Казочка про те як депутати "турнули" голову сільської ради

Обговорення подій, новин, які відбуваються у нашому рідному місті та Бершадському районі

Модератори: bershad, Korespondent

Казочка про те як депутати "турнули" голову сільської ради

Повідомлення dragan » 18 серпня 2010 17:15

Жив -був поживав і горя не знав такий собі голова Яланецької сільської ради Олександр Богомаз. Ніколи він, навіть у страшному сні гадки не мав, що його хтось зможе "турнути" з займаної посади. Така його самовпевненість була тому, що він "водив дружбу" із працівниками правоохоронних органів. Однієї ночі йому наснився дивний сон, що він буцім-то є "паханом" Уманського злочинного угруповування та коронованим "вором в законе". А тому зловживаючи своїм службовим становищем він став на шлях багаторазової підробки документів.
У селі Яланці по вулиці Щорса, 26 знаходиться кореспондентський пункт обласної православної газети "Слово Боже - УПЦ". Редакція іще у 2006 році звернулась до голови Богомаза О.. з проханням виділити земельну ділянку. Однак він з надуманих мотивів, безпідставно відмовив у виділенні землі. Мотивуючи це тим, що буцім-то згадана земля відноситься до земель запасу, і там є джерела. Згідно проекту землеустрою Яланецької сільської ради, згадана земельна ділянка відноситься до земель запасу. Не розібравшись у суті справи начальник обласного управління земельних ресурсів пан Коник Олексій та заступник голови Вінницької облдержадміністрації пані Любов Спиридонова, теж стверджують вигадку Богомаза О., Ці посадовці своїми діями довели редактора газети "Слово Боже - УПЦ" до гострого інфаркту міокарда, а його мати до смерті.
Грім грянув серед ясного неба 21 травня 2010 року. Бо саме рішенням 28 сесії, 5 скликання Яланецької сільської ради, 14-ма голосами депутатів селищної ради голові села Богомазу О.,було виявлено недовіру, а відтак звільнено з обійманої посади. Лише один депутат був проти такого рішення- це дружина Богомаза О., - Ніна. Через деякий час, контролюючі органи стали перевіряти діяльність колишнього голови селищної ради Богоаза О., то з"ясувалось, що в він привласнив до своєї кишені 18 тисяч державних коштів!!!
На адресу Яланецької сільської ради надійшов лист з Бершадської прокуратури. У ньому було подання, аби під час чергової сесії, депутати прийняли рішення у якому зобов"язали б Богомаза О., повернути державі 18 тисяч. 2 серпня 2010 року, рішенням 31 сесії, 5 скликання подання прокуратури було задоволено. Чи поверне до державної скарбниці 18 тисяч гривень Богомаз О., питаня залишаеться відкритим. Усі крапки над "і" поставить суд. А тому давати будь-які коментарі, секретар Яланецької сільської ради, яка тимчасово виконує обов"язки голови села Патлатюк Катерина- відмовилась. Що ж почекаємо. Судове засідання по справі Богомаза О., призначено на 20 серпня 2010 року.
P.S. Судове засідання, яке відбулось 20 серпня було перенесено. Як на мою думку, то до кримінальної відповідальності потрібно притягнути увесь склад сільської ради села Яланця. Бо не міг Богомаз О., сам красти такі гроші. До цього злочину причетні, і бухгалтер та касир. Бо сами вони підписували фінансові документи. вМожливо, справу відправлять на додаткове розслідування? Там "дівчата" з Яланецької сільської ради зловживаючи своїм службовим становищем добре понакручували із документами.

Олександр ДРАГАН, село Яланець, Бершадський район,
Приєднані файли
285707_1.jpg
пан Богомаз О.,
285707_1.jpg (33.1 Кб) Переглянуто 2747 разів
Аватар користувача
dragan
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 118
З нами з: 06 січня 2008 11:34

Повернутись до МІСЬКІ НОВИНИ, ПРО БЕРШАДЬ ПИШУТЬ...

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів