молитва за дітей

Обговорюємо релігійні теми діяльність церков, релігійних общин

Модератори: Korespondent, Luka

молитва за дітей

Повідомлення mikhajlo » 26 квітня 2011 18:43

Молитва за дітей
Господи Боже і Отче наш, Ти образом своїм вшанував нас, людей і відкрив премудрість дітям. Відкрий серця, розум і уста рабам своїм, щоб вони сприйняли силу закону Твого і з успіхом пізнавали Твоє вчення, що подається на славу Пресвятого імені Твого, і розуміли волю Твою. Твій Син сказав: „Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, таких бо Царство Небесне" (Мт 19,13). Тому просимо: благослови їх та визволи від усякого підступу ворожого, збережи у правдивій вірі, в благочесті й чистоті в усі дні життя, щоб вони досягнули успіху в розумінні та виконуванні заповідей Твоїх на прославу Пресвятого імени Твого, і стали наслідниками Царства Небесного. Бо Ти Бог милостивий і благий, і Тобі належить всяка слава, честь і поклоніння, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.
Прохання на ектенії
Ще молимось Господеві Богу нашому, щоб Він милостиво споглянув на дітей наших і послав Духа премудрості в серця, розум і в уста їхні, і просвітив їх світлом Богопізнання, промовмо всі: Господи, вислухай і милостиво помилуй.
Ще молимось Господеві Богу нашому, щоб подав їм силу і кріпость на прийняття і засвоєння закону Його, дарував їм здоров'я і радість душевну для поширення слави Його, промовмо всі: Господи, вислухай і милостиво помилуй.
Аватар користувача
mikhajlo
Середній рівень
Середній рівень
 
Повідомлень: 27
З нами з: 21 лютого 2011 16:16
Звідки: Бершадь- Голдашівка

Повернутись до Духовне життя району

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

cron