На вулиці

Обговорюємо релігійні теми діяльність церков, релігійних общин

Модератори: Korespondent, Luka

На вулиці

Повідомлення mikhajlo » 24 березня 2011 16:44

Лот, герой книги Буття, а вчасності 19 розділу, жив в Содомі, був праведником, якого Бог вберіг від знищення міста. Але не збиріг від духовного падіння його родину. Прочитаємо 19 розділ книги Буття.
Починається з приходу янголів до брами Содоми, де вони зустрічають Лота, який сидів у брами. Він їх одразу впізнав і запросив до себе. Особисто мене дивує сама постать Лота. Він жив в самому центрі спокус і при цьому залишився вірним Богу, на скільки сильну він мав силу волі, а точніше на скільки близькими були його відносини з Богом, що він міг черпати з цих відносин силу для протиставлення гріху довкола. При цьому він постійно бачив довкола себи тільки гріх, але всеодно не піддавався йому.
Але це його відношення з Богом, нажаль, обмежувалось такими стосунками. Це звучить болісно і гірко, але він не зумів передати свою любов і близькість до Бога своїм рідним. Адже тільки завдяки йому Бог врятував його родину (Бут. 19,15). Янголи розбудили його, НЕ його рідних, а ЙОГО і сказали, щоб ВІН устав і забрав жінку і дочок. Дружина Лота обернулась (Бут. 19,26), звичайна людська цікавість згубила її, але чи цікавість, чи щось інше? Вона не вірила Богу дослівно, не мала такої віри в Боже Слово, як Лот. Це була її особиста проблема, але також і провина Лота, бо він як чоловік мав вчити її вірити Богу і цілковито довіряти Слову Бога, а він сидів на вулиці (Бут. 19,1), не в домі, де мав допомагати своїм рідним наближуватися до Бога, а як би в іншому світі, в своєму особистому світі, який був не в домі його родини.
Наступні його доньки. Вони врятувалися разом з ним і разом переховувалися у печері. (Бут. 19,30) Їх погубив страх, що на Землі не залишилось нікого крім них і що вони ніколи не пізнають чоловіка. Лот сидів у печері і йому всього вистачало, а його донькам ні. Чому? Винним в їх гріху (Бут. 19,32-39) були не лише вони, а також і їх батько, який не виховав їх, не навчив їх довіряти Богу так, як він і бути вірним Богу, так як він. Він сидів на вулиці, а вони в домі (Бут. 19,1).
Кожні батьки відповідають за своїх дітей, за те, ким вони будуть і як вони будуть вірити. Якщо сидіти на вулиці, то невідомо ким будуть діти.

mikhajlo
http://holdashivka.ucoz.ru/
Аватар користувача
mikhajlo
Середній рівень
Середній рівень
 
Повідомлень: 27
З нами з: 21 лютого 2011 16:16
Звідки: Бершадь- Голдашівка

Повернутись до Духовне життя району

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів