Экскурсионные туры

Дошка оголошень міста Бершадь Бершадський район оголошення продажу та купівлі, будь яких товарів

Модератори: bershad, Korespondent

Экскурсионные туры

Повідомлення kenpai4ik256 » 15 грудня 2020 20:06

Здравствуйте, лично мне очень нравится смотреть новые красивые места, это меня вдохновляет. Собственно сейчас хочу найти крутой экскурсионный тур в пределах Украины. Если вы знаете туроператора который с этим может помочь то подскажите пожалуйста
kenpai4ik256
Середній рівень
Середній рівень

Re: Экскурсионные туры

Повідомлення kenpai4ik256 » 17 грудня 2020 01:34

kenpai4ik256 написав:Здравствуйте, лично мне очень нравится смотреть новые красивые места, это меня вдохновляет. Собственно сейчас хочу найти крутой экскурсионный тур в пределах Украины. Если вы знаете туроператора который с этим может помочь то подскажите пожалуйста

Добрый вечер, говорили с женой и так сами все подобрала, говорит что лучшие в Украине экскурсионные туры можно подобрать через сайт http://vladotour.com.ua/other-operators даже успела все забронировать
kenpai4ik256
Середній рівень
Середній рівень

Re: Экскурсионные туры

Повідомлення lilalil1986 » 22 лютого 2021 23:55

kenpai4ik256 написав:Здравствуйте, лично мне очень нравится смотреть новые красивые места, это меня вдохновляет. Собственно сейчас хочу найти крутой экскурсионный тур в пределах Украины. Если вы знаете туроператора который с этим может помочь то подскажите пожалуйста

А ми нещодавно повернулися з відпочинку, дуже задоволені. Спасибі Мікс Тур за цікаві тури в Закарпатті http://mixtour.lutsk.ua/zakarpattia/. Вони настільки все подумали в організації цього туру, що поїздка була дуже насиченою. Відвідали багато цікавих місць, насолодилися закарпатською кухнею і вином, подихали чистим гірським повітрям. Відпочинок був просто казковим і погода нам теж порадувала.
lilalil1986
Початковий рівень
Початковий рівень

Повернутись до БЕРШАДСЬКА ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів