ХТО «ВИЛІКУЄ» БЕРШАДСЬКУ МЕДИЦИНУ?

Обговорення подій, новин, які відбуваються у нашому рідному місті та Бершадському районі

Модератори: bershad, Korespondent

ХТО «ВИЛІКУЄ» БЕРШАДСЬКУ МЕДИЦИНУ?

Повідомлення dragan » 09 травня 2010 22:15

Із великим подивом у газеті «Бершадський край», від 2 вересня 2009 року прочитав інформацію про те, що розпорядженням голови Бершадської державної адміністрації Шульц С., від 19.08.2009 року № 399 з нагоди Дня прапора та 18 річниці Незалежності України на районну Дошку пошани «Гордість Бершадщини», зокрема, у номінації «Кращий працівник охорони здоров’я Бершадщини» занесено завідувача пологово –гінекологічним відділенням Бершадської центральної лікарні М’яснікова Василя Павловича. Отакої! Не більше і не мало.
Однак слід зауважити, що існує наказ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ від 06 березня 2003 № 103 «Про недоліки надання медичної допомоги новонародженій дитині О. в пологовому відділенні Бершадської ЦРЛ Вінницької області». Наказом головного лікаря Бершадського РТМО Вінницької області Залецького В., від 07.02.03 № 20 "Про факт смерті новонародженого О. в пологовому відділенні ЦРЛ" звільнено із займаної посади завідувача акушерсько-гінекологічним відділенням ЦРЛ Мяснікова В.П., оголошено догану заступникам головного лікаря Бершадського РТМО по охороні материнства і дитинства Шереметі В.М. та по медичній частині Денисюку С.П., наказом від 13.02.03 № 28 звільнені із займаних посад лікарі: акушер-гінеколог Стойко О.М., анестезіолог Хмарук М.Д., педіатр Красюк С.О.
У мене виникає закономірне запитання; як може пан Мясніков В,. очолювати акушерсько-гінекологічне відділення, якщо його було звільнено з посади? Уся справа в тому, що варто лише такому «лікарю» поїхати на курси перекфаліфікації лікарів, як можна знову поновитись на цю посаду і продовжувати калічити немовлят. Аби внести суть справи зауважу, що випадково через некомпетентність лікарів- акушерів, щойно новонароджену дитину було визнано мртвоюЮ а відтак відправлено до моргу на патолого- анатомічне дослідження. Там немовля почало плакати. Це своєчасно помітила санітарка Левкопас О., і зчинила галас. Про цей випадок писало чимало газет, були сюжети по телебаченню.
Саме через халатність Бершадських лікарів «3» листопада 2009 року померла дорога моя мати Драган Ніна Мойсеївна. Вони не стали її лікувати поки вона не дала їм хабаря. Про відкрите хабарництво, мародерство, яке існує у Бершадській лікарні написано багато. . У пресі описується такі факти, що під час транспортування померлих до моргу на великій швидкості, тіла перевертаються, і це бачать люди, які в шоці. На форумі газети «33 канал» я натрапив на один із таких листів. Ось його посилання http://www.33channel.vinnitsa.com/forum ... .php?t=268 Його написала жителька Бершадського району Ольга Семенівна Ш., Ось він
«« КРИК ДУШІ! Дорога редакція газети! Я довго вагалась чи писати вам, і порушувати ту тему з приводу процвітання хабарництва у Бершадській рай лікарні. Своє прізвище вказувати не стану, так як важко хворію, і увесь час перебуваю на стаціонарному лікуванні. Усе своє життя я пропрацювала вчителькою української мови та літератури у сільській школі.
Одного разу зі мною трапився гіпертонічний криз, і мене швидка допомога о 2 годині ночі забрала до прийомного відділення Бершадської лікарні. За моє транспортування із села до лікарні , я заплатила «на бензин» 100 гривень. Коли мене попід руки занесли до приміщення, то там на носилках лежала жіночка із села Яланця з прізвищем Нізельська Катерина. На скільки я зрозуміла із нею стався інфаркт. Через деякий час зайшов дуже сердитий черговий лікар, і став запитувати, чи має ця баба гроші? І чому її таку стару привезли серед ночі? Замість того, аби поцікавитись станом хворої він почав запитувати про кошти. Свідком цієї розмови був її чоловік, який не витримавши такого ставлення лікаря почав із ним сваритись… Мене було госпіталізовано. Сусідка по палаті сказала, що під час обходу потрібно лікарю Павліченко В., дати хабар 150 гривень, і коли вона буде мене виписувати, то іще дати таку суму. Я так і поступила. Під час перебування у лікарні мені багато довелось побачити і почути. Приміром, якщо хворий хоче, аби його помістили у двох містну палату, то потрібно лікарям Павліченко В., або Гонтаруку В., заплати хабар у сумі 250 гривень. Якщо є багато грошей, то можуть надати палату 7 із комфортом типу люкс. Вона складається із двох кімнат, і обладнана телевізором, телефоном. За таке «задоволення» потрібно заплатити 400 гривень. У кафе, яке знаходиться у підвальному приміщенні поліклініки я зустріла випадково заплакану жіночку. Вона мені розповіла, що у гінекологічному відділенні знаходиться на лікуванні її донька. Вона потребувала консультації завідуючого реанімаці-йним відділенням лікаря Огера В., Вона йому за огляд дала хабаря 50 гривень. Так він ті гроші і кинув її в обличчя. Знаючі люди розповіли, що він за консультації бере по 200 гривень.
Колись у прийомному відділенні Бершадської рай лікарні, я оформляля історію своєї хвороби. Швидка допомога привезла молодого хлопця з Фльорино Понятовського Сергія. Він розбився на мотоциклі і поламав собі руки. Здається права рука у нього була відірвана і трималася лише на шкірі.
Боже як він несамовито кричав від болю! Замість того, аби надати йому першу медичну допомогу лікарі і медсестри почали нишпорити у нього по кишенням шукаючи гроші, аби купити знеболювальні ліки. Між собою працівники лікарні сперечались чи мають його батьки гроші? На моїх очах 23 –річний Понятовський помер від больового шоку. Через деякий час приїхав
його батько і побачивши мертвого сина став сваритись із лікарями і кидати у них гроші. « А щоб ви подавились» Такі були його слова.
Чого лише варта історія з одним жителем села Фльорине Цимбалом Миколою? Він та двое його друзів назбирали в лісі отруйних грибів. Приготувавши їх і скоштувавши вони отруїлись. Двоє з них були із заможної родини і тому батьки відвезли їх на лікування до Вінниці. Третій, Цимбал був із бідної родини. Нещодавно він повернувся із місць позбавлення волі, де відбував покарання. Із рідних у нього була лише сестра Ліда. Завідуючий реанімаційним відділенням лікар Огер В., дав їй список ліків на 1400 гривень. Таких грошей у неї не було. Через те, що були відсутні ліки цей чоловік помер. Уже потім, бершадсьткі лікарі в історії хвороби почали писати і заявляти у пресі, що лікували його буцім-то за рахунок лікарні. І понаписували цілу купу ліків, які давали хворому буцім-то.
Я ніколи не забуду, як 3 листопада побивалась і хотіла жити Рибак Ніна. Вона лежала у третій палаті. Зранку їй стало зле. Вона лежала і голосила і запитувала; Де ті лікарі? Чому вони мене не спасають? Я їм усі гроші віддам. Під час обходу до неї підійшов лікар Гонтарук В., і я сама бачила як Рибак Ніна поклала йому у халат хабар 200 гривень. Аж тоді вони забігали! На носилках її о 11 ранку винесли до реанімаційного відділення де вона через дві години померла. Напередодні Рибак Ніна зі мною за одним столом у їдальні вечеряла, і сказала мені, що під час обходу лікар Гонтарук В., її дуже розтривожив і перелякав сказавши, що вона помре, якщо у Києві її на серці не зроблять операцію. Я вам скажу так Рибак Ніна померла від того, що було втрачено час. Вони чекали поки вона їм дасть хабаря.
Якщо так сталось, що хворий помер і родичі не хтять, аби робили розтин, то потрібно завідуючий відділенням дати хабар 800 гривень. Я була свідком, як померла у палаті одна жіночка. Її через 25 хвилин після смерті, одразу винесли до моргу на носилках. Через деякий час до мене підійшла її сестра, і попросила, аби я позичила 100 гривень, бо санітарка моргу не хоче одівати покійницю вимагаючи гроші. Одного разу до мене провідати прийшов чоловік. І я побачила як на каталці везли у морг щойно померлу людину. Це було моторошне видовище. Із простині виднілися руки, і там з вени капала кров. Санітарки дуже бігли, ледь не перевернули каталку із тілом. Одного разу я стояла біля вікна і побачила як на каталці до моргу повезли покійника. Вони дуже спішили і біля шлагбаума каталка перевернулась і покійник випав. Санітарки не могли його підняти і покликали кочегарів, які висадили покійника боком на каталку і так і повезли.
Я не знаю чи буде якась реакція на мого листа. Мовчати не можна. Уряд обіцяє лікарям підвищити зарплату, однак я вважаю, що нехай живуть на тих хабарах. Будь –ласка надрукуйте мого листа. З повагою Ольга Семенівна Ш.Бершадський район, Вінницька область»
Насамкінець зауважу, що завідуюча терапевтичним відділенням Залецька Тетяна, яка до речі, є дружиною головного лікаря Бершадської рай лікарня Залецького Василя, у прямому розумінні цього слова організувала на робочому місці кооператив з продажу медичних довідок «Не хочу в армію» Лише за 150 доларів хабаря, можна купити фіктивну довідку, у якій буде зазначено, що призовник буцім-то хворий на виразку шлунку або гастрит, Отже, не приданий до служби у Збройних силах України. Під час весняного і осінього призову, увесь коридор терапевтичного відділення забитий міцними фізично здоровими юнаками, які не хочуть служити в армії. Коментарі як бачимо зайві. То хто ж вилікує бершадську медицину?
Олександр Драган, село Флорине.
P.S. 19 травня лікар-терапевт Бершадської райлікарні Вікторія Іванівна Павліченко повернула мені 1200 гривень. Більше ніяких претензій я до неї не маю.
Аватар користувача
dragan
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 118
З нами з: 06 січня 2008 11:34

Re: ХТО «ВИЛІКУЄ» БЕРШАДСЬКУ МЕДИЦИНУ?

Повідомлення king001 » 14 травня 2018 08:37

kate spade
ralph lauren
cheap nfl jerseys
oakley sunglasses
converse shoes
stussy hoodie
flops
nike epic react
true religion jeans
nike mercurial vapor
coach outlet online
hermes
louis vuitton outlet
yeezy 500 blush
adidas flip flops
longchamp handbags
nfl jerseys
mishka clothing
mizuno running shoes
hollister outlet
prada
louis vuitton
cheap nfl jerseys
cheap rolex watches
nike blazer
jordans
supreme uk
adidas ultra boost
basketball shoes
pandora uk
cheap oakley sunglasses
lebron 15
manchester united jersey
burberry outlet canada
marc jacobs
giuseppe zanotti shoes
louis vuitton handbags
red bottom shoes
nike shoes
air max 1
cheap mlb jerseys
adidas superstar
prada handbags
kevin durant shoes
new balance sandals
adidas stan smith shoes
flip flops
adidas outlet store
coach factory outlet online
burberry outlet online
salvatore ferragamo
michael kors
nike outlet
true religion jeans
michael kors outlet
cheap replica watches
nike uk
nike air force
longchamp
burberry scarf
herve leger dresses
converse shoes
jordan 4
nike air max
coach factory outlet
michael kors handbags
celine outlet
fitflops outlet
louis vuitton outlet online
flops
oakley sunglasses
tod's shoes
nike tennis
pandora jewelry
jordan 5
balenciaga shoes
michael kors outlet
timberland outlet
ray ban sunglasses
curry shoes
tory burch outlet
louis vuitton
air huarache
birkenstock outlet
nike flip-flops
nike huarache shoes
louis vuitton outlet
mont blanc
oakley vault
oakley sunglasses
air max 95
ray ban sunglasses
nike air max
supra shoes
adidas yeezy
nike outlet store
givenchy handbags
fila sneakers
louis vuitton
ray ban sunglasses wholesale
adidas stan smith
coach outlet online
louboutin
blackhawks jersey
ray ban sunglasses
louis vuitton
air jordan
ray ban
michael kors uk
nfl jerseys wholesale
swarovski jewelry
air max plus
cheap mlb jerseys
kobe 11
nike sb
links of london
christian louboutin
jordans
nike free run
coach outlet online
louis vuitton handbags
birkenstock shoes
ray ban
coach outlet online
vans shoes
dolce and gabbana
kate spade
toms outlet
jimmy choo shoes
scarpe mbt
coach outlet online
roshe run
bottega veneta
air jordan 14
coach outlet
louis vuitton handbags
true religion jeans
beats by dre
oakley canada
polo outlet
hermes outlet
jordans
dior handbags
oakley sunglasses
air jordan shoes
coach
audemars piguet
polo outlet
michael kors outlet clearance
nike free
dansko shoes
prada
adidas yeezy 350
adidas outlet store
coach factory online
stuart weitzman shoes
air max 97
asics
michael kors handbags
michael kors outlet
michael kors outlet
michael kors outlet
adidas uk
michael kors outlet
polo ralph lauren
jordan
asics running shoes
nike outlet online
puma fenty sandals
pandora jewelry canada
ray ban
jordan retro
hermes kelly bag
ferragamo outlet
adidas nmd
nike kyrie 3
louis vuitton
coach handbags
kate spade
toms outlet online
red bottoms
longchamp outlet
breguet watches
breitling watches
polo ralph lauren outlet
michael kors
ray ban
mont blanc pens
nike free run
burberry outlet
michael kors outlet
louboutin
james harden shoes
mlb jerseys
michael kors handbags outlet
air jordan
ray ban
miu miu shoes
valentino shoes
nike shoes for men
jordan 12
louis vuitton outlet
air max
barcelona jersey
polo outlet
cheap nhl jerseys
hermes birkin bags
under armour outlet
nike outlet
light up shoes
off-white clothing
manolo blahnik shoes
louis vuitton
louis vuitton
coach factory outlet
nike air
gucci slides
polo ralph lauren
air jordan 11
gucci outlet
coach outlet online
longchamp outlet
nike free
nike shoes
fitflops
nike tn
kate spade outlet
nike outlet
beats by dre
polo ralph lauren
off-white clothing
coach factory outlet
louboutin
oakley sunglasses
new balance
ray ban sunglasses
oakley sunglasses
polo ralph lauren
burberry outlet
undefeated shoes
flip flops
cheap ray bans
vibram five fingers
mbt shoes
jordan 8
coach outlet
jordan 1
pandora charms
adidas wings
air max 90
jordan 6
mulberry handbags
jordan
cheap jerseys
coach factory outlet online
suicoke sandals
michael kors handbags
malone souliers mules
supreme
louis vuitton outlet
nhl jerseys
cheap nfl jerseys
nike roshe
balenciaga sandals
louis vuitton
supreme outlet
pandora jewelry
balance shoes
louis vuitton outlet
michael kors outlet
true religion jeans
flip-flops
jordan xx9
ray ban
nike lunarglide
swarovski
mcm bags
alexander mcqueen shoes
birkenstock sandals
replica watches
rolex watches
puma slides
supreme
cartier jewelry
timberland pro
michael kors outlet
ralph lauren uk
longchamp
snapbacks wholesale
cheap nba jerseys
ralph lauren
balenciaga shoes
nike air max
coach handbags
swarovski crystal
soccer jerseys
pandora charms
jordan pas cher
wholesale nfl jerseys
y3 shoes
nike cortez
adidas outlet
air max 2018
nike uk
ralph lauren
air max
polo ralph
coach outlet
ralph lauren
nike revolution
air max 2017
nike presto
timberland boots
nike shox
nike blazer
harden vol 1
pandora outlet
timberland boots
timberland boots
tory burch outlet
adidas outlet
hermes uk
tag heuer watches
longchamp
mac cosmetics
kate spade
air max 270
michael kors taschen
polo shirts
true religion
kate spade handbags
nike outlet
asics running shoes
birkenstock sandals
belstaff jackets
birkenstock
air max
van cleef & arpels jewelry
jordan 3
air jordan
coach outlet
bvlgari rings
pandora jewelry
mont blanc pens
coach
baseball jerseys
jordans
adidas jeremy scott
jordan shoes
converse
air max
nike dunks
wedding shoes
oakley sunglasses
ralph lauren uk
pandora jewelry canada
tory burch
adidas nmd
polo ralph
adidas shoes
louboutin
cheap rolex watches
ralph lauren uk
adidas football boots
baseball bats
vans shoes
louis vuitton outlet
bcbg
coach outlet
juicy couture outlet
coach outlet online
ray ban sunglasses
superdry clothing
flip-flops
jordan shoes
carnival shoes
yeezy shoes
nike air huarache
ferragamo shoes
fingerlings monkey
michael kors outlet online
true religion jeans
air jordan
adidas slides
air force 1
jordan shoes
rolex watches
oakley sunglasses wholesale
christian louboutin outlet
christian louboutin
christian louboutin shoes
christian louboutin outlet
coach outlete
coach outlet online
michael kors outlet store
nfl jerseys wholesale
tory burch
tory burch bags
prada bags
prada handbags
columbia sportswear
louboutin
kobe 12
20185.14chenjinyan
Аватар користувача
king001
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 593
З нами з: 16 березня 2018 06:14

Re: ХТО «ВИЛІКУЄ» БЕРШАДСЬКУ МЕДИЦИНУ?

Повідомлення Meeniwo9471 » 05 червня 2018 04:08

win like 96
pandora jewelry 70 off clearance
michael kors outlet
pandora bracelet
under armour outlet online
air max 2018
yeezy boost 350 v2
calvin klein outlet
nike outlet store online
curry 4 shoes
fenty puma
canada goose jackets
cheap nfl jerseys china
michael kors handbags outlet
air max 97 silver bullet
asics gel lyte
yeezy boost 350 v2
longchamp bags
pandora jewelry
valentino shoes
fake yeezy boost
christian louboutin mens shoes
vans store
off white jordan
red bottom
kyrie 4
curry shoes
supreme clothing
kd 10
clarks shoes for women
kobe bryant shoes
valentino outlet
vapor max
nike outlet store
skechers outlet
kd 10
michael kors outlet clearance
nike kd
yeezy
canadian goose
supreme hoodie
red bottoms louboutin
rihanna puma
canadian goose jacket
pandora bracelet charms
puma outlet
coach factory outlet
jimmy choo shoes
timberland shoes
pandora canada
louboutin boots
kate spade outlet
adidas yeezy boost
birkenstock
louboutin
air max plus
ferragamo shoes
pandora bracelets clearance
vapormax flyknit
pandora charms
win like 82
lacoste polo shirts
tory burch outlet
north face clearance
jordan retro
birkenstock shoes
air max plus
ecco
jordan 11 win like 82
curry 4
adidas nmd
celine handbags
louboutin shoes
converse outlet
adidas outlet store
red bottoms for men
kate spade handbags
nike cortez
clarks shoes
kyrie 4
polo ralph lauren outlet
nmd r1
curry shoes
yeezy boost
red bottom heels
nike clearance
christian louboutin shoes
vapor max
cheap nike
birkenstock sandals
yeezy boost
cortez
fitflops
fenty puma
pandora charms
yeezy beluga
pandora
gym red 11
pandora jewelry official site
canada goose sale
kobe 12
fake rolex watches
nike factory
birkin bags
pandora charms
lebron 15
yeezy boost 350 v2
jordan 11 win like 96
beats headphones
balenciaga sneakers
huaraches nike
cheap soccer cleats
curry basketball shoes
north face jackets
celine
kd 10 shoes
jordan 11 red
birkin bag
pandora bracelet
north face jackets clearance
asics shoes
yeezy boost 350 v2
red bottom shoes
nike kyrie
louboutin mens
vapor max
clarks shoes for women
yeezy beluga 2.0
kyrie 3
fake yeezys
nike air vapormax
barbour jackets
kyrie 3
birkenstock outlet
red jordan 11
pandora rings
timberland outlet stores
tory burch handbags
jordan 11 red
the north face outlet online
salvatore ferragamo
jimmy choo outlet
replica rolex
balenciaga shoes
adidas ultra boost
ecco shoes for men
red 11s
salvatore ferragamo shoes
jordan 12
pandora jewelry
yeezy shoes
off white vapormax
calvin klein underwear
pandora canada
air jordan retro 11
calvin klein online
nike vapor max
birkenstock outlet
christian louboutin men
pandora rings
red bottoms
longchamp handbags
yeezy zebra v2
pandora charms
pandora charms sale
rihanna fenty puma
wholesale nfl jerseys
beats wireless
under armour clearance
louboutin shoes
asics gel
barbour
converse shoes
yeezy boost 350 v2
pandora bracelets clearance
coach handbags outlet
puma shoes
adidas outlet
nike air vapormax
adidas yeezy
nike vapor max plus
adidas outlet
goyard bags
red bottom shoes for women
vapormax plus
birkenstock sandals
nike factory store
nike air max 2018
soccer cleats
kyrie 3 basketball shoes
jordan retro 12
kd shoes
vans
timberland outlet stores
replica watches
timberland outlet
ralph lauren factory store
pandora jewelry
kyrie 4 confetti
pandora jewelry outlet
pandora ring
adidas outlet online
nike kyrie 4
pandora jewelry
air max 97
pandora earrings
air max 2018
goyard
birkenstocks
off white nike
the north face jackets
curry 4
fitflop
supremenewyork
lebron 15 shoes
adidas yeezy
pandora jewelry official site
nike clearance
huarache shoes
lacoste outlet
air max 97 ultra
coach outlet online
pandora bracelet
yeezy shoes
fitflops sale clearance
pandora necklace
nike air max plus
cheap nfl jerseys
pandora charm
red bottom shoes
kyrie irving shoes
adidas yeezy
birkenstock sandals
mbt
nike vapor max
wholesale jerseys china
red bottom
air max 97
skechers shoes
nike outlet online
uptempo
yeezy blue tint
kyrie 4 confetti
louboutin outlet
off white shoes
michael kors canada
balenciaga triple s
curry 4 shoes
coach outlet
nike uptempo
asics running shoes
kevin durant shoes
fitflop
yeezy zebra
fitflop sandals
coach outlet store
ultra boost
mbt shoes clearance
blue tint yeezy
fake yeezy
yeezy boost 350 v2
pandora sale
20180605LQ
Аватар користувача
Meeniwo9471
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 140
З нами з: 16 квітня 2018 10:26

Re: ХТО «ВИЛІКУЄ» БЕРШАДСЬКУ МЕДИЦИНУ?

Повідомлення king001 » 08 червня 2018 05:36

mt20180608
caterpillar boots
coach factory outlet online
skechers shoes
cheap mlb jerseys china
nike shoes
merrell shoes
hermes handbags
ray ban sunglasses
timberland outlet
canada goose jackets
kate spade
air jordan shoes
mulberry bags
abercrombie and fitch
gap polo shirts
ugg boots on sale
canada goose outlet
nike huarache
nike zoom
timberland boots
nike react shoes
air max 2018
coach outlet
versace handbags
michael kors outlet
coach outlet store
harden vol 1
nike air max 1
adidas originals
kate spade outlet store
louis vuitton handbags
birkenstock outlet
pandora jewelry official site
salewa shoes
canada goose sale
toms outlet
valentino shoes
christian louboutin outlet
pandora jewelry outlet
ysl outlet
birkenstocks
coach factory outlet
nmd adidas
nba jerseys
polo ralph lauren
cartier outlet
oakley sunglasses
adidas
tiffany outlet
coach outlet store
air max 2018
hermes handbags
moncler jackets outlet
cheap nba jerseys
michael kors outlet online
nfl jerseys wholesale
moncler jackets
pandora jewelry official site
nike shoes
ralph lauren outlet
toms outlet
moncler outlet
ralph lauren outlet
adidas shoes
polo ralph lauren outlet online
yeezy boost
michael kors handbags
adidas nmd
supreme clothing
kate spade bags
adidas yeezy boost
ugg australia
michael kors outlet
hermes outlet
uggs outlet
mulberry uk
fitflops
reef sandals
fitflops sale clearance
kate spade outlet
columbia sportswear
givenchy outlet
supra shoes
bally handbags
nike huarache
dooney and bourke handbags
uggs canada
fitflops sale
pandora charms sale clearance
nike outlet online
nike cortez
nike outlet
nike shox
michael kors outlet canada
puma shoes
louboutin shoes
louis vuitton
birkenstock sandals
air max 97
givenchy handbags
danner boots
new balance outlet
kenneth cole shoes
asics outlet
pandora jewelry
north face outlet
salvatore ferragamo shoes
toms shoes
valentino shoes outlet
timberland outlet
birkenstock sandals
adidas yeezy
air jordans
louis vuitton
red bottom shoes
coach outlet
coach outlet
adidas nmd
gucci outlet
adidas shoes
canada goose uk
ray ban sunglasses discount
kate spade handbag
nike dunks
adidas shoes
fitflops
mikimoto pearls
pandora jewelry
coach outlet
ugg outlet
yeezy boost
moncler jackets
nike outlet online
ecco shoes for men
coach outlet canada
ferragamo outlet
philipp plein shirt
tory burch outlet online
coach outlet
ray ban sunglasses
dr martens
allen edmonds shoes
coach outlet store online
pandora jewelry
christian louboutin outlet
pandora outlet
fitflops sale clearance
fitflops sale
ugg boots
unomagli shoes
chch handbags
pandora jewelry
supreme clothing
canada goose outlet
birkenstock
michael kors outlet
coach outlet
cheap oakley sunglasses
yeezy 350 boost
birkenstock sandals
supra shoes
longchamp outlet
asics shoes
cheap mlb jerseys
coach factory outlet
canada goose outlet
coach outlet
coach factory outlet online
tiffany and co
nike outlet
salvatore ferragamo
coach outlet
coach factorty outlet
mbt
vionic sandals
kate spade
swarovski outlet
adidas outlet
polo ralph lauren outlet online
pandora charms sale clearance
uggs
fitflops
red bottoms shoes
van cleef and arpels jewelry
columbia shoes
tiffany and co
coach factory outlet
salvatore ferragamo shoes
adidas shoes
moncler coats
michael kors outlet
coach outlet online
louis vuitton outlet store
christian louboutin outlet
louis vuitton outlet
cheap ray bans
cheap jordans free shipping
philipp plein outlet
canada goose outlet
lebron james shoes
coach outlet
oakley sunglasses outlet
abercrombie
kate spade outlet store
coach outlet store
converse outlet store
lacoste polo shirts
ugg outlet
canada goose jackets
nike air max 87
coach outlet store
mlb jerseys
nike air presto
jordan shoes
nike free run
yeezy boost
adidas shoes
mulberry outlet
nike air max
birkenstock sandals
kyrie 4 shoes
pandora jewelry
nike air max axis
jordan shoes
air more uptempo
coach outlet
ralph lauren sale clearance
cole haan outlet
moncler jackets
coach outlet
new balance shoes
adidas shoes
canada goose outlet
nike shoes
coach factory outlet
ralph lauren
garmont boots
nike air max
kate spade handbags
ecco shoes
coach canada
pandora outlet
michael kors outlet online
air max 97
canada goose sale
nike air max shoes
oakey sunglasses
jordan shoes
nike air force 1
prana clothing
oakley sunglasses
hermes birkin
coach outlet online
ugg boots
michael kors outlet canada
teva shoes
kate spade outlet
moncler jackets
adidas stan smith
canada goose outlet
adidas outlet
michael kors outlet clearance
saint laurent handbags
vasque boots
jordan shoes
michael kors
coach outlet store
vans shoes
kate spade
prada outlet
coach factorty outlet
cheap jordans
air max 90
canada goose
vans store
arcteryx boots
michael kors outlet online
polo ralph lauren outlet online
pg 2
michael kors outlet
canada goose uk
coach outlet
pandora store
canada goose outlet
canada goose jackets
nike tessen
nike outlet
mont blanc pens
christian louboutin shoes
rolex watches
coach factorty outlet
michael kors outlet
moncler jackets
prada handbags
canada goose outlet
naot sandals
pandora charms sale
pandora
red wing shoes
michael kors outlet
dolce and gabbana handbags
cheap jordan shoes
oakley sunglasses
adidas campus
jordan shoes
puma rihanna shoes
air jordan shoes
mbt shoes
polo ralph lauren outlet
converse all star
timberland outlet
coach outlet
longchamp outlet online
pandora charms
tory burch outlet
moncler outlet
nike outlet
coach outlet
timberland boots
ralph lauren uk
supreme clothing
adidas yeezy
tory burch outlet
nike shoes
pandora jewelry
canada goose sale
underarmour shoes
mont blanc
air jordans
michael kors outlet clearance
mcm outlet
mulberry handbags
jimmy choo outlet
coach outlet
harry winston jewelry
the frye company shoes
nike store
pandora jewelry
oakley sunglasses
christian louboutin
coach outlet
adidas yeezy
louis vuitton outlet online
ecco shoes
ralph lauren
nike shoes
coach factory outlet
keen shoes
converse shoes
adidas yeezy boost
swarovski crystal
rolex watches
cheap nike air max
cole haan shoes
kate spade handbags
burberry outlet
cheap uggs
coach factory outlet
birkenstock shoes
oakley sunglasses
pandora jewelry
timberland boots
air max 2017
nike air more money
ugg outlet
adidas superstar
mbt shoes
jordan retro 11
louis vuitton outlet
pandora jewelry outlet
ecco shoes
hermes handbags
michael kors outlet
valentino shoes
ysl handbags
ugg boots
coach outlet
moncler outlet
fitflops
hermes bags
mammut boots
hermens bags
kobe shoes
red wing outlet
coach outlet store online clearances
nike basketball shoes
coach outlet store
coach outlet store
yeezy boost 350
supreme new york
salvatore ferragamo shoes
pandora charms sale clearance
adidas outlet
jimmy choo outlet
pandora outlet
adidas yeezy
kate spade outlet
adidas nmd
coach outlet
pandora charms
michael kors outlet
ray ban sunglasses discount
ralph lauren uk
red bottoms
jordan retro
kobe bryant shoes
saint laurent outlet
alden shoes
fendi handbags
moncler outlet
burberry outlet
nike air max zero
jimmy choo
coach factorty outlet
coach outlet
adidas nmd shoes
michael kors outlet canada
coach outlet online
salomon shoes
coach outlet
ralph lauren outlet
ecco outlet
coach factory outlet
north face jackets
nike cortez
kate spade outlet
pandora outlet
nike air max 95
yeezy boost
cheap mlb jerseys
ralph lauren outlet
canada goose
michael kors outlet
ralph lauren sale clearance
vasque shoes
ralph lauren outlet
ugg outlet
cheap ray ban sunglasses
pandora charms
salvatore ferragamo
nike free 4.0
moncler
fitflops
canada goose jackets uk
john lobb boot maker shoes
pandora jewelry
replica watches
mcm handbags
polo outlet store
canada goose jackets
louis vuitton outlet online
nike zoom
fitflops sale clearance
ray ban sunglasses
ferragamo shoes
reebok shoes
lowa boots
asolo boots
coach factory outlet
canada goose outlet
michael kors
coach factory outlet
discount oakley sunglasses
cheap jordans for sale
canada goose outlet
louboutin shoes
teva sandals
manolo blahnik shoes
michael kors outlet
fred perry polo
air max 2019
pandora charms
jordan shoes
adidas yeezy boost
nike air max
pandora charms
birkenstock shoes
oakley sunglasses
uggs
nike air max outlet
fred perry
salomon shoes
uggs outlet
ralph lauren outlet
nike epic react flyknit
dr martens boots
cheap nfl jerseys
christian louboutin
ralph lauren sale clearance
adidas superstar
cheap nfl jerseys
johnston and murphy outlet
nike outlet store
cheap oakley sunglasses
coach outlet
kate spade outlet
michael kors outlet clearance
michael kors outlet
moncler outlet
michael kors outlet clearance
givenchy handbags
coach outlet
timberland boots outlet
cheap jordans
coach outlet
jordans
north face jackets
michael kors handbags
ralph lauren outlet
ultra boost
kate spade outlet store
michael kors outlet
polo ralph lauren outlet
ralph lauren sale
wolverine boots
cheap jordans
coach factory outlet
dr martens outlet
pandora charms
chopard watches
michael kors outlet online
polo outlet
cheap jordans
canada goose jackets
ugg boots on sale
berluti shoes
timberland boots
coach outlet
coach factory outlet
michael kors outlet
polo outlet
nike air foamposite
keen sandals
cheap oakley sunglasses
moncler outlet
uggs
coach factory outlet
nike shoes for men
ray ban sunglasses
dior handbags
birkenstock outlet
dansko shoes
canada goose jackets
cheap jordans
coach factory outlet
jordans
michael kors factory outlet
ralph lauren outlet
pandora charms
armani exchange outlet
nike air max 270
polo ralph lauren outlet
florsheim shoes
louboutin shoes
pandora jewelry
coach outlet
coach factory outlet
ugg outlet
kevin durant shoes
mt20180608
Аватар користувача
king001
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 593
З нами з: 16 березня 2018 06:14


Повернутись до МІСЬКІ НОВИНИ, ПРО БЕРШАДЬ ПИШУТЬ...

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

cron