Сільський туризм – перспективний ...

Обговорення подій, новин, які відбуваються у нашому рідному місті та Бершадському районі

Модератори: bershad, Korespondent

Сільський туризм – перспективний ...

Повідомлення Korespondent » 04 березня 2008 18:32

Сільський туризм – перспективний
напрямок розвитку туристичної індустрії Бершадського району.


2008 рік указом президента України В.Ющенком проголошено роком туризма і курортів в Україні.

Туризм з кожним роком відіграє все більшу роль у житті нашої держави. Завдяки розвитку туризму, Україна стає все більш відоьою в світі не лише як перспективний туристичний напрямок, але і як держава зі значним економічним потенціалом, багатою історією та культурою.
Сільський зелений туризм-явище багатогранне. Один із його аспектів, зважаючи на сучасний стан соціально-економіччного розвитку країни, соціальний. По-перше,відкриває нові робочі місця для місцевих жителів. По-друге,сприяє підвищенню рівня життя сільських жителів. По-третє, являється додатковим прибутком у бюджеті місцевої громади, який буде використаний для потреб громадськості таких, як соціальне забеспечення.
Сільський туризм-надає змогу замінити забруднене міське середовище,динамічний і напружений ритм життя в містах на спокій і тишу серед чистого природного середовища,дає людині можливість звернутися до витоків народу і культурної спадщини,дозволяє задовольнити такі специфічні захоплення,як вивчення історичної,культурної,етнографічної,а також архітектурної спадщини,звичаїв та ремесел.
Сільський туризм є порятунком як для сільських жителів,так і для міських.Для перших-це засіб життя та збереження національних традицій,а для других-це смак натурального та відпочинок від штучного.
Бабусин борщ, приготовлений у глиняному горщику в печі,набагато смачніший і корисніший за розрекламований суп з пластикового пакетика.А сни на вишитих подушках,які своіми руками вишивають наші майстрині-вишивальниці,кольоровіші та цікавіші.Джерельна вода очистить клітини,а пісня звеселить душу...

Всю красу рідної землі та велич нашого народу,можна побачити лише на власні очі,подорожуючи шляхами і стежками нашого подільського краю. Дуже багато туристів з великих міст,із-за кордону приїздять на відпочинок в сільські місцині,щоб відчути гостинність щедрих господарів, затишок та спокій. Багата наша земля природою, лісами, річками, озерами. Ліси ваблять своїм зеленим царством різнодерев'ями, галявинами, уквітчаними килимами квітів,пташиним грайгомоном.
Шанувальникам зеленого друга добре відомі лісові урочища «Кидрасівська дубина», «Устянська>, «Сумівська дача». Хто хоч раз побуває в сучасному селі Бершадщини, надихається чистим повітрям лісів, нап'ється холодної джерельної води, покупається в річці Південний Буг та побуває на рибалці на ставках Бершадського р-ну.
Якщо когось зацікавила інформація розвитку сільського зеленого туризму,хто бажає відкрити двері свого садибного будинку для потенційних туристів,просимо звертатися в ' районний краєзнавчий музей за детальнішою інформацією.
Тел.2-24-80 Молодший науковий співробітник районного
краєзнавчого музею

Коваленко Галина Олегівна
www.bershad.com.ua - портал Бершадського району
Аватар користувача
Korespondent
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 147
З нами з: 22 жовтня 2007 11:29
Звідки: Бершадь

Повернутись до МІСЬКІ НОВИНИ, ПРО БЕРШАДЬ ПИШУТЬ...

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів