Не відкладайте візит до лікаря

Обговорення всіх тем пов'язаних з містом Бершадь форум Бершадський район.

Модератори: bershad, Korespondent

Не відкладайте візит до лікаря

Повідомлення dragan » 06 травня 2011 12:13

Хвороба привела мене до хіругічного відділення Бершадської райлікарні. Втім справа не в цьому. Мою увагу привернули ті хворі, які з тих чи інших причин відморозили собі нижні кінцівки. Більшість з них поступили на стаціонарне лікування у занедбаному стані. Деяким лікарі вимушені були провести ампутацію.
На моє запитання чому зволікали і звізитом до лікаря відповідали, що їхні діти та онуки навчаються у інститутах, а тому на ракунку кожна копійка. Лікувались здедільшого у домашніх умовах; пили сечу,прикладали листя з капусти тощо. Деякі хворі відверто казали, що шкодували грошей, сподіваючись, що хвороба мине сама собою. Нині на своє лікування потрібно витрачати набато більше коштів.
Люди совсім не приділяють уваги своєму здоров”ю. Звертаються до медичниного закладу, коли хвороба почала прогресувати. Так трапилось із 27 річним Ігорем П., з села Війтівка. Парубок обморозив собі нижні кінцівки. Через запущену хворобу лікарі вимушенні були йому ампутувати дві ноги. Ось так через свою безвідповідальність зовсім іще молода людина залишилась калікою на усе життя.
Житель села Баланівка Петро Ч., під час весілля сина добре промерз. Його почала турбувати права нога. Замістсть того, аби негайно звернутись до лікарів, він бідоладний цілих міяць мучився. Коли біль став нестерпний він покликав медиків. Лікарям довелось прикласти неабиякі зусилля, аби врятувати чоловікові ногу. Усім відомо, що лікувати хворобу на початковій стадії набагато легше, і менш затратніше у фінансовому плані. Хочу сподіватись, що мій матеріал когось спонукає замослитись над своїм здоров’ям, і не відкадати візит до лікаря.
Олександр Драган
село Флорине
Аватар користувача
dragan
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 118
З нами з: 06 січня 2008 11:34

Повернутись до ОСНОВНИЙ БЕРШАДСЬКИЙ ФОРУМ БЕРШАДЬ ФОРУМ

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

cron