Сторінка 1 з 1

Слідами одного листа…

ПовідомленняДодано: 06 травня 2010 17:24
dragan
Іще у 2004 році на адресу нашої редакції газети «Слово Боже – УПЦ» надійшов лист від жительки села Романівка, Бершадського району Марії Пилипівни Базалук.
У ньому вона розповіла, що у вересні 2002 році під час виконання службових обов’язків у Києві трагічно загинув її син, працівник «Беркута», капітан міліції Олексій Кириянович Базалук. Незадовго до своєї смерті він застрахував своє життя. І згідно страхового полісу, ті кошти повинна була отримати його мати, тобто Марія Пилипівна.
Уже після смерті Олексія Кирияновича, до неї приїжджала невістка Лариса і обманним шляхом заставили її підписати такий документ, що вона доручає її представляти інтереси. Таким чином невістка отримала від страхової компанії «Оранта» 76737 гривень, які і привласнила. Цей лист був надрукований у нашій газеті № 3 за 2004 рік під назвою «Хто допоможе бабусі Марині?»
Багато комісій з цього приводу розбиралось, було списано стос паперу, а гроші так і не повернули бабусі Марині. Декілька років тому вона померла. Нехай з Богом спочиває. Чому я вирішив знову повернутись до цієї теми? Не знаю. Невістка Лариса отримала такі кошти, вона навіть буханця хліба не купила своїй свекрусі. Не знаю, як вона перед Богом буде відповідати за свій вчинок. Господи!
Олександр Драган, редактор газети «Слово Боже – УПЦ».