Пігулки смерті

Обговорюємо релігійні теми діяльність церков, релігійних общин

Модератори: Korespondent, Luka

Пігулки смерті

Повідомлення mikhajlo » 05 березня 2011 09:30

Використання гормональної контрацепції, а також спіралей супроводжується смертю вже зачатого ембріона. Застосування цих засобів рівнозначне аборту, лише більш цинічному та лицемірному, оскільки «операція» виглядає «безкровною», а люди, котрі її зробили, вважають себе незаплямованими вбивством.Як діють пігулки смерті

Ефективність пігулок обумовлена кількома механізмами.
1. Придушення овуляції
2. Зменшення рухливості сімені
3. Абортивний ефект, котрий полягає в порушенні здатності внутрішньої стінки матки прийняти запліднену яйцеклітину, що призводить до загибелі вже зачатого ембріону.Абортивний ефект спрацьовує приблизно у 10% випадків.При використанні гормональних контрацептивів із низьким вмістом гормонів зростає ймовірність зачаття.

Спіраль.
Спосіб дії спіралі – абортивний!При наявності внутрішньо маткової спіралі зачаття все ж відбувається, як показують ранні тести на вагітність. Однак спіраль не допускає імплантації дитини в матку, тож вона помирає, найчастіше у віці 7-10 днів.Оскільки зачаття відбувається ще за два тижні до менструації, а спіраль позбавляє дитину життя найчастіше в цей період, у жінки, все ж таки, з’являється кровотеча, і вона думає, що вагітною не була, хоча якраз навпаки. Але позбавити життя дитини в старшому або молодшому віці (6 днів або 3 місяці) – це одне і те ж.
Чи можна збудувати щастя на крові?Іноді в процесі боротьби за життя дитині, все ж таки, вдається вжитися в матку, і у матері немає менструації. Спіраль намагається відторгнути дитину з матки і після її імплантації. І в такому разі не можна робити аборт! Спіраль не викликає народження дефектної дитини.

Презерватив – не врятує.
Використання презервативів не захищає від зараження вірусом папіломи, який викликає рак матки.Американський національний інститут здоров’я, заява щодо раку шийки матки, 1996 Презервативи – ненадійний захист від СНІДу. Латекс, з якого виготовляються презервативи, має пори розміром 5 мікрон, а голівка сперматозоїда має в діаметрі 3 мікрона, вірус імунодефіциту людини має розмір 0,1 мікрона, збудник сифілісу має 1,5 мікрона, збудники гонореї – 0,5 мікрона, вірус герпесу – 0,3 мікрона. За даними американських вчених, ризик зараження СНІДом при використанні презервативу складає більше 31%. Тому Міністерство медичної промисловості США зобов’язало виробників презервативів розміщувати на упаковці попередження про їхню неефективність. Тепер у США, на автоматах в яких продаються презервативи, стоїть попередження: УВАГА! Презервативи не захищають вас від сніду!Тож організації і люди, які рекламують презервативи як захист від СНІДу, дезінформують людей і піддають їх небезпеці.

Жоден із сучасних видів контрацепції не дає 100-відсоткової гарантії.60-70 % абортів здійснюються після використання контрацептивних засобів.Навіть якщо запобіжні засоби не мають абортивного характеру, їхнє використання може призвести до- зачаття небажаної дитини;- як наслідок — дітовбивства.Таким чином контрацептивне мислення не має морального виправдання.

Що ж врятує? Порятунок — у любові до дітей.
Не треба боятися дітей. Заради дітей варто йти на жертви. І тому, незважаючи на те, як відбулося зачаття, незважаючи на обставини, на те, бажана дитина чи неочікувана, здорова вона чи хвора,полюби її та дозволь їй жити!

Порятунок — у природному плануванні сім’ї, яке базується на спостереженні за своїм організмом. Методика є абсолютно безпечною та безкоштовною. Пізнавши свій організм, жінка може у повноті зрозуміти свою жіночу сутність і керувати плідністю, приймаючи відповідальні рішення.Порятунок у тому, щоб берегти дошлюбну цноту та шлюбну вірність, оскільки людина не має права реалізовувати свій статевий потяг за межами шлюбу, який є Святим Таїнством.

Секс поза шлюбом не лише калічить долі, але й часто закінчується дітовбивством.
Підготував о.Михайло .
УГКЦ с. Голдашівка http://holdashivka.ucoz.ru/
Аватар користувача
mikhajlo
Середній рівень
Середній рівень
 
Повідомлень: 27
З нами з: 21 лютого 2011 16:16
Звідки: Бершадь- Голдашівка

Повернутись до Духовне життя району

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

cron