БЕРШАДЬ: ПЕРЕДІЛ ВЛАСНОСТІ?..

Обговорення всіх тем пов'язаних з містом Бершадь форум Бершадський район.

Модератори: bershad, Korespondent

БЕРШАДЬ: ПЕРЕДІЛ ВЛАСНОСТІ?..

Повідомлення hadashot » 01 лютого 2006 11:58

БЕРШАДЬ: ПЕРЕДІЛ ВЛАСНОСТІ?..

Леонід Мотельович Рибак народився у Бершаді в 1950 р., тут все життя і мешкає. Він відомий (і не лише в Бершадському районі) як виробничник, правозахисник, опозиціонер до місцевої влади... Його батько до війни був головою єврейського колгоспу в Ободівці, сестра викладає в Бершадському медучилищі, брат живе в Уфі, завідує відділенням республіканської лікарні. Леонід Рибак виїздив з рідних місць лише на час служби в армії. Одружений з українкою, має двох синів-юристів, один з яких працює в Києві, другий — у рідній Бершаді. Як же сталося, що будівельник за фахом перетворився на голову колективного, згодом приватного сільгосппідприємства?

— Я пропрацював у колишній Чапаєвці, що тепер зветься Війтівкою, більше 28 років. Починав з техніка-будівельника, добудовував тамтешню птахофабрику, житлові приміщення, контору колгоспу, ферми, ковбасний цех... А у 2000 р. на загальних зборах при трьох кандидатах, двох з яких представляла райдержадміністрація, люди обрали мене головою агрофірми «Війтівська». За 2 місяці я реорганізував її, у відповідності із законодавством, у ПСП «Війтівське».


— Чому у вас почалися конфлікти з владою?


— Після обрання головою агрофірми став перевіряти бухгалтерські документи і виявив, що господарство має кредиторську заборгованість 3 млн 20 тис. грн, дебіторську — 1 млн 800 тис. ще радянських рублів. Ці гроші нам була винна птахофабрика. Потрібно було стягнути на користь господарства 1,8 млн радянських рублів (або понад 300 млн грн у перерахунку), щоб ліквідувати борги перед кредиторами. Але суд не задовольнив мій позов у зв’язку з пропущеними строками позовної давності, хоча їх можна було без проблем продовжити й розглянути справу по суті.


— Чому цю суму ніхто з ваших попередників не стягував з птахофабрики?


— Там була зацікавленість першої особи...


— Коли і як ця фабрика відійшла від Чапаєвського колгоспу?


— Десь у 1987 р. Велика, прибуткова, сучасна фабрика так сподобалася секретареві райкому партії, що він вирішив її забрати з володіння колгоспу й передати іншому власнику. Він хотів зробити її міжколгоспною і поставити там свого директора. Приміщення, які взяли для фабрики в інших колгоспах, їм повернули. З нашим же колгоспом був договір, що на протязі 5-ти років міжколгоспна фабрика повинна оплатити за передані їй приміщення 1,8 млн радянських рублів. Але вона не заплатила ні копійки. При цьому маю лист тодішнього керівника району Івана Григоровича Павлюченка, направлений в органи статистики, що фабрика повністю розрахувалася за наші приміщення, передані їй. Тобто сфабрикованим листом він фактично прикрив цю оборудку.
Міжколгоспну фабрику незабаром підпорядкували «Птахопрому». На загальних зборах директор фабрики Іван Іванович Андрушко запропонував, щоб кожен член трудового колективу подарував свої майнові сертифікати йому. Таким чином, фабрика опинилася в його руках.


— Ви справу в нього не виграли і залишилися в своєму господарстві із загальним боргом 3 млн грн. Як пішли справи?


— Перший рік йшла конфронтація з районним начальством, але тоді було
700 тис. прибутків, ми погасили частину кредиторського боргу. На сьогодні вже
1,5 млн погашено з тих трьох мільйонів. На другий рік роботи мене почали пресувати податковою, прокуратурою, міліцією... Я просто розривався між роботою і цими судами, перевірками безкінечними.


— Хто вам організовував ці перевірки?


— Голова райдержадміністрації Анатолій Олександрович Павліченко. Після обрання головою агрофірми в мене одразу виникла конфронтація з керівництвом району: голова райдержадміністрації хотів, щоб головою нашої агрофірми стала його людина...


— І коли обрали вас, він образився?


— Він колись казав мені в своєму кабінеті, що жид у нього в районі не може бути головою колгоспу.


— Проти вас врешті-решт порушили три кримінальних справи...


— Мене звинувачували в тому, що я якесь людське майно незаконно продав. А я продавав майно законно, бо ж гасив ним борги — тих три мільйони... Спочатку вилучили всі фінансові документи і рік не давали нормально працювати. Я спробував з’ясувати в прокуратурі, які ж кримінальні справи проти мене порушено, але слідчий заявив: таємниця слідства... На другий день після цього мене посадили на три доби, але з кримінальною справою так і не дали ознайомитися. Я з ізолятора попереднього утримання подав позов до суду на прокуратуру. Згодом і Бершадський, і Вінницький апеляційний суди визнали її дії по позбавленню мене волі незаконними. Всі кримінальні справи, які районна прокуратура порушувала проти мене, обласна прокуратура позакривала у зв’язку з відсутністю складу злочину. На цій же підставі старший слідчий податкової міліції також закрив кримінальну справу проти мене. Я вийшов на свободу, але ця історія коштувала життя моїй мамі: внаслідок отриманого стресу вона померла.


— А що це там за якась антисемітська складова проходить?


— У нас «п’ятої графи» в паспортах немає. Ми всі громадяни України. А слідчий прокуратури в поданні на затримання, на арешт, в трьох місцях написав, що затримати громадянина України Рибака Леоніда Мотельовича, єврея.


— Звідки він довідався, що ви єврей?


— В паспорті про це не написано, він мене про це не питав...


— Але заради чого?


— Щоб настроїти проти мене людей, які мають антисемітські погляди.


— В якому стані Війтівка залишилася?


— Було добре господарство. Тепер його розтягнули на сім частин. І винні в цьому в першу чергу голова райдержадміністрації, у другу — прокуратура.

Коментар
Ситуацію коментує голова Бершадської райдержадміністрації Анатолій Павліченко:
— У свій час у дуже міцному Війтівському колгоспі було сильне керівництво, однак у 1997 році там виникла криза. Треба було думати про заміну керівника господарства... На зборах я особисто рекомендував на заміну колишнього голови колгоспу Івана Збулевича — директора молочно-консервного комбінату. Але збори обрали Леоніда Рибака.
Три роки Рибак зволікав у господарстві з розпаюванням. Під час першого етапу розпаювання йому залишили майна майже на 3 млн грн на погашення кредиторської заборгованості. Майна було продано на 2,2 млн грн, але за заниженими цінами. Далі, він гасив кредиторську заборгованість, але не виплачував заробітну плату... Не надходило ні копійки й лізингодавцю, в якого господарство у свій час взяло комбайн «Джон Дір».
Знов відбулися збори. Було прийняте рішення зробити фермерсько-селянське господарство, яке б очолив Збулевич. Основна маса пайовиків перейшла до нього. У Рибака залишилося спершу 70 людей, а на другий рік і ті майже всі відійшли.
Він написав, що адміністрація за те, що він єврей, не давала йому можливості працювати. Дурниця це!.. Просто він був хорошим підприємцем, коли було що продавати, а як товару не стало...

Підготував
Василь Кізка

http://www.vaadua.org/Hadasot/Had114/03.htm
Аватар користувача
hadashot
 
Повідомлень: 1
З нами з: 01 лютого 2006 11:56

Повідомлення vadim » 02 лютого 2006 00:51

Давайте не будемо перетворювати цей сайт та форум на передвиборчу агітацію!!!
І, ти більше, не чіпати тему семітів і антисемітів. Ми живемо в державі де до євреїв відносяться нормально , ИМХО.
Суджу по собі:
Батьки мої із Бершадського р-ну. Батько українець, мати на четверть єврейка (моя прабабка та прадід- євреї) є в моїй сімї також і молдавське коріння. А 10-20 поколінь назад....навіть уявити собі не можу....Моя дружина по батькові полька, а по матері наполовину українка наполовину словачка, а народилась в Будапешті (Угорщина)...на Західній Україні тут багато таких.... Виникає питання. В мене є син, хто він буде по національності???? Я скажу так, він є УКРАЇНЕЦЬ!!! Бо ми всі є такими. Якщо подивитись в минуле, то в кожного можна знайти коріння від печенігів і хозарів, гунів і скіфів, кіммерійців та варягів..... І , через 15-20 поколінь, українці змішаються з африканською та китайською расою(подивіться на США та Південну Америку, де метиси та мулати "в порядкє вєщєй", і це все сталось за якихось 150 років. Не вірите, подивіться на кількість негрів, арабів, в"єтнамців і.т.п в наших містах(Київ, Одеса, Харків...)...
Аватар користувача
vadim
Заслужений
Заслужений
 
Повідомлень: 75
З нами з: 28 квітня 2005 13:48
Звідки: rivne

Повідомлення vadim » 02 лютого 2006 02:27

Перепрошую, але ще хочу вставити своїх "п"ять копійок" щодо статті шановного Василя Кізки.
Я людина не місцева, Рибака не знаю і небачив, але якщо ви пишете статтю, і при цьому надаєте якісь факти, то не придумуйте багато лишнього.
Ви у футбол граєте? так, ні?... тоді я із вашого дозволу "заб"ю декілька голів у ваші ворота"
....цитата - коментарій....1.....господарство має кредиторську заборгованість 3 млн 20 тис. грн, дебіторську — 1 млн 800 тис. ще радянських рублів. Ці гроші нам була винна птахофабрика. Потрібно було стягнути на користь господарства 1,8 млн радянських рублів (або понад 300 млн грн у перерахунку), щоб ліквідувати борги перед кредиторами.....


Як 1,8 млн рад.рублів, можуть перетворитись в 300 млн грн.,???? Або я дурний, або чогось НЕДОГАНЯЮ??? Перемножимо 1,8 млн., по тодішньому курсу $. 1$= 0.7 руб(це в кращі радянські часи), або 1 руб=1,43$ 1,8х1,43=2.57 млн$... а що таке 300млн. грн в даний час?
300/5,15=58млн.253тис$ Ви із калькулятором дружете??? Навіть за 15 років незалежності такі відсотки не набіжать!


2.....Його батько до війни був головою єврейського колгоспу в Ободівці.....

Не можу собі уявити єврейського колгоспу! Ви ще скажіть, що бачили єврея з лопатою! Я особисто-ні. :shock: :shock:


3. .....................люди обрали мене головою агрофірми «Війтівська». За 2 місяці я реорганізував її, у відповідності із законодавством, у ПСП «Війтівське»......


ПСП розшифровується як [u]ПРИВАТНЕ с/г п-ство, тобто його чи чиєсь особисте! Одним словом, ПРИХВАТИЗУВАВ!!![/u]


4.......На загальних зборах директор фабрики Іван Іванович Андрушко запропонував, щоб кожен член трудового колективу подарував свої майнові сертифікати йому. Таким чином, фабрика опинилася в його руках......


Смішно, всі ось так взяли і подарили свої сертифікати :!: :!: :lol: :lol: :lol:


5.......Перший рік йшла конфронтація з районним начальством, але тоді було
700 тис. прибутків, ми погасили частину кредиторського боргу. На сьогодні вже
1,5 млн погашено з тих трьох мільйонів. На другий рік роботи мене почали пресувати податковою, прокуратурою, міліцією.....


Яких прибутків??? А ви пробували платити податки із прибутку, щоб не трусила податкова, прокуратура та міліція :?:


6........— І коли обрали вас, він образився?


— Він колись казав мені в своєму кабінеті, що жид у нього в районі не може бути головою колгоспу........

Ще хтось третій чув цю фразу? Я на місті Павліченка, за наклеп подав-би до суду.

7.— Мене звинувачували в тому, що я якесь людське майно незаконно продав. А я продавав майно законно, бо ж гасив ним борги — тих три мільйони...


Дааа, багато розуму треба мати щоб продавати майно для погашення боргів :lol: :!:

8,На другий день після цього мене посадили на три доби, але з кримінальною справою так і не дали ознайомитися. Я з ізолятора попереднього утримання подав позов до суду на прокуратуру....


Із справою не ознайомили...Прямо 37 рік :!: Позов до суду на прокуратуру.... :D :D :D ...такого ще не чув :lol:


9. А слідчий прокуратури в поданні на затримання, на арешт, в трьох місцях написав, що затримати громадянина України Рибака Леоніда Мотельовича, єврея.....не вірю що він так написав. В органах таких помилок не допускають. За таке при правильному підході до справи, можна полетіти з роботи.

10.— В якому стані Війтівка залишилася?


— Було добре господарство. Тепер його розтягнули на сім частин. І винні в цьому в першу чергу голова райдержадміністрації, у другу — прокуратура.Ну да, сам майно за борги продав :wink:

*****************************************Це була моя особиста думка, перепрошую якщо когось образив.
Потрібно побільше таких статей на форумі, від цього він ще стає цікавішим.
Аватар користувача
vadim
Заслужений
Заслужений
 
Повідомлень: 75
З нами з: 28 квітня 2005 13:48
Звідки: rivne

Повідомлення Суслик » 08 лютого 2006 15:49

За сертифікати правда а все інше піар 8) 8) 8) Винних без вини небувае :cry: :cry: :cry:
Когда делишся деньгами их становится меньше когда информацией ее становится больше а чтобы высоко летать крилья не нужны
Аватар користувача
Суслик
Активний учасник
Активний учасник
 
Повідомлень: 37
З нами з: 07 вересня 2005 00:16
Звідки: Бершадь

Re: БЕРШАДЬ: ПЕРЕДІЛ ВЛАСНОСТІ?..

Повідомлення king001 » 28 квітня 2018 06:35

cheap mlb jerseys china
mbt
reebok shoes
oakley sunglasses
nike outlet
oakley sunglasses
nike shoes
jordan retro 11
coach outlet
pandora outlet
coach outlet
michael kors outlet
ralph lauren outlet
pandora charms sale clearance
pandora charms
ecco shoes for men
canada goose outlet
air max 97
moncler coats
cheap jordans
cheap nfl jerseys
supreme clothing
christian louboutin outlet
coach factory outlet
cheap jordans
christian louboutin
louis vuitton outlet
hermes bags
new balance outlet
cheap mlb jerseys
yeezy boost 350
coach outlet
mcm handbags
fitflops
supreme clothing
adidas yeezy
fred perry polo
supreme clothing
abercrombie and fitch
pandora charms uk
coach factory outlet online
ray ban sunglasses
polo outlet store
moncler outlet
yeezy boost
pandora outlet
fitflops
coach factory outlet
ugg outlet
pandora charms sale
gucci outlet
louis vuitton outlet online
coach outlet store online
timberland boots
coach outlet
moncler jackets
abercrombie
jordan shoes
cheap oakley sunglasses
oakley sunglasses outlet
air max 2018
new balance shoes
prada outlet
toms outlet
uggs
adidas
ugg outlet
air max 97
birkenstock sandals
uggs
oakey sunglasses
birkenstock outlet
mulberry uk
supreme new york
coach outlet store
hermens bags
canada goose sale
adidas outlet
ralph lauren outlet
nba jerseys
ralph lauren uk
canada goose outlet
valentino shoes outlet
nike shoes for men
oakley sunglasses
nmd shoes
burberry outlet store
fitflops sale clearance
pandora jewelry
louis vuitton
nmd adidas
longchamp outlet
pandora charms
michael kors outlet
ugg outlet
ray ban sunglasses
coach factory outlet
tiffany and co
adidas shoes
nike air max
north face jackets
jordan shoes
air jordan shoes
timberland boots
adidas nmd
nike outlet store
kate spade outlet
fitflops
ralph lauren sale clearance
canada goose uk
coach outlet
mulberry bags
ray ban sunglasses discount
adidas shoes
coach factorty outlet
coach outlet online
coach outlet
coach outlet
hollister clothing
canada goose outlet
adidas nmd
ferragamo shoes
coach outlet
pandora charms
mont blanc pens
supra shoes
air jordans
converse shoes
mbt shoes
coach factorty outlet
coach factory outlet online
rolex watches
pandora jewelry
birkenstock sandals
kate spade outlet
canada goose outlet
birkenstock sandals
ugg outlet
yeezy boost
kate spade handbags
canada goose jackets
skechers shoes
jordan shoes
tods outlet
michael kors
louis vuitton handbags
birkenstock outlet
fitflops sale
ralph lauren outlet
timberland outlet
timberland boots
red bottom shoes
vans shoes
toms shoes
cheap jordans
michael kors outlet
kate spade
pandora charms
nike zoom
air max 2018
ugg boots on sale
nike store
coach outlet
louis vuitton
pandora charms
adidas yeezy
adidas shoes
canada goose outlet
moncler
ugg boots on sale
christian louboutin outlet
ralph lauren outlet online
ralph lauren
coach factory outlet
uggs canada
coach outlet
ralph lauren outlet
louboutin shoes
coach outlet
moncler outlet
ugg boots
canada goose outlet
kevin durant shoes
moncler jackets outlet
kate spade
burberry outlet
air max 90
pandora jewelry
canada goose sale
mlb jerseys
coach outlet
birkenstock shoes
timberland boots outlet
gucci handbags
cheap jordans
toms outlet
polo ralph lauren
converse outlet store
tory burch outlet
philipp plein outlet
pandora jewelry
adidas yeezy
yeezy boost
polo ralph lauren outlet online
coach outlet online
michael kors outlet canada
moncler outlet
fred perry
pandora charms
fitflops
michael kors outlet
cheap uggs
yeezy 350 boost
red bottoms
prada handbags
canada goose outlet
michael kors outlet
coach outlet store
red bottoms shoes
valentino shoes
pandora jewelry official site
michael kors outlet
salvatore ferragamo
louboutin shoes
coach outlet store online clearances
mbt shoes
canada goose jackets
ralph lauren outlet
christian louboutin outlet
cheap nfl jerseys
moncler jackets
birkenstock shoes
michael kors outlet clearance
oakley sunglasses
ralph lauren sale clearance
adidas outlet
christian louboutin shoes
birkenstock sandals
louis vuitton outlet
adidas yeezy boost
air jordans
canada goose outlet
north face outlet
jordan retro
cheap jordans free shipping
nike outlet online
kate spade outlet
polo ralph lauren outlet
ultra boost
air max 2017
nike outlet
coach outlet
moncler outlet
coach factory outlet
canada goose uk
michael kors outlet online
cheap mlb jerseys
jordan shoes
mont blanc
coach outlet
adidas nmd
coach factory outlet
air jordans
polo outlet
coach canada
oakley sunglasses
mulberry outlet
louis vuitton outlet store
uggs
michael kors outlet
hermes handbags
ray ban sunglasses
cheap nike air max
ferragamo outlet
canada goose
coach factory outlet
valentino shoes
gucci handbags outlet
cheap jordans
canada goose jackets
coach outlet store
pandora outlet
nike shoes
moncler jackets
philipp plein shirt
polo ralph lauren outlet online
canada goose jackets
mcm outlet
kate spade handbag
polo ralph lauren outlet
coach factory outlet
ray ban sunglasses discount
ralph lauren
michael kors outlet online
oakley sunglasses
vans store
polo ralph lauren outlet
canada goose jackets
coach outlet online
hermes birkin
michael kors outlet clearance
adidas shoes
jordan shoes
uggs outlet
salvatore ferragamo shoes
yeezy boost
birkenstock
ugg outlet
mulberry handbags
michael kors
ralph lauren
adidas superstar
michael kors handbags
adidas yeezy boost
canada goose
nike outlet online
moncler jackets
cheap oakley sunglasses
adidas superstar
harden vol 1
adidas originals
nike air max outlet
asics shoes
pandora jewelry
supra shoes
cheap ray ban sunglasses
canada goose uk
longchamp handbags
moncler outlet
ecco shoes
uggs outlet
fitflops sale
birkenstocks
nfl jerseys wholesale
replica watches
michael kors outlet clearance
tory burch outlet
nike shoes
pandora charms sale clearance
tiffany outlet
kate spade
michael kors outlet clearance
michael kors outlet
canada goose sale
canada goose jackets uk
puma shoes
michael kors outlet
longchamp outlet online
polo ralph lauren outlet
cheap ray ban sunglasses
tory burch outlet store
coach outlet
nike outlet
michael kors factory outlet
kate spade outlet store
polo ralph lauren outlet online
polo outlet
ray ban sunglasses
timberland outlet
canada goose outlet
kate spade bags
fitflops sale clearance
doudoune moncler
louis vuitton outlet online
tory burch outlet online
ralph lauren outlet
hermes handbags
nike outlet
canada goose jackets
fitflops
jordans
tiffany and co
adidas yeezy boost
oakley sunglasses
canada goose uk
coach factory outlet
ralph lauren sale
adidas yeezy
adidas nmd shoes
pandora jewelry
canada goose
cheap ray bans
kate spade outlet
coach outlet
cheap oakley sunglasses
pandora charms
moncler jackets
cheap oakley sunglasses
ralph lauren outlet
north face jackets
pandora store
adidas campus
michael kors outlet
michael kors handbags
discount oakley sunglasses
air jordan shoes
oakley sunglasses
jordans
fitflops sale clearance
pandora
coach outlet
adidas outlet
air max 2019
kate spade outlet store
oakley sunglasses sale
coach outlet store
nike air max
christian louboutin
canada goose
ugg boots
adidas yeezy
canada goose uk
pandora charms
adidas nmd
moncler outlet
cheap jordan shoes
hermes outlet
cheap nba jerseys
canada goose outlet
yeezy boost
ugg boots
polo ralph lauren outlet online
coach factory outlet
adidas shoes
nike shoes
ugg australia
nike huarache
pandora jewelry outlet
longchamp outlet
louboutin shoes
tory burch outlet
kobe bryant shoes
cheap jordans for sale
coach outlet store
nike air max
nike shoes
coach outlet
180428yueqin
Аватар користувача
king001
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 1269
З нами з: 16 березня 2018 06:14

xiaoou

Повідомлення king001 » 22 червня 2018 08:40

20180622 xiaoou
ray ban sunglasses outlet
cheap jordan shoes
tory burch outlet online
balenciaga shoes
pandora charms sale clearance
uggs outlet
michael kors uk
gentle monster sunglasses
kate spade sale
michael kors outlet online
prada outlet online
ralph lauren polo
cartier bracelet
michael kors outlet online
light up shoes
coach handbags on sale
colts jerseys
malone souliers
cheap jordans free shipping
puma shoes
carrera sunglasses
cheap nhl jerseys
harry winston jewelry
oakley sunglasses
swarovski jewelry
bally shoes
michael kors handbags
fitflops
supra shoes sale
coach outlet online
hermes belts
football shirts
mcm backpacks
adidas wings shoes
fitflops
arcteryx jacket
fitflops
pandora outlet
michael kors outlet online
mishka snapbacks
supreme
canada goose outlet
cheap jordans
nike shoes outlet
canada goose jackets
jordan shoes
coach outlet
canada goose outlet store
michael kors outlet online
cheap ray ban sunglasses
pandora charms sale clearance
coach outlet online
fendi handbags
kevin durant jerseys
fitflops sale clearance
air force 1 shoes
salomon outlet
michael kors outlet online
polo outlet factory store
nike shoes
audemars piguet watches
los angeles lakers jerseys
ray ban sunglasses outlet
kate spade sale
ray ban
coach outlet
true religion outlet
longchamp handbags
coach outlet online
balmain jeans
michael kors uk
swarovski outlet store
kate spade handbags
jordan retro
kd 9
mulberry handbags
tory burch outlet online
mbt outlet
cheap jordan shoes
uggs outlet
canada goose outlet store
nobis jackets
true religion outlet
isabel marant outlet
coach outlet online
fila sneakers
cheap jordan shoes
coach outlet
gucci bags
49ers jersey
isabel marant shoes
jordan shoes
louboutin outlet
herve leger dresses
longchamp handbags
true religion jeans sale
suicoke sandals
givenchy jewelry
true religion jeans
san antonio spurs
michael kors outlet online
mizuno shoes
jerseys from china
air jordan shoes
nike store uk
cheap ray ban sunglasses
ugg outlet stores
oakley sunglasses wholesale
valentino shoes
longchamp pliage
ferragamo shoes
coach outlet online
coach outlet store online
michael kors outlet online
christian louboutin shoes
canada goose outlet
michael kors
chrome hearts outlet store
kevin durant shoes
michael kors outlet clearance
mlb jerseys
polo ralph lauren shirts
christian louboutin shoes
ralph lauren outlet
alexander mcqueen shoes
pandora charms sale clearance
jordan 32
michael kors wallets for women
basketball jerseys
cheap ray ban sunglasses
pandora charms sale clearance
ugg canada
lacoste shirts
canada goose outlet
ferragamo shoes
uggs outlet
air max 90
cheap oakley sunglasses
michael?kors?handbags
converse shoes sale
fitflops sale clearance
ray ban sunglasses outlet
burberry canada
broncos jerseys
cheap jordan shoes
tory burch outlet online
michael kors outlet clearance
cheap nba jerseys
polo ralph lauren
nhl jerseys
mac cosmetics
ugg boots clearance
jordan retro
blackhawks jerseys
air max 90
toms outlet
guess factory
adidas outlet online
mulberry handbags sale
true religion outlet
polo ralph lauren outlet
reebok shoes
champion clothing
coach outlet online
ralph lauren uk
ray ban sunglasses outlet
mulberry handbags
prada sunglasses for women
fitflops sale clearance
mulberry handbags
canada goose coats
golden state warriors
uggs outlet
uggs outlet
nfl jerseys
stussy hoodie
gucci outlet online
uggs outlet
texans jerseys
cheap oakley sunglasses
canada goose
swarovski outlet store
christian louboutin pas cher
alife clothing
adidas nmd runner
longchamp bags
pandora charms sale clearance
air more uptempo
chopard jewelry
ralph lauren polo
ugg boots on sale
furla handbags
adidas soccer shoes
ravens jerseys
michael kors handbags
cheap nhl jerseys
canada goose coats
polo ralph lauren outlet
coach outlet
oakley sunglasses wholesale
tag heuer watches
cheap oakley sunglasses
polo outlet online
true religion jeans
fred perry polo
hermes outlet store
denver broncos jersey
air jordan shoes
kate spade sale
giuseppe zanotti shoes
true religion outlet
kate spade sale
kate spade handbags
coach outlet online
true religion outlet store
mont blanc pens
mulberry uk
uggs outlet
birkenstock shoes
ugg outlet
air max 2015
ferragamo shoes sale
adidas outlet online
ray ban sunglasses outlet
hermes birkin bag
bcbg dresses
michael kors outlet clearance
canada goose jackets
polo ralph lauren outlet
canada goose outlet store
michael kors outlet clearance
moncler outlet
cheap ray ban sunglasses
moncler coats
cazal outlet
canada goose jackets outlet
oakley sunglasses wholesale
chloe outlet
true religion jeans
canada goose jackets
canada goose jackets
ugg outlet
nike air huarache
lebron shoes
adidas store
longchamp outlet store
cheap oakley sunglasses
burberry outlet online
jordan 12
ray ban sunglasses outlet
michael kors outlet online
uggs outlet
michael kors outlet online
christian louboutin shoes
tory burch outlet stores
true religion outlet
supreme t shirts
jordan 4
longchamp solde
michael kors outlet online
air jordan retro
moncler jackets
nike air huarache
coach handbags outlet
cheap ray ban sunglasses
canada goose jackets
polo ralph lauren outlet
oakley sunglasses wholesale
reebok shoes
polo ralph lauren outlet
michael kors outlet clearance
canada goose outlet store
adidas yeezy boost
bape clothing
coach outlet online
uggs outlet
air jordan shoes
michael kors outlet online
christian louboutin shoes
true religion outlet
michael kors outlet
ugg outlet
stuart weitzman shoes
coach outlet store
bvlgari outlet
new balance outlet
karen millen dresses
canada goose jackets
pandora outlet
christian louboutin shoes
jordan shoes
foamposite shoes
michael kors outlet online
coach outlet online
kobe bryants shoes
uggs outlet
air max shoes
true religion outlet
mulberry bags
ugg outlet
coach outlet online
true religion uk
soccer cleats
cheap jordan shoes
pandora jewelry
coach outlet
ralph lauren polo
brequet wathes
canada goose outlet store
true religion jeans
ralph lauren shirts
jordan shoes
true religion outlet
ralph lauren outlet
nike shoes outlet
michael kors canada
vans sneakers
prada bags
air jordan shoes
fossil watches
ed hardy outlet
coach outlet online
cheap ugg boots
longchamp handbags sale
nike pegasus
ferragamo shoes
pandora outlet
michael kors outlet
tory burch outlet online
nike shoes outlet
kobe shoes
kate spade outlet online
michael kors outlet online
nike revolution
kate spade handbags
coach outlet online
longchamp pliage
ralph lauren outlet
fingerlings monkey
kate spade
coach outlet
ferragamo shoes
michael kors bags
cheap oakley sunglasses
oakley sunglasses
michael kors outlet online
christian louboutin shoes
swarovski outlet store
canada goose outlet store
kyrie 4
coach factory outlet
canada goose outlet
uggs outlet
canada goose outlet online
camisetas futbol baratas
soccer jerseys wholesale
michael kors outlet clearance
jordan 3
mont blanc outlet
canada goose jackets
nike blazer pas cher
moncler jackets
uggs outlet
james harden jerseys
cheap jordans for sale
ysl outlet online
2018 world cup jerseys
wellensteyn outlet
oakley sunglasses wholesale
mlb jerseys
yeezy boost
swarovski jewellery
fitflops shoes
cheap oakley sunglasses
jordan 4
nike outlet store
cheap oakley sunglasses
nfl jerseys
cheap ray ban sunglasses
bulgari jewelry
oakley sunglasses wholesale
lacoste polo
prada shoes for men
kate spade outlet online
g-star jeans
snapbacks wholesale
air max 90
nike outlet online
adidas y3 shoes
swarovski uk
oakley sunglasses wholesale
fitflops shoes
cheap oakley sunglasses
van cleef arpels jewelry
burberry outlet store
pandora charms sale clearance
mulberry outlet,mulberry handbags outlet
tory burch outlet online
nfl jersey wholesale
under armour outlet
burberry outlet sale
polo ralph lauren
coach outlet
air jordan shoes
jimmy choo shoes
moncler jackets
coach outlet
mulberry bags
ferragamo outlet
cleveland cavaliers jerseys
michael kors outlet
tods outlet online
nike air max 90
oakley sunglasses uk
michael kors outlet clearance
michael kors outlet online
canada goose jackets
manolo blahnik outlet
toms outlet
cheap football shirts
cheap oakley sunglasses
nike air max 2017
cheap ray ban sunglasses
cheap jerseys wholesale
toms outlet
michael kors outlet
canada goose outlet
coach outlet online
michael kors outlet online
adidas crazy
canada goose outlet store
christian louboutin shoes
michael kors outlet online
coach outlet online
canada goose jackets
calvin klein jeans
fitflops sale clearance
ecco outlet
cheap oakley sunglasses
cheap nba jerseys
canada goose jackets sale
asics running shoes
pandora jewelry
a bathing ape
pandora charms sale clearance
ray ban sunglasses outlet
chloe sunglassess
longchamp bags
air max shoes
air max 95
coach factory store
undefeated shoes
10 deep clothing
cheap basketball shoes
belstaff jackets
ralph lauren outlet
nike factory store
michael kors outlet online
air jordan shoes
gucci outlet store
nike air max 90
dsquared2 jeans
chrome hearts online store
ralph lauren outlet
kd 10 elite
coach outlet online
ray ban sunglasses outlet
givenchy handbags
canada goose outlet store
kate spade handbags
huf clothing
longchamp outlet
nike roshe run
ugg boots clearance
tory burch handbags
polo ralph lauren shirts
canada goose jackets outlet
links of london jewellery
cheap ray ban sunglasses
michael?kors?outlet?online
michael kors handbags outlet
coach outlet clearance
pandora charms
canada goose outlet store
bottega veneta outlet online
kobe 9 elite
marc jacobs sale
hermes outlet store
ferragamo shoes
cheap oakley sunglasses
yeezy boost 350
gucci outlet online
coach outlet online
ugg outlet
adidas nmd r1
off white clothing
cheap ugg boots
miu miu shoes
louboutin shoes
nike roshe run
pandora charms sale clearance
jordan shoes
coach canada
brequet wathes
nike uk store
coach outlet
canada goose jackets
air max 90
kd shoes
birkenstock shoes
freshjive clothing
cheap soccer jerseys
longchamp pas cher
louboutin shoes
michael kors outlet online
gucci outlet online
ralph lauren outlet
ugg boots clearance
coach outlet online
michael kors factory outlet
diesel jeans
cheap jordan shoes
cheap oakley sunglasses
james harden shoes
michael kors outlet online
canada goose outlet
cheap jordan shoes
cheap jordans
kate spade sale
armani exchange
barbour women jackets
polo ralph lauren
longchamp outlet online
coach outlet
christian louboutin shoes
pandora charms
cheap nba jerseys
adidas shoes
cheap jerseys wholesale
ugg boots
canada goose outlet store
coach outlet store
coach outlet
pandora outlet
nike air force 1
uggs clearance
polo ralph lauren shirts
michael kors outlet online
coach outlet
pandora charms sale clearance
pandora outlet
ugg outlet
ray ban
coach outlet store online
ralph lauren polo
jimmy choo sunglasses
tory burch outlet online
ugg boots clearance
ralph lauren shirts
canada goose jackets outlet
true religion outlet uk
moncler outlet online
20180622
Аватар користувача
king001
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 1269
З нами з: 16 березня 2018 06:14

Re: БЕРШАДЬ: ПЕРЕДІЛ ВЛАСНОСТІ?..

Повідомлення king001 » 19 липня 2018 03:52

nike free
polo lacoste pas cher
brazil world cup jersey
mizuno
true religion outlet
fendi
mizuno running shoes
clarisonic mia
reebok shoes
nike roshe
adidas crazy
kevin durant shoes
michael kors outlet online
true religion
kates pade outlet online
hermes jewelry
burberry outlet
michael kors outlet
jordan 9
dolce & gabbana
occhiali oakley
nike blazer
armani jeans
jordans
dolce & gabbana
christian louboutin pas cher
michael kors uk
antonio brown jersey
kenzo clothing
lacoste jeans
burberry
armani handbags
adidas outlet
lebron 11
ralph lauren
nike roshe
fendi sunglasses
vibram fivefingers
nike free
france world cup jersey
giannis antetokounmpo jersey
adidas soccer cleats
pandora jewelry
lacoste shoes
nike mercurial
nike air max
tory burch
basket store
converse uk
nike outlet online
kobe 11
nike shoes
fendi handbags
fossil handbags
christian louboutin
hollister
nike free run
basketball shoes
jordan 12
ray ban sunglasses
air max 90
rolex watches
nike vapor max
michael kors handbags
jordan 5
nike roshe
jordan 13
vans outlet
valentino
furla handbags
jimmy choo shoes
new balance
insanity workout
salvatore ferragamo
huf clothing
coach outlet
armani sunglasses
designer sunglasses
saint laurent handbags
adidas running shoes
nike uk
nike air max
adidas shoes
true religion jeans
nike air max 90
ferragamo sunglasses
fitflops
nike air max
jordan
jimmy choo sunglasses
babyliss pro nano titanium
cheap jordan shoes
orologi rolex
jordan 4
bape clothing
nike foamposite
true religion outlet
jordan 14
nike blazer
nike shoes
asics running shoes
nike blazer
insanity
guess handbags
burberry outlet
g-star jeans
supra shoes
cheap jordans
stuart weitzman
cartier bracelet
ray ban sunglasses
new balance trainer
kyrie 4
vans outlet
true religion jeans
cheap oakley sunglasses
ralph lauren outlet
chi flat iron
ralph lauren
basketball jersey
jordan
harry winston jewelry
michael kors
michael kors outlet
gucci outlet
nike roshe run
rolex watches
christian louboutin shoes
ray ban pas cher
bottega veneta
nike pas cher
nike free run
new balance soldes
adidas zx flux
james harden jersey
adidas superstar
longchamp
adidas trainers uk
softball bats
new balance shoes
replica watches
alexander mcqueen handbags
instyler
ghd hair straighteners
prada sunglasses
curry 2
pandora bijoux
kd 9
nike mercurial
dansko outlet
polo ralph lauren
air max 95
keen sandals
jordan 32
longchamp handbags
michael kors outlet
burberry handbags
adidas originals
oakley pas cher
nike air force 1
chrome hearts jewelry
yeezy shoes
nike outlet
louboutin pas cher
michael kors uk
replica watches
air force 1
chloe handbags
new balance shoes
tory burch
longchamp pas cher
omega watches
michael kors
converse
longchamp outlet
belgium world cup jerseys
parajumpers
oakley sunglasses
gucci belt
nike roshe run
jordan 6
balenciaga sneakers
toms outlet
dak prescott jersey
air force one
softball bats
oakley uk
bally shoes
nike air
montre pas cher
michael kors handbags
dansko shoes
clarks shoes
miu miu shoes
gentle monster sunglasses
ferragamo belt
ghd flat iron
aaron rodgers jersey
chloe sunglasses
marc jacobs handbags
nike huarache
replica watches
celine handbags
adidas outlet store
isabel marant shoes
balmain jeans
nike canada
iphone x case
bulgari jewelry
air max 90
vans scarpe
air max 90
links of london uk
jordan 3
kobe 12
tory burch outlet
christian louboutin
true religion
herve leger dresses
oakley glasses
adidas outlet store
diesel jeans
bathing ape
guess canada
nike shoes
spain world cup jersey
michael jordan
michael jordan
louboutin outlet
nike air max 97
tiffany jewelry
oakley sunglasses
adidas superstar
nike air max 95
polo ralph lauren
prada
swarovski gioielli
jordan 10
chopard jewelry
polo ralph lauren
kyrie irving jersey
pandora bracciali
oakley sunglasses
sac vanessa bruno
jordan
ray ban sunglasses
mont blanc pens
nike air max 2017
air max
tommy hilfiger
swarovski jewelry
kd 10
lululemon outlet
england world cup jersey
bijoux swarovski
curry 4
ray ban
nike air max
lebron shoes
freshjive clothing
lunette ray ban
nike air max
beats headphones
adidas outlet store
tn pas cher
air max
gucci outlet
guess
adidas outlet store
nike clothing
alife clothing
jordan 1
burberry sale
nike outlet
hollister outlet
ferragamo shoes
marc jacobs handbags
air jordan
ai max
mulberry handbags
hogan
cheap oakley sunglasses
curry 5
barbour jackets
reebok outlet
scarpe hogan
chloe handbags
curry 3
chrome hearts jewelry
carson wentz jersey
jbl headphones
jordan xx9
nike air max
red bottom shoes
ferragamo
cheap jerseys
pandora charms
air max plus
bvlgari sunglasses
converse
bottega veneta sunglasses
givenchy handbags
champion clothing
soccer jerseys
cheap wedding dresses
jimmy choo
pandora jewelry
kobe 10
longchamp handbags
jordan 2
longchamp outlet
mont blanc pens
reebok shoes
sac michael kors
supra shoes
cartier sunglasses
hermes
abercrombie
bcbg max azria
jordan 31
marc jacobs handbags
vans pas cher
fitflops
adidas clothing
nike shoes
nike store
michael kors outlet
mac makeup
michael kors canada
bottega veneta
nike air max
furla handbags
kobe bryant shoes
jordan 6
air more uptempo
toms shoes
mac makeup
converse shoes
cheap jerseys
sac michael kors
asics trainers
giuseppe zanotti outlet
kevin durant jersey
nike factory
insanity workout
hermes bags
wedding dress
ai max
barbour
dior sunglasses
montre homme
ray ban
ray ban sunglasses
jordan 7
jordan shoes
salomon shoes
timberland pas cher
burberry
bcbg dresses
nike free
jordan clothing
converse chuck taylor
coach purse
portugal world cup jersey
asics gel
chanel outlet
boy london clothing
kids jordans
mulberry
new balance femme
karen millen
dolce & gabbana
nike air max
abercrombie and fitch
converse all stars
nfl jerseys
chanel outlet
stuart weitzman shoes
air jordan
ferragamo
kate spade uk
michael jordan
adidas flip-flops
tommy hilfiger
calvin klein outlet
pandora charms
nike air max
nike mercurial superfly
nike air max 2017
skechers sneakers
flip flops
nike air max 90
michael kors
ray ban occhiali
mac cosmetics online
10 deep clothing
jordan 8
bose headphones
beats pill
tommy hilfiger pas cher
calvin klein jeans
nike air zoom pegasus
abercrombie
nike kyrie 2
swarovski crystal
ferragamo shoes
jordan pas cher
kobe 9 elite
jordan
polo ralph lauren
oakley vault
sac longchamp
pandora uk
dyson hair dryer
beats headphones
timberland boots
nike roshe run
ghd
lunette oakley
cheap wedding dresses
dsquared2 jeans
adidas slides
guess factory
abercrombie
jordan 11
mizuno
lebron shoes
ray ban sunglasses
hermes bags
asics gel
jordan 4
chanel handbags
nike store
mac cosmetics
dsquared2 outlet
karen millen
jordan 3
iphone cases
nike free run
arcteryx jackets
gucci handbags
chaussure nike
kristaps porzingis jersey
puma shoes
adidas soccer
coach outlet online
timberland boots
burberry sunglasses
christian louboutin
oakley sunglasses
basket nike
roshe run
carrera sunglasses
germany world cup jersey
lululemon outlet
manolo blahnik shoes
kevin durant shoes
goyard handbags
air max 2018
prom dresses
tods shoes
polo ralph lauren
fitflops outlet
versace handbags
ed hardy
dior bags
givenchy jewelry
ralph lauren outlet
beats by dre
gucci shoes
christian louboutin
nike outlet store
kate spade
prada handbags
burberry clothing
hogan shoes
nike free run
converse outlet store
argentina world cup jersey
nike outlet
nfl jerseys
golden goose sneakers
prada outlet
hermes birkin
coach factory outlet
dolce & gabbana sunglasses
montres
2018.7.19xukaimin
Аватар користувача
king001
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 1269
З нами з: 16 березня 2018 06:14

Re: БЕРШАДЬ: ПЕРЕДІЛ ВЛАСНОСТІ?..

Повідомлення king001 » 01 серпня 2018 04:26

adidas schuhe
adidas
adidas
adidas mens
adidas
adidas
adidas shoes
adidas
air huarache
nike huarache
air jordan retro
air jordans
air max
air max 2015
air max 90
air max schoenen
air max 95
armani outlet
asics shoes usa
asics gel
michael kors
uggs
babyliss
barbour outlet
cheap barbour jackets
barbour factory
barbour jackets
barbour jacket outlet
basketball shoes
bcbg max azria
bcbg max
beats headphones
beats by dre
belstaff leather jackets
belstaff mens jackets
belstaff womens jackets
bottega bags
bottega veneta
burberry handbags
burberry outlet online
burberry outlet
burberry online shop
burberry outlet
burberry outlet online
burberry sale
burberry outlet store
burberry sale
burberry
burberry handbags
burberry outlet online
calvin klein underwear
michael kors canada
c.c beanies outlet
iphone 4s cases
mlb jerseys
cheap nfl jerseys
air jordan shoes
juicy couture clothings
michael kors outlet
mlb jerseys
mont blanc
nhl jerseys
omega watches
pandora charms
ray ban outlet
shoes outlet
thomas sabo uk
timberland shoes
replica watches
chi hair
christian louboutin shoes
red bottom shoes
christian louboutin
christian louboutin outlet online
christian louboutin
louboutin shoes
louboutin shoes
chrome hearts outlet
coach factory outlet
coach factory
coach factory
coach factory outlet online
le coach des sacs à main
coach outlet online
coach outlet online canada
coach outlet online
coach outlet store
coach purses factory
coach outlet
coach outlet online
coach outlet store
converse shoes
converse
converse outlet
converse sneakers
swarovski jewelry
dansko
designer handbags
dsquared2 outlet
dsquared2
ecco outlet store
ed hardy
eyeglasses frames
fendi belts
ferragamo
ferragamo shoes outlet
ferragamo
fidget spinner
fitflop outlet
fred perry
fred perry polos
guess outlet
giuseppe shoes
giuseppe zanotti
givenchy outlet online
guciheaven shoes
guess
dre beats
hermes bags
hermes birkin
hermes outlet
hogan
hogan
cheap hoodies
rolex
hugo boss outlet
jack wolfskin ca
jack wolfskin outlet online
true religion jeans outlet
nfl jerseys
mlb jerseys
swarovski crystal
jimmy choo
jimmy choo
jordan
air jordans
juicy couture
kate spade
kate spade outlet online
kate spade outlet
kate spade outlet
lacoste
lacoste shirts
levis outlet store
links of london necklaces
long champ
longchamp taschen
longchamp outlet
longchamp handbags
longchamp
red bottom shoes
softball bats
marc jacobs outlet
marc jacobs
mbt shoes sale
mcm backpack outlet
mcm bags
mcm handbags
mcm backpack
mcm backpack
michael kors taschen
michael kors
michael kors purses
michael kors handbags
michael kors outlet
michael kors handbags
cheap michael kors
michael kors bags
michael kors handbags
michael kors purses
michael kors
michael kors
michael kors
michael kors outlet
mizuno running
mizuno running
michael kors bags
michael kors handbags
michael kors bags
mlb jerseys
moncler jackets
moncler jackets outlet
mont blanc
nba jerseys sale
nfl jerseys shop
cheap nba shoes
new balance canada
new balance outlet
new balance
new balance shoes
new balance
iphone cases
cheap jerseys
nhl jerseys
air force
huarache
air max
nike air
air max
air max
nike air max 2014
nike air max
air max 1
nike air max
air yeezy shoes
nike outlet
nike free run 5.0
nike roshe
free run
nike free
nike free run
nike free run
nike air max
nike mercurial
roshe runs
nike roche run
roshe run
jordans for sale
nike.com
nike
tn requin pas cher
nike huarache
nike
nike canada
nike
nike outlet
nike free run
nike factory
nike
nike.com
north face
oakley sunglasses cheap
oakley pas cher
oakley
oakley sbocco
cheap oakley sunglasses
oakley sunglasses
oakley sunglasses cheap
oakley outlet
oakley sunglasses cheap
oakley sunglasses
cheap oakley
oakley sunglasses
oakley vault
oakley outlet online
oakley sunglasses
oakley outlet online
relojes
replica watches
asics
michael kors outlet online
cheap michael kors
prada outlet
prada shoes
puma shoes
ralph lauren polo
tommy hilfiger outlet stores
tory burch
tory burch sale
tory burch handbags
cheap true religion
true religion jeans women
pandora canada
pandora jewellery australia
pandora
pandora charms
pandora bracelet
pandora charms
parajumpers coats
plein outlet
philipp plein
ralph lauren
polo ralph lauren
ralph lauren polos
ralph lauren outlet
ralph lauren factory store
polo ralph lauren outlet online
prada handbags
prada
prada outlet
puma online shop
ralph lauren
ralph lauren
ralph lauren
polo ralph lauren outlet
polo ralph lauren
polo outlet store
ralph lauren online shop
ralph lauren outlet online
ralph lauren
polo ralph
ralph lauren polos
ralph lauren outlet
ralph lauren
lunette ray ban pas cher
rayban
ray ban
ray bans
ray ban
ray ban prezzi
ray ban pas cher
ray ban wayfarer
ray ban zonnebril
ray ban outlet
ray ban wayfarer
ray ban sunglasses outlet
ray ban
ray-ban sunglasses
ray ban outlet online
reebok
reebok outlet online
replica handbags
purses and handbags
retro jordans
ralph lauren uk
roshe run
roshe runs
Sac Hermes
salomon
ferragamo shoes
salvatore ferragamo
scarpe hogan
skechers shoes
skechers outlet
skechers
nike soccer shoes
nike mercurial
soccer shoes
stone island polos
cheap eyeglasses
supra footwear
supra shoes
swarovski canada
swarovski
swarovski jewelry
swarovski online
north face
northface
the north face outlet
the north face
north face jackets
north face jackets
the north face outlet
north face
thomas sabo outlet
thomas sabo
timberland shoes
timberland femme
timberland outlet
tods
tommy hilfiger
tommy hilfiger outlet
www.tommyhilfiger.nl
hilfiger online shop
tommy hilfiger online
tommy hilfiger outlet stores
tory burch sandals
true religion jeans men
true religion
true religion outlet
uggs boots
uhren shop
under armour outlet
under armour basketball shoes
valentino shoes
vans
vans
vans shoes
versace shoes outlet
versace shoes outlet
vibram five fingers
woolrich clearance
coach bags outlet
coach factory
coach outlet
michael kors outlet online
nba jerseys sale
nba jerseys
warriors jersey
sas jersey
chi jerseys
cleveland cavaliers
heat jerseys
lal jersey
chris paul jersey
carmelo anthony jersey
boston celtics jerseys
brooklyn nets jerseys
oklahoma city thunder
hou jerseys
sacramento kings jerseys
philadelphia 76ers
atl jerseys
indiana pacers jerseys
milwaukee bucks jerseys
new orleans pelicans jerseys
nuggets jersey
phoenix suns jersey
detroit pistons jerseys
dal jerseys
chh jerseys
memphis grizzlies jerseys
minnesota timberwolves jerseys
orlando magic jerseys
portland trail blazers jerseys
toronto raptors jerseys
utah jazz jerseys
washington wizards jerseys
nfl jerseys
nfl 49ers jerseys
nfl azcardinals jerseys
nfl bears jerseys
nfl bengals jerseys
nfl bills jerseys
nfl broncos jerseys
nfl browns jerseys
nfl buccaneers jerseys
nfl chargers jerseys
nfl chiefs jerseys
nfl colts jerseys
nfl cowboys jerseys
nfl dolphins jerseys
nfl eagles jerseys
nfl falcons jerseys
nfl giants jerseys
nfl jaguars jerseys
nfl jets jerseys
nfl lions jerseys
nfl packers jerseys
nfl panthers jerseys
nfl patriots jerseys
nfl raiders jerseys
nfl rams jerseys
nfl ravens jerseys
nfl redskins jerseys
nfl saints jerseys
nfl seahawks jerseys
nfl steelers jerseys
nfl texans jerseys
nfl titans jerseys
nfl vikings jerseys
polo2018
Аватар користувача
king001
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 1269
З нами з: 16 березня 2018 06:14


Повернутись до ОСНОВНИЙ БЕРШАДСЬКИЙ ФОРУМ БЕРШАДЬ ФОРУМ

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

cron