в м. Бершадь згорів центральний Універмаг

Обговорення подій, новин, які відбуваються у нашому рідному місті та Бершадському районі

Модератори: bershad, Korespondent

Чи постраждала ваша сімя від цієї пожежі?

Так
1
20%
Ні
4
80%
Певним чином
0
Немає голосів
Не розумію про що ви
0
Немає голосів
 
Всього голосів : 5

в м. Бершадь згорів центральний Універмаг

Повідомлення Korespondent » 08 січня 2008 22:34

05.01.2007р в центральному Універмазі нашого міста сталася пожежа яка знищила сучасний торговий комплекс :(

За попередніми даними причиною пожежі стала несправна електропроводка, або залишені ввімкненими обігріваючі пристрої?

Кому щось відомо запрошую до участі в дискусії на дану тему...

Фото з пожежі можна переглянути в Бершадському фотоальбомі http://www.bershad.com.ua/fotoalbom/?cat=3&page=3&
Аватар користувача
Korespondent
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 147
З нами з: 22 жовтня 2007 11:29
Звідки: Бершадь

re

Повідомлення bershad » 01 лютого 2008 14:53

знайшов на одному з сайтів
В Винницкой области 4 часа тушили пожар в универмаге


В городе Бершадь Винницкой области пожарники почти 4 часа тушили огонь в универмаге.

Как сообщили в пресс-службе Министерства по вопросам чрезвычайных ситуаций, пожар в здании универмага, где торговые площади арендовали 40 предпринимателей, возник вчера в 16.55 в результате нарушения правил пожарной безопасности при использовании электрообогревателей.

В 20.40 силами 7 отделений Государственной пожарной охраны МЧС пожар был ликвидирован. Жертв и пострадавших нет. Огнем повреждены товары предпринимателей и отделки универмага.

На месте работала оперативная группа Главного облуправления МЧС.


http://www.pk.kiev.ua/country/2008/01/06/114943.html
З повагою Шевчук Олексій - адміністратор сайту
http://bershad.com.ua - Портал Бершадського району
http://oldi.com.ua - Комп'ютери та офiсна технiка
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

Re: в м. Бершадь ЧП

Повідомлення Korespondent » 06 березня 2008 18:22

ПОЖЕЖА: ДО І ПІСЛЯ НЕЇ

Напевно, не було жодного засобу масової інформації в Україні, який би не писав про цю велику пожежу. Про неї нині щоденно нагадують обгоріле приміщення універмагу та розмови, в яких висловлюються різні припущення про причини виникнення пожежі, завдану вогнем шкоду і про те, що хтось нагрів руки на стихійному вогні... Що ж сталося насправді і який справжній обсяг завданої шкоди? За роз’ясненнями ми звернулися до фахівців.
Олександр СТЕПЧУК, начальник сектору дізнання головного управління МНС України у Вінницькій області, майор служби цивільного захисту:
— До пожежі призвело суміщення ряду факторів, найголовніші з яких – взаємні порушення правил пожежної безпеки як з боку приватних підприємців, так і дирекції універмагу. Щодо безпосередньої причини виникнення вогню, то наші фахівці і спеціалісти відповідних експертних органів УМВС України у Вінницькій області, провівши дослідження всіх вилучених речових доказів, спочатку висловлювали різні припущення, але згодом дійшли єдиного висновку: причиною виникнення пожежі стало коротке замикання електромережі в приміщенні універмагу. Конкретно – у відділі, де продавали дитячі коляски. А сталося воно внаслідок надходження в мережу великих пускових струмів. Як відомо, в той день працівники електромереж проводили тут роботи, періодично вмикали і вимикали світло (це підтверджено відповідними витягами з журналів). При вмиканні через мережу проходять великі пускові струми, які нерідко призводять до виведення з ладу побутової техніки. Існуючі запобіжники фізично неспроможні припинити подачу електроенергії і відсікти ці струми, тому що цей момент триває надзвичайно коротку мить – якусь частку секунди. Це велика проблема для всіх пострадянських країн, над нею працюють науковці. Захисна ж апаратура, яка існує, дуже дорога і економічно невигідна.
Чому не витримала мережа? Якби дріт був більшого діаметру, можливо, все б обійшлося. Та мережа в універмазі, побудованому в 1984 році, була розрахована на освітлення, а не на використання чималої кількості камінів, в тому числі масляних і з прихованими нагрівальними спіралями, що категорично заборонено на таких об’єктах.
Щодо збитків, то вони ще остаточно не визначені. Нині визначається, наскільки пошкоджена будівля. Для відшкодування збитків потрібні довідки, які мають юридичну силу (з печатками, штампами тощо). А більшість приватних підприємців понаписували довідки від руки (на суму 1 млн. 70 тис. грн.). На жаль, всі в основному скуповують товар на оптових ринках, де підтверджуючих документів не дають. Є й бажаючі нагріти руки на біді: один чоловік, який зовсім не працював в універмазі, підійшов з довідкою, що він торгував нитками, і згоріло в нього товару на 80 тисяч… А хіба може згоріти у відділі, де торгували дитячими памперсами, товару на 470 тисяч?
Наостанок скажу, що одним із факторів, що призвів до великих збитків, стало те, що в Бершаді відсутня газодимозахисна служба. Тож бершадські пожежники змушені були гасити спочатку вогонь з вулиці. Температура була настільки високою, що вода не долітала до вогню, випаровувалася прямо в повітрі… Лише відділення з Тульчина та Гайворона, які мають такі захисні костюми, змогли зайти прямо у вогонь і загасити його.
Микола СЛІСАРЧУК, голова правління Бершадського споживчого товариства:
– Про те, яких збитків завдано вогнем універмагові, зараз важко сказати. Нині приватне підприємство – до речі, єдине в області – «Будівельно-випробовувальна лабораторія «Вінницябуд» проводить експертизу стану будівлі. Адже були пошкоджені балки, несучі ригелі та інше. Приступити до ремонтних робіт ми зможемо тільки після повного вивчення стану приміщення і відповідних висновків спеціалістів. Нам пообіцяли, що це буде зроблено до 1 березня. Відтак почнемо роботи по забезпеченню стійкості, надійності і довговічності будівлі. Все буде зроблено для безпеки людей.
А щодо кількості орендарів, то більше, ніж їх там було, не буде. Буде проведено конкурс серед наших споживчих товариств, які б ефективно працювали, які внесуть кошти на відновлення універмагу. До речі, хотів би звернути увагу на один суттєвий момент: у газеті написали, що в приміщені універмагу або критого ринку працювали приватні підприємці або орендарі. Це не зовсім так, тому що сім відділів належало райспоживтовариству. Щодо того, яким буде майбутнє універмагу, то залишаться там ті, хто виявить бажання і хто входитиме в систему споживчої кооперації, чітко виконуватиме правила розпорядку, культури торгівлі. Користуючись нагодою, скажу: саме через це – відсутність культури торгівлі – ми зараз маємо проблеми із магазином «1000 дрібниць».
Збитки, завдані вогнем підприємству «Універмаг», склали 180 тис. грн. А що стосується підприємців, то тут важко сказати без відповідних фінансових та бухгалтерських документів. Хотів би ще сказати, що після вивчення відповідними службами ситуації у порушенні кримінальної справи було відмовлено. Однак деякі орендарі вважають, що це неправильно і хочуть, щоб хтось відповів у суді. Я розумію, що сталася велика біда, постраждало чимало людей. Але ж відповідальність повинна бути колективна – пошук цапа-відбувайла ні до чого не приведе. Загалом же, практикою доведено: чим менше хазяїв у таких закладах, тим більше порядку.
Роботи по відновленню цього закладу будуть проводитися за рахунок споживчого товариства. Подбаємо про належне опалення приміщення – плануємо його зробити електричним з використанням нічного тарифу. І знову ж таки: зробимо все для того, щоб і продавці, і покупці почували себе в безпеці та комфорті.
Олександр ГОНЧАРУК, начальник районного відділу УМНС України у Вінницькій області, підполковник служби цивільного захисту:
– А я хотів би звернути увагу на один момент, який не стосується безпосередньо пожежі, а свідчить зовсім про інше. Коли горів універмаг, то навколо нього зібралося дуже багато, грубо кажучи, роззяв. Це були переважно молоді люди, які… весело сміялися, підстрибували, фотографували мобільниками пожежу, надсилали своїм друзям повідомлення про подію, перекривали дорогу спецтранспорту, що поспішав на допомогу. Прикро було дивитися на цю картину, що явно дисонувала з тим, що відбувалося. Що ж, недарма кажуть: одні плачуть, а інші скачуть.
Як бачимо, пожежа в Бершаді стала ще й критерієм моральності багатьох людей.

Федір ШЕВЧУК.
Газета Бершадський край
www.bershad.com.ua - портал Бершадського району
Аватар користувача
Korespondent
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 147
З нами з: 22 жовтня 2007 11:29
Звідки: Бершадь

Re: в м. Бершадь згорів центральний Універмаг

Повідомлення Slavik » 11 квітня 2008 19:21

Я слышал, что универмаг сгорел. Было очень интересно видеть фотографии на сайте и прочитать в форуме об этом подробную информацию.
Люди, продолжайте информировать о происходящем :!:
Аватар користувача
Slavik
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 161
З нами з: 02 червня 2003 00:07
Звідки: Israel

xiaoou

Повідомлення king001 » 22 червня 2018 07:52

20180622 xiaoou
cheap ray ban sunglasses
true religion outlet
ralph lauren polo
cheap nhl jerseys
polo ralph lauren
49ers jersey
lacoste shirts
fitflops
kate spade sale
ugg outlet stores
james harden shoes
canada goose jackets
michael kors outlet online
ralph lauren outlet
cheap oakley sunglasses
michael kors outlet online
tory burch outlet online
mizuno shoes
michael kors bags
ralph lauren polo
polo outlet factory store
ugg boots on sale
cheap ray ban sunglasses
bape clothing
cheap oakley sunglasses
ray ban sunglasses outlet
coach outlet online
mulberry bags
air max 90
nike pegasus
longchamp pliage
nobis jackets
kate spade outlet online
g-star jeans
cartier bracelet
michael kors outlet
michael kors wallets for women
canada goose outlet store
pandora charms sale clearance
michael kors outlet clearance
ralph lauren polo
polo ralph lauren outlet
reebok shoes
fitflops sale clearance
michael kors outlet online
jordan retro
canada goose outlet
canada goose jackets
air max 2015
cheap ray ban sunglasses
oakley sunglasses
coach outlet online
pandora charms sale clearance
nike air huarache
longchamp handbags
jordan 4
2018 world cup jerseys
ferragamo shoes
canada goose jackets
coach outlet
coach outlet online
swarovski outlet store
tory burch outlet online
chopard jewelry
gucci outlet online
adidas y3 shoes
balmain jeans
jerseys from china
coach outlet clearance
mulberry uk
michael kors outlet online
ferragamo shoes
coach outlet online
canada goose coats
true religion outlet store
nike shoes outlet
stussy hoodie
canada goose outlet
barbour women jackets
moncler jackets
longchamp solde
michael kors outlet online
cheap oakley sunglasses
kate spade outlet online
asics running shoes
coach outlet
chloe outlet
kate spade sale
nike uk store
cheap jordan shoes
converse shoes sale
ugg outlet
los angeles lakers jerseys
fingerlings monkey
adidas soccer shoes
canada goose jackets outlet
coach outlet
air jordan shoes
ray ban sunglasses outlet
canada goose jackets outlet
air jordan shoes
michael kors outlet
christian louboutin shoes
uggs outlet
cheap soccer jerseys
jimmy choo shoes
adidas nmd r1
pandora outlet
adidas crazy
moncler jackets
true religion jeans
true religion jeans sale
reebok shoes
nike roshe run
jordan 4
polo ralph lauren outlet
cheap oakley sunglasses
michael kors outlet
cheap nba jerseys
ecco outlet
coach outlet online
michael kors outlet clearance
cleveland cavaliers jerseys
jordan shoes
adidas wings shoes
canada goose jackets
louboutin shoes
ray ban sunglasses outlet
canada goose jackets outlet
michael kors outlet online
cheap oakley sunglasses
air max 90
canada goose outlet store
supra shoes sale
cheap jerseys wholesale
oakley sunglasses wholesale
ralph lauren polo
cheap nhl jerseys
kd 10 elite
ralph lauren shirts
cheap oakley sunglasses
true religion outlet
fred perry polo
adidas yeezy boost
guess factory
burberry canada
canada goose outlet online
hermes outlet store
toms outlet
coach outlet online
valentino shoes
adidas shoes
uggs outlet
kevin durant jerseys
fila sneakers
cheap ray ban sunglasses
michael kors handbags
new balance outlet
ysl outlet online
gucci outlet store
hermes birkin bag
oakley sunglasses uk
adidas outlet online
nike outlet online
cheap ray ban sunglasses
cheap oakley sunglasses
ugg boots clearance
nike outlet store
michael kors canada
michael kors outlet clearance
giuseppe zanotti shoes
michael kors outlet online
furla handbags
kobe shoes
michael?kors?outlet?online
jordan shoes
michael kors outlet
fendi handbags
cheap jerseys wholesale
ray ban sunglasses outlet
canada goose jackets
soccer cleats
hermes outlet store
alife clothing
canada goose jackets
coach outlet
stuart weitzman shoes
coach outlet online
ray ban sunglasses outlet
cheap jordans free shipping
mulberry handbags
diesel jeans
coach outlet
cheap jordan shoes
coach outlet online
nike roshe run
mulberry handbags
moncler outlet
cheap jordan shoes
polo ralph lauren outlet
air jordan shoes
coach outlet
cheap ugg boots
canada goose outlet
uggs clearance
air more uptempo
golden state warriors
coach outlet
harry winston jewelry
wellensteyn outlet
michael kors outlet online
birkenstock shoes
true religion outlet
coach outlet online
mulberry bags
moncler coats
pandora outlet
colts jerseys
cheap football shirts
ugg outlet
oakley sunglasses wholesale
canada goose jackets sale
coach outlet online
air jordan shoes
nhl jerseys
supreme
true religion outlet
ferragamo shoes
true religion outlet
polo ralph lauren outlet
herve leger dresses
fitflops sale clearance
brequet wathes
carrera sunglasses
ralph lauren outlet
fossil watches
cheap oakley sunglasses
gucci outlet online
jordan shoes
nike revolution
lacoste polo
yeezy boost 350
coach outlet online
cheap nba jerseys
malone souliers
uggs outlet
tory burch outlet online
nfl jersey wholesale
uggs outlet
coach handbags outlet
canada goose coats
canada goose outlet store
uggs outlet
vans sneakers
coach outlet
adidas outlet online
prada outlet online
nike factory store
cheap nba jerseys
christian louboutin shoes
canada goose outlet store
burberry outlet store
kobe bryants shoes
longchamp outlet store
coach outlet
michael kors handbags
kyrie 4
ferragamo shoes sale
michael kors factory outlet
soccer jerseys wholesale
tory burch outlet stores
kate spade handbags
cheap jordans
nike air huarache
kobe 9 elite
michael kors outlet online
michael kors outlet online
jordan retro
prada bags
ray ban sunglasses outlet
air max 90
uggs outlet
ugg outlet
oakley sunglasses wholesale
ferragamo outlet
gentle monster sunglasses
jimmy choo sunglasses
kate spade sale
longchamp outlet
van cleef arpels jewelry
denver broncos jersey
true religion jeans
prada shoes for men
salomon outlet
canada goose outlet store
jordan 12
michael kors outlet online
michael kors outlet online
ralph lauren outlet
longchamp pas cher
christian louboutin shoes
michael kors outlet online
ralph lauren uk
polo ralph lauren shirts
coach factory store
bulgari jewelry
christian louboutin pas cher
michael kors outlet clearance
blackhawks jerseys
mlb jerseys
swarovski jewellery
mlb jerseys
ugg outlet
air max 90
tods outlet online
uggs outlet
yeezy boost
kate spade sale
under armour outlet
arcteryx jacket
oakley sunglasses wholesale
polo ralph lauren shirts
michael kors outlet clearance
balenciaga shoes
michael kors outlet online
true religion jeans
swarovski jewelry
uggs outlet
michael kors outlet clearance
gucci bags
mac cosmetics
christian louboutin shoes
pandora charms sale clearance
nfl jerseys
canada goose outlet store
10 deep clothing
michael kors outlet online
texans jerseys
cheap ray ban sunglasses
canada goose outlet store
ralph lauren outlet
air jordan shoes
tory burch outlet online
toms outlet
ray ban sunglasses outlet
burberry outlet sale
canada goose outlet store
champion clothing
camisetas futbol baratas
louboutin shoes
miu miu shoes
fitflops shoes
givenchy handbags
chloe sunglassess
canada goose outlet store
michael kors outlet online
gucci outlet online
pandora charms
ugg boots
coach outlet online
calvin klein jeans
coach canada
cheap oakley sunglasses
mulberry handbags sale
mulberry outlet,mulberry handbags outlet
coach outlet store online
swarovski uk
ugg outlet
uggs outlet
louboutin outlet
michael?kors?handbags
coach handbags on sale
tag heuer watches
cazal outlet
cheap jordan shoes
light up shoes
brequet wathes
mbt outlet
longchamp outlet online
nike shoes outlet
toms outlet
coach outlet
mont blanc outlet
kevin durant shoes
karen millen dresses
moncler jackets
jordan shoes
tory burch handbags
suicoke sandals
coach outlet store
nike air force 1
ferragamo shoes
pandora charms sale clearance
cheap ray ban sunglasses
michael kors handbags outlet
longchamp bags
mishka snapbacks
kd 9
foamposite shoes
ugg boots clearance
pandora jewelry
snapbacks wholesale
burberry outlet online
coach outlet
longchamp handbags sale
tory burch outlet online
jordan shoes
fitflops
christian louboutin shoes
canada goose jackets
cheap oakley sunglasses
fitflops shoes
james harden jerseys
true religion outlet uk
air jordan retro
alexander mcqueen shoes
prada sunglasses for women
cheap basketball shoes
cheap jordan shoes
cheap oakley sunglasses
marc jacobs sale
kd shoes
nike store uk
ralph lauren shirts
mont blanc pens
fitflops sale clearance
ravens jerseys
true religion outlet
huf clothing
oakley sunglasses wholesale
michael kors outlet online
christian louboutin shoes
coach outlet online
nike shoes
coach factory outlet
canada goose
oakley sunglasses wholesale
nfl jerseys
armani exchange
kate spade handbags
air max 95
tory burch outlet online
isabel marant outlet
michael kors outlet online
fitflops sale clearance
a bathing ape
michael kors
polo ralph lauren outlet
bally shoes
ray ban
jordan 3
undefeated shoes
coach outlet store online
lebron shoes
bvlgari outlet
coach outlet online
bcbg dresses
freshjive clothing
birkenstock shoes
polo ralph lauren shirts
mulberry handbags
pandora charms sale clearance
pandora outlet
kate spade handbags
fitflops
pandora jewelry
polo ralph lauren
true religion outlet
coach outlet online
ralph lauren outlet
manolo blahnik outlet
kate spade
kate spade sale
air jordan shoes
michael kors outlet clearance
nike air max 90
coach outlet online
belstaff jackets
air force 1 shoes
jordan 32
pandora charms sale clearance
coach outlet store
pandora charms sale clearance
football shirts
michael kors uk
givenchy jewelry
swarovski outlet store
ray ban
true religion outlet
cheap oakley sunglasses
canada goose outlet
canada goose jackets
cheap jordan shoes
christian louboutin shoes
oakley sunglasses
ralph lauren outlet
basketball jerseys
polo outlet online
true religion jeans
cheap ugg boots
supreme t shirts
oakley sunglasses wholesale
cheap ray ban sunglasses
pandora charms sale clearance
prada bags
moncler outlet online
dsquared2 jeans
links of london jewellery
michael kors outlet online
ed hardy outlet
air max shoes
canada goose outlet
canada goose jackets
coach outlet online
ugg canada
nike air max 2017
uggs outlet
pandora charms
cheap jordan shoes
cheap jordans
canada goose outlet store
hermes belts
chrome hearts online store
uggs outlet
uggs outlet
coach outlet
ugg boots clearance
canada goose jackets
swarovski outlet store
ugg boots clearance
mcm backpacks
isabel marant shoes
san antonio spurs
christian louboutin shoes
canada goose outlet
pandora outlet
ugg outlet
michael kors uk
nike blazer pas cher
longchamp pliage
nike shoes outlet
chrome hearts outlet store
cheap jordans for sale
longchamp handbags
puma shoes
kate spade handbags
michael kors outlet online
adidas nmd runner
nike air max 90
longchamp bags
true religion uk
polo ralph lauren
off white clothing
michael kors outlet online
air max shoes
pandora outlet
broncos jerseys
adidas store
audemars piguet watches
pandora charms sale clearance
bottega veneta outlet online
ray ban sunglasses outlet
ferragamo shoes
20180622
Аватар користувача
king001
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 745
З нами з: 16 березня 2018 06:14


Повернутись до МІСЬКІ НОВИНИ, ПРО БЕРШАДЬ ПИШУТЬ...

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

cron