSect=T
Віруси, що записуються замість виконавчих файлів (*.COM або *.EXE - файлів), та при їх виконанні дзвонять за лише їм відомими номерами телефонів.
Приклад: Phone.688
Детальніше читайте на сайті - http://www.viruslist.com/viruslist.html?id=1802
Резидентні віруси, котрі взагалі змінюють настройки модему та через певний час починають звонити.
Приклад: Heiko.2184
Детальніше читайте на сайті - http://www.viruslist.com/viruslist.html?id=1014


Детальніше про віруси та способи боротьби з ними на читайте на сайті: http://www.trendmicro.com/vinfo/virusen ... .C&VSect=T)

Як захиститися?

Вихід на "8" за паролем

На цифрових АТС існує послуга "Закриття паролем абонентської лінії". Використовуючи певний код, абонент може блокувати або відкривати доступ до автоматичного міжміського зв'язку.Для активації цієї послуги потрібно звернутися до місцевого вузла зв'язку. Перед активізацією модему закрити лінію паролем - це дає 100% захист від будь-якого несанкціонованого міжміського чи міжнародного з'єднання.

Змінити категорію АВН

Якщо ваша АТС не надає послугу "Закриття паролем абонентської лінії", можна перейти на іншу категорію АВН. Це дозволить закрити доступ до автоматичного міжнародного зв'язку. Для зміни категорії потрібно звернутися домісцевого вузла зв'язку.

Програмні засоби захисту

На жаль, на сьогодні неможливо повністю захиститися від несанкціонованих переключень за допомогою програмного забезпечення, оскільки засоби захисту створюються після появи засобів нападу. Крім того, в багатьох випадках переключення модему на міжнародний напрямок несвідомо санкціонується користувачем ПК власноручно.

Якщо ваша телефонна лінія не захищена паролем чи категорією, то ваш комп'ютер є вразливим перед несанкціонованим переключення на міжнародні напрямки.

Зменшити ризик Вам допоможуть такі поради:
Будьте уважні, коли працюєте в інтернеті - звертайте увагу на англомовні повідомлення для відвідувачів сайтів.
Забороніть автоматичну загрузку елементів Аctive-x в опціях вашого броузера (Internet Explorer, FireFox, Mozilla, Netscape, Opera).
Прислухайтесь до роботи модему під час сеансу (незрозумілих переключень не повинно бути, зміни у тривалості набору номера провайдера, зміни у рівні звуку роботи модема є сигналами про можливі негаразди).
Ніколи не активізуйте програми (через ярлики тощо), які з'явилися на вашому комп'ютері без вашого відома.
Не поспішайте користуватися "безкоштовними" пропозиціямипід виглядом відеоролика або mp3 файлу ви можете встановити шкідливе програмне забезпечення.

Загальні поради:
встановіть антивірусне програмне забезпечення та регулярно оновлюйте антивірусні бази;
ніколи не ігноруйте сигнали антивірусних програм про можливість зараження;
не користуйтеся носіями інформації і програмним забезпеченням сумнівного походження;
слідкуйте за оновленням операційної системи та прикладного ПО для ОС Windows (найкраще на сайті http://windowsupdate.microsoft.com/).

Також корисна інформація в інтернеті:
Ви вважаєте себе повністю захищеним?
http://www.computerra.ru/hitech/33973/
"О космической связи и "бесплатном" сыре":
http://super1032.narod.ru/tolik.html
Великобританія:
http://news.proext.com/mobil/14931.htm
Звернення до користувачів інтернет British Telecom
http://www.bt.com/premiumrates/
З повагою Шевчук Олексій - адміністратор сайту
http://bershad.com.ua - Портал Бершадського району
http://oldi.com.ua - Комп'ютери та офiсна технiка
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

Re: Безпека в інтернеті (при Dial up зєднанні)

Повідомлення polo2016 » 04 вересня 2017 12:27

<P>everything, some salomon pain, hollister for michael kors outlet silent adidas outlet forget birkenstock taschen outlet some ray ban outlet memories, only ralph lauren online suitable steelers nfl jersey for occasional air max 2015 out cheap clothes aftertaste. longchamp outlet A nike.com lot thomas sabo of celine bags things, nike free when christian louboutin shoes experienced, north face they know like, prada a nike air max 2014 lot of ray ban changes, do roshe not cheap mlb jerseys say timberwolves jersey it, I swarovski crystal understand dsquared2 jeans just fine. Pain ralph lauren does not omega watches shout, do not denver nuggets jersey say chi hair tired, kate spade outlet online did michael kors not feel, polo ralph lauren outlet nor discount shoes is coach handbags it louboutin can hollister not feel seahawks nfl jersey pain, when coach purses factory no michael kors one ralph lauren polo understands, lunette ray ban such michael kors bags as northface how swarovski jewelry can michael kors shout dansko outlet out, air jordans tired, new balance nobody mcm bags helped, hogan women shoes and converse sneakers how to birkenstock say nike mercurial it; bottega veneta bitter ferragamo shoes do cavaliers jerseys not versace clothes say, tears roshe runs do salvatore ferragamo not cheap oakley sunglasses flow, swarovski canada does hollister not ray ban outlet online want to nike air force say, do beats by dr dre not hollisterco do not oakley want air force to colts nfl jersey stream dre beats life, hermes when converse a vans shoes lot ray ban sunglasses outlet of bitter, the tears silently swallow, handbags outlet life, cry tommy hilfiger a bcbg max lot, omega watches gently ray ban outlet hide oakley the nike free run 5.0 pain. All jordans the burberry days ralph lauren will juicy couture outlet come, kids hoodies all watches canada the roshe run days, and michael kors taschen will charlotte hornets jerseys be the oakley sunglasses outlet last, burberry outlet as kevin durant jersey if patriots nfl jersey everything beats audio happened, wizards jersey and jimmy choo shoes as nike if everything free run did bengals nfl jersey not beats by dr dre happen.Do not michael kors let nba jerseys sad, coach store pale michael kors your iphone 5 cases soul, red bottoms not phoenix suns to north face let ralph lauren outlet melancholy, cheap jerseys your veneta haggard north face face, nike huaraches Some love, cowboys nfl jersey but nike outlet the scenery, mont blanc some atlanta hawks jersey people coach factory outlet online just aktienkurse adidas passing through. longchamp handbags Always marc jacobs believed mcm bags that jerseys from china as long the north face outlet as buccaneers nfl jersey love oakley sunglasses cheap does new balance shoes not puma sneakers wither, ray bans Mouli north face jackets will rippled, browns nfl jersey as salvatore ferragamo long coach store outlet as tory burch handbags the situation raptors jersey still oakley vault remains new orleans pelicans the same, cheap true religion heart swarovski jewelry butterfly longchamp will fly levi's jeans only asics gel when smudged nba jersey time cheap oakley sunglasses that titans nfl jersey moment, everything babyliss pro became skechers mens shoes receding scenery, hermes bags no longer adidas eyes air max overlap. indoor soccer shoes Often hilfiger online shop I jimmy choo outlet like coach factory to lacoste outlet online sit alone oakley sunglasses outlet with nike shoes outlet a armani shoes outlet cup skechers shoes outlet of the north face tea nike roche run to drink, and a cheap nhl jerseys book gracious, michael kors handbags and vans a song oakley black friday comfort each other, bucks jersey just burberry sale like polo ralph lauren a fred perry outlet person's replica rolex mountains and rivers, supra shoes but also pandora charms self-drunk, wake up prada handbags too cartier montres self. juicy couture Perhaps because louboutin outlet of its jordan silence, puma online the mcm handbags mood ray ban will north face backpacks become pandora jewelry quiet ride.This trail blazers jersey is eagles nfl jersey the texans nfl jersey luckiest, it woolrich mens jackets is mbt mens shoes also ralph lauren factory store thinking true religion about panthers nfl jersey you. The ralph lauren outlet online saddest ipad mini cases thing true religion jeans women in fidget spinner this hogan world, ralph lauren uk you replica rolex are cheap ray ban always giants nfl jersey thinking coach bags about michael kors canada the barbour jackets people do hilfiger outlet not pandora care about you. golden state warriors jerseys The genuineness of the nike air yeezy people, nike outlet time nike air max to witness; prada sunglasses feelings fred perry uk of oakley sunglasses cold, fake rolex wind designer handbags and chargers nfl jersey rain true religion jeans men can test. michael kors outlet Some feelings fitflop outlet any oakley vault how your michael kors outlet heart, 49ers nfl jersey will supra footwear be timberland boots more redskins nfl jersey light, converse shoes some ecco outlet online back rolex watches to any nike outlet store of ray ban you tory burch shoes how timberland shoes sad, jaguars nfl jersey and huarache also farther givenchy handbags and cheap jerseys farther. nike roshe You take katespade him as nike air max a nike air max unique, coach store online he chi flat iron treat prada outlet you as one. Slowly pandora uk came adidas outlet to tommy hilfiger understand, bcbg max azria love burberry sale the nba jersey people, baseball bats to longchamp the deepest ralph lauren wound; soccer shoes heaviest burberry love, instyler pain to prada shoes the nike air huarache most nike canada ruthless. cheap jordans Do oakley sunglasses outlet not barbour jackets abandon azcardinals nfl jersey your rockets jersey people ed hardy to boston celtics become kate spade outlet online their own longchamp outlet give tommy hilfiger up; ralph lauren outlet online not occhiali ray ban to make cheap true religion life nike difficult jets nfl jersey for the oakley canada sum polo ralph lauren outlet online of philadelphia 76ers jerseys his hugo boss clothes heart, cheap jerseys at chaussure timberland least michael kors purses live nike shoes like air jordan retro themselves. clippers jersey Real calvin klein underwear pain, vans and coach handbags outlet to valentino know red bottom shoes how hollister kids your jordans heart orlando magic jersey is michael kors purses tired; ferragamo really michael kors uk understand, michael kors bags to cheap nike shoes recognize burberry the dallas mavericks jerseys drop is dwyane wade jersey a nike free run beauty.Some pacers jersey words, ferragamo shoes for converse keeping not to handbags outlet let worry, raiders nfl jersey wrapped nike air max 2014 your burberry outlet online heart. air max 90 Happy giuseppe zanotti sneakers is ray ban outlet the louboutin uk heart of nike tracksuits pleasure, coach factory online happiness is the chrome hearts store heart of san antonio spurs jersey the adidas meet. new balance Do brooklyn nets jersey not quarrel with broncos nfl jersey others, michael kors and ray bans their oakley sunglasses own do jordan jerseys not louboutin outlet quarrel, do longchamp black friday not kings jersey quarrel philipp plein clothing and destiny. Life ralph lauren polos achievements saints nfl jersey have michael kors failed, there coach outlet sale are barbour jackets poly scattered, polo ralph no lunette oakley one unique, thomas sabo hoodwink. Each lions nfl jersey person cheap glasses will air max have occhiali oakley less max shoes people, ralph lauren online shop depend on air max one others cheap oakley sunglasses when. coach outlet online Learn to rams nfl jersey accept incomplete, rolex replica life new balance outlet would hilfiger outlet have been michael kors handbags on the birkenstock shoes air long champ for hermes birkin bag the people michael kors handbags smiled, falcons nfl jersey smiled air max to himself, ray-ban sunglasses smiled knicks jersey to michael kors outlet see ravens nfl jersey the burberry handbags outlet world. ralph lauren outlet online In adidas online fact, eyeglasses stores the cheap barbour jackets best north face outlet is cheap oakley to longchamp spend cheap nhl jerseys entirely open nike realm, polo ralph lauren month swarovski not skechers round. Willing tommy hilfiger to giuseppe shoes bow, ray ban black friday will kobe bryant jerseys never air max Zhuangmen; hogan outlet willing nike air max to pandora schmuck compromise, it will never softball bats regress!Life adidas canada love, fendi bags heart under armour curry drunk; chiefs nfl jersey hate cheap mlb jerseys in life, vikings nfl jersey the plein outlet fragile timberland outlet heart. burberry sale Some air jordan shoes things packers nfl jersey themselves adidas pain; mcm handbags tired, nfl jerseys I barbour outlet online understand. coach outlet online Some people five finger shoes will burberry handbags outlet not forget, because they do michael kors handbags not coach outlet canada willing; north face some ray ban wayfarer people will nike need nike roshe to forget, ralph lauren because mcm handbags outlet it is not burberry handbags worth bills nfl jersey it. asics Storms omega of life, ralph lauren outlet some reebok memories burberry handbags can be coach handbags dispersed; cheap michael kors painful ray ban sunglasses outlet life, oakley sunglasses some jazz jersey things michael kors do not dolphins nfl jersey mention. hollister co Life pandora experiences, http://www.nba-shoes.com/ sharpen nike deplore; oakley life burberry outlet store is ray ban sonnenbrillen not fossil uhren easy michael kors purses to true religion outlet know mizuno running how marc jacobs to nike Air Max Plaza let go nike air huarache of knockoff handbags their horloges own. If, basketball shoes fleeting tn pas cher love, to the dsquared2 outlet heart hollisterco with flowers; if, new balance canada people grizzlies jersey love bears nfl jersey to go ray ban cold, swarovski online keep nike mercurial </P> christian louboutin
Аватар користувача
polo2016
Заслужений
Заслужений
 
Повідомлень: 81
З нами з: 05 серпня 2017 11:01

Re: Malatyasporun bu kötü durumundan kim sorumludur sizce???

Повідомлення king001 » 16 квітня 2018 10:04

mont blanc pens
prada outlet
louis vuitton
michael kors outlet
swarovski
baseball jerseys
nike air max 97
nike air max 90
pandora jewelry
tory burch outlet
christian louboutin
jordans
true religion
replica watches
coach factory outlet
jordan xx9
jordan shoes
balenciaga
timberland
ray ban
air max
salvatore ferragamo
mbt
michael kors outlet
adidas yeezy
coach outlet
michael kors outlet
new balance sandals
michael kors
tory burch
breguet watches
coach outlet
basketball shoes
louis vuitton outlet
jimmy choo outlet
adidas yeezy
ralph lauren
michael kors
nike shox
birkenstock outlet online
puma slides
hermes outlet
fingerlings monkey
polo outlet
air jordan pas cher
oakley sunglasses
michael kors
pandora jewelry
coach outlet
true religion jeans
coach handbags
manchester united jersey
tod's shoes
nike mercurial
new balance shoes
air jordan
oakley sunglasses
coach outlet
supreme
true religion
ray ban
ray ban sunglasses
coach outlet
nike air
coach outlet
jordan shoes
cheap jerseys
prada
ralph lauren outlet
michael kors handbags
michael kors handbags
nike blazer
polo outlet
nike lunarglide
balenciaga sandals
nike air max
oakley sunglasses
nike free run
nike free
coach wallets
gucci slides
louis vuitton handbags
harden vol 2
nike roshe
nike huarache
michael kors
pandora charms
nike factory outlet
ray bans
air jordan
adidas wings
nike outlet
christian louboutin
prada
ray ban
adidas nmd
nike shoes
nike air force 1
ferragamo
adidas slides
jordan 11
off-white
manolo blahnik
louis vuitton handbags
kate spade outlet
adidas outlet
coach factory outlet
givenchy handbags
timberland boots
bcbg
louis vuitton
nike air max 2017
ray ban sunglasses
vibram fivefingers
stuart weitzman
nike revolution
toms shoes
coach outlet
superdry clothing
ray ban sunglasses
adidas ultra boost
jordan shoes
balenciaga shoes
giuseppe zanotti
sac longchamp
coach factory outlet
ray ban sunglasses
nike trainers
nike tn
longchamp outlet
louis vuitton outlet
kobe 11
hermes bags
dansko
jordans
adidas nmd
stephen curry shoes
soccer jerseys
louboutin
juicy couture outlet
coach outlet
asics
oakley sunglasses cheap
adidas stan smith
michael kors outlet
birkenstock outlet
louboutin
polo shirts
nike flip-flops
jordan 3
oakley sunglasses
kate spade outlet
off-white
timberland outlet
polo ralph
alexander mcqueen
nfl jerseys
harden vol 1
belstaff outlet
oakley sunglasses
nike air force 1
ray ban sunglasses
longchamp
coach outlet
nike shoes for women
ray ban sunglasses
coach outlet online
michael kors
jordan 8
herve leger dresses
swarovski jewelry
nike shoes
coach outlet
rolex watches
van cleef & arpels jewelry
nike air max 2018
replica rolex watches
louis vuitton
new balance
nike outlet store online
vans outlet
adidas superstar
adidas jeremy scott
supreme
cheap nhl jerseys
yeezy desert rat 500
louis vuitton outlet
nfl jerseys
miu miu handbags
burberry outlet
mulberry
converse outlet
timberland
red bottom shoes
birkenstock outlet
jordan 4
fitflops
hermes kelly bag
louis vuitton outlet
tag heuer watches
yeezy shoes
michael kors outlet
supra shoes
supreme clothing
ralph lauren
nike air max
supreme new york
fila shoes
pandora jewelry
wedding shoes
michael kors outlet
adidas outlet
adidas outlet
cheap ray ban sunglasses
light up shoes
adidas flip flops
jordan shoes
dior handbags
michael kors handbags
nike air max
air max
converse shoes
marc jacobs
nike air max 270
coach outlet
oakley
cheap rolex watches
adidas originals
jordan
flops
coach factory outlet
nfl jerseys
cheap jerseys
y3 shoes
pandora charms
hermes belt
fitflops
rolex watches
flops
kevin durant shoes
nike kyrie 3
oakley sunglasses
pandora charms
chicago blackhawks jersey
adidas shoes
baseball bats
puma fenty
jordan 1
fitflops
christian louboutin
jordan 5
louboutin
louis vuitton outlet
louis vuitton
beats by dre
adidas outlet store
lebron 15
true religion outlet
nike air max
flip flops
barcelona jersey
mont blanc
toms outlet
roshe run
wholesale snapback hats
jordan shoes
nike free
true religion jeans
ralph lauren
cartier bracelet
pandora jewelry
coach bags
mlb jerseys
louis vuitton
true religion outlet
louis vuitton outlet
louboutin
malone souliers
bvlgari jewelry
beats by dre
nike blazer shoes
nike huarache
jordans
jordans
nike air max 95
nike outlet store
louis vuitton
tory burch outlet
adidas
longchamp
cheap jordans
pandora outlet
hermes
ralph lauren
timberland
louboutin
rolex watches
polo ralph lauren
links of london
mac cosmetics
birkenstock sandals
ray ban sunglasses
jordan 6
oakley sunglasses
coach outlet online
louis vuitton
nike tennis
longchamp
ferragamo
bottega
nike free
running shoes
mishka clothing
ralph lauren outlet
michaelkors outlet
undefeated clothing
polo ralph
nhl jerseys
mlb jerseys
nike air max 1
mlb jerseys
dolce and gabbana
louis vuitton
cheap nfl jerseys
cheap oakley sunglasses
mbt
polo ralph lauren
burberry sale
nike cortez
longchamp outlet
vans shoes
red bottom shoes
ray ban sunglasses
stussy clothing
valentino
michael kors outlet
mcm backpack
michael kors outlet
prada outlet
breitling watches
burberry scarves
mizuno
kate spade outlet
red bottom shoes
burberry outlet
michael kors
fitflops
air jordan
christian louboutin
gucci outlet
oakley sunglasses
nba jerseys
under armour outlet
kate spade outlet
oakley sunglasses
kate spade handbags
asics
mont blanc pens
burberry outlet
jordan
louboutin
ralph lauren uk
cheap jerseys
michael kors
nike sb
ray ban sunglasses
jordan
jordan 12
coach outlet
nike store
nike dunks
nike air max plus
ralph lauren
swarovski
kate spade
polo ralph lauren
tory burch outlet
birkenstock sandals
ralph lauren
hollister outlet
louis vuitton
coach outlet
nike outlet
nike huarache
suicoke sandals
pandora jewelry
shoe carnival
louis vuitton handbags
michael kors outlet
ralph lauren
coach outlet store online
flipflops
nike presto
adidas football boots
nike air max
nike shoes
audemars piguet
nike epic react
celine
converse
michael kors outlet
20184.16wengdongdong
Аватар користувача
king001
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 1269
З нами з: 16 березня 2018 06:14


Повернутись до КОМП'ЮТЕРИ, ІНТЕРНЕТ, WEB ДИЗАЙН

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

cron