Навчання в Польщі - отримайте освіту за кордоном

Життя училища, пошук одногрупників

Модератори: bershad, Korespondent

Навчання в Польщі - отримайте освіту за кордоном

Повідомлення Lireynalo » 16 лютого 2018 00:47

«MOJA EDUKACJA» - це міжнародний проект польської компанії в напрямку навчання International Education Support Center (IESC, Краків, Польща), який створений щоб дати нові можливості для молоді з України та інших держав знайти своє прекрасне місце в передових університетах Польщі.

З нашой фірмою Ви можете знайти кращу вищу освіту в Польщі https://mojaedukacja.com та оформитися в будь-якого ВНЗ Польщі - понад 500 університетів для українців, росіян та інших. Завдання нашого проекту - це швидкий прямий вступ до ВНЗ Польщі. Ми пропрацювали відрегульовані за вісім років роботи найкращі відносини і ми знаємо всі аспекти при вступі до особливі престижні університети. За цей час було отримано колосальний майстерний досвід, завдяки чому наша команда знає всі сторони процесу і може забезпечити кожному випускникові особистий шлях для налагодження його життя за кордоном, отримання кваліфікованих знань і диплома європейського зразка, подальшого працевлаштування. Отримати навчання в Польщі можна як в державних, так і приватних університетах.
Аватар користувача
Lireynalo
Початковий рівень
Початковий рівень
 
Повідомлень: 12
З нами з: 18 січня 2018 18:42

Re: Навчання в Польщі - отримайте освіту за кордоном

Повідомлення loginza1507 » 18 травня 2018 20:31

А что если у меня нету возможностей получить образование за границей, что мне делать тогда? Вот Я думаю таким как я, существуют вот такие источники http://premiums-diplom.com, на которых я могу осуществить свои мечты или деловые дела! Ну короче вот такие пироги, ребята! :D
Аватар користувача
loginza1507
 
Повідомлень: 6
З нами з: 18 травня 2018 18:37

Re: Навчання в Польщі - отримайте освіту за кордоном

Повідомлення vlados170396 » 19 грудня 2018 14:19

У меня подруга уехала за границу учиться, и я вас скажу что это не так все просто, для этого нужно быть целеустремленным человеком, а если вам учеба только для формальности, чтобы была образовательная корочка, то вам можно воспользоваться такими источниками как http://premium-diplomss.com, качественный, проверенный!
Аватар користувача
vlados170396
 
Повідомлень: 5
З нами з: 30 серпня 2018 18:33


Повернутись до Бершадське медичне училище

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

cron