Прошу допомоги

Обговорення подій, новин, які відбуваються у нашому рідному місті та Бершадському районі

Модератори: bershad, Korespondent

Прошу допомоги

Повідомлення cheh-2 » 20 січня 2006 12:03

Шановні відвідувачі! Будь-ласка підскажіть мені, де можна знайти інформацію про бюджет нашого району. Ця інформація потрібна для написання дипломної роботи. Наперед вдячний.
cheh-2

Re: Прошу допомоги

Повідомлення vadim » 23 січня 2006 22:20

cheh-2 написав:Шановні відвідувачі! Будь-ласка підскажіть мені, де можна знайти інформацію про бюджет нашого району. Ця інформація потрібна для написання дипломної роботи. Наперед вдячний.

Взагалі така інформація повинна бути в Бершадській райдержадміністрації, із розшифровкою по кожній окремій статті :!:

.....А це інформація взята із офіційного сайту Вінницької облдержадміністрації. Можливо допоможе.

А, коментуючи результати роботи сесії після її завершення для представників засобів масової інформації , Олександр Георгійович відзначив, що програма соціально-економічного розвитку області на 2006 рік - це продовження динамічного розвитку Вінниччини .Якщо в 2004 область мала бюджет мільярд з лишнім, в 2005 році - більше півтора мільярда, то бюджет 2006 року перевищує 2 мільярди. Якщо взяти бюджет 2006 року в порівнянні з бюджетом 2005 року, то з точки зору розвитку цьогорічний бюджет набагато потужніший, зокрема в плані підтримки освіти та охорони здоров»я. Якщо порівнювати 2005 і 2006 рік , то цьогорічний бюджет з точки зору інвестування і розвитку набагато кращий ніж той, який був , але , звісно, не такий, яким його хотілося б бачити, бо скільки не було б грошей, їх все одно мало , щоб динамічно розвивати різні сфери соціально-економічного розвитку.

Затверджені сесією Вінницької обласної ради бюджет 2006 року та програма соціально-економічного розвитку області у 2006-му році ґрунтуються на макроекономічних та галузевих прогнозах, що забезпечать високі темпи зростання економіки. При цьому визначається низка пріоритетів. Зокрема, покращення соціальної та матеріальної забезпеченості населення, поліпшення стану його здоров'я, збереження культурної спадщини і мистецтва. Планується, що у 2006-му році на 14 відсотків зросте валова додана вартість, на 10 відсотків збільшаться обсяги випуску продукції промисловості. На 15 відсотків очікується зростання інвестицій у основний капітал. Близько 30 відсотків становитиме ріст середньої зарплатні.

Що ж до обласного бюджету, то видаткова його частина передбачає збільшення витрат на соціальні програми. Зокрема, на харчування школярів, ремонт закладів освіти, на охорону здоров'я. Буде подвоєно видатки на придбання медикаментів медичними установами. Більше минулорічного виділено коштів на медичне обслуговування пільгових категорій населення.

26 сесія Вінницької обласної ради 4 скликання розглянула також програму зайнятості населення Вінницької області на 2006-2007 роки та комплексну програму профілактики злочинності у Вінницькій області на 2006-2010 роки , прийняла інші важливі рішення
vadim
Заслужений
Заслужений

Повернутись до МІСЬКІ НОВИНИ, ПРО БЕРШАДЬ ПИШУТЬ...

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів