Чи відповідатимуть вінницькі лікарі за смерть 17 річної Іри?

Обговорення всіх тем пов'язаних з містом Бершадь форум Бершадський район.

Модератори: bershad, Korespondent

Чи відповідатимуть вінницькі лікарі за смерть 17 річної Іри?

Повідомлення dragan » 19 січня 2011 21:46

У обласному часописі “33 канал” було опубліковано за 19 січня 2011 року, матеріал Анатолія Мельника; “Смерть 17 річної Іри Касенюк на совісті лікарів?”. Там розповідь йде, що у Вінницькій обласній дитячій інфексійній лікарні через несвоєчасне надання медичної допомоги померла, 17 річна жителька села Сальник Калинівського району Іра Касенюк. Не можу утриматися, аби написати свої роздуми з приводу прочитаного. Перш з все висловлюю свої співчуття Оксані Олександрівні та Анатолію Григоровичу з приводу смерті їхньої доньки, новопредставленої Раби Божої Іри. Нехай наш милосердний Господь Бог упокоїть її душу, і простить усі її гріхи свідомі і не свідомі, і дарує Царство небесне. Амінь!
Зараз я хочу навести із цієї статті слова Анатолія Касенка, і дати свій коментар. Отже, Анатолій Григорович сказав; “-Ми в жодному разі не пробачимо представникам медичної галузі, де так хотіла працювати Іра, і добиватимемося, аби винні понесли найсуворіше покарання. Я звернувся зі скаргою на бездіяльність вінницьких медиків до обласного управління охорони здоров”я, до Міністерства охорони здоров”я... Коміся з МОЗ приїджала розслідувати цей випадок. Наскільки мені відомо, ряд медиків отримали догани, когось звільнили з посади. Також я звернувся до суду. Але якби можна було повернути доньку!”
Ситуація мені знайома, бо через халатність та непрофесіоналізм бершадських лікарів, 3 листопада 2009 року померла дорога моя мати, велика тружениця, ластівка Ніна Мойсеївна Драган, яка 38 років пропрацювала у лікарні, По моїм заявам теж приїджали різні комісії, однак зі мною так ніхто не зустрічався, і не брав пояснень. Може комусь доводилось чути, або читати у пресі, що відносно лікаря було порушено кримінальну справу?
Якщо у лікарні, через помилку лікаря помирає хворий, і родичі померлого чогось намагаються добитись, то головний лікар збирає “п”ятихвилинку” на якій лікарі “скидаються”, аби дати хабаря слідчому міліції, або прокуратури. У такому випадку ніякої справедливості добитися не можливо;правоохоронні органи будуть зволікати із розслідуванням, таким чином зволікати із часом відпрацьовуючи хабар. Врешті -решит, справу закриють “за відсутністью складу злочину”, або у зв”язку із амністією. Усе це це я пройшов, і пишу з власного досвіду, а тому хочу дати пораду родині Касенеюків. У Святому Письмі у Посланні Святого Павла до Римлян у главі 12, вірші 19 написано; “Не мстіться самі, улюблені, але дайте місце гніву Божому, бо написано; “Мені помста належить Я відплачу, говорить Господь”. Скориставішись моєю порадою найперше збережете своє здоров”я, час і кошти, і нервові клітини. Один мудрець сказав, що здобутки нашої медицини сяють у лаврах, а прорахунки поглинає земля.
З приводу того, що через смерть Іри було звільнено декілька лікарів, то я упевнений, що вони на декілька місяців підуть на курси підвищення кваліфікації, і знову повернуться на колишнье місце роботи.З приводу судової тяганини, то суд триватиме місяцями, якщо не роками. Судді, прокурори теж люди і іноді хворіють... Від усіх цих судових засідань-знущань ви втратите здоров”я. У вас є донька Алла, тож живіть ради неї; вам потрібно їй дати освіту, видати зміж, дочекатись онуків. Щодо вашої покійної доньки Іри, то раджу кожен рік у день її смерті у церкві наймати парастас, або панахиду. На проводи відвідувати її могилку. У той день, коли свята церква молиться за упокій спочилих, у поминальну суботу, наймати молебень А ті лікарі, які винні у смерті Іри, на страшному суді понесуть покарання. І вони не відкупляться, бо Господь Бог хабарів не бере. Амінь!
Олександр ДРАГАН
редактор газети “Слово Боже-УПЦ”
село Флорино, Бершадський район.
dragan
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь

Повернутись до ОСНОВНИЙ БЕРШАДСЬКИЙ ФОРУМ БЕРШАДЬ ФОРУМ

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів