Зцілення хворого

Обговорюємо релігійні теми діяльність церков, релігійних общин

Модератори: Korespondent, Luka

Зцілення хворого

Повідомлення mikhajlo » 10 травня 2011 19:23

В цьому уривку Євангелія є момент, дуже актуальний до нашого щоденного життя. Чоловік довгі тридцять вісім років лежав в одному з найбільш багатолюдних місць Єрусалиму. Перебував у крайній нужді через свій фізичний, а також духовний стан. Бо можемо собі уявити чоловіка, на якого кілька десятків років ніхто не звертає уваги, він змушений жити з милостині, досвідчує людську байдужість та зневагу. Так близько був порятунок, та не було допомоги, не мав сил зробити кілька кроків до цілющої купелі. Не було нікого, хто б йому хотів допомогти. І так день за днем, рік за роком. Самотність серед натовпу. Терпіння фізичне і духовне. Подивімося навколо, брати і сестри. Скільки людей у наших містах і селах переживають подібні ситуації. Терплять від самотності, спаралізовані гріхом, зранені черствістю. Втративши надію, продовжують просити милостиню та шукаюти порятунку. Може навідь у нашому домі чи родині, у колективі праці чи навчання. Ця сама картина- десятки років немає людини, щоб їм допомогти.
Чому я, а також усі ми не увійшли в їхнє життя, не почули болю серця і крику душі.
Адже Христос колись і нас знайшов у подібному стані. Звернувся по імені, забрав немочі, зцілив рани…простив гріхи. Простив і більше не згадує. Зцілений чоловік пішов і іншим сповістив, «що той, хто вздоровив його, то Ісус».Чому ми, брате і сестро ніяковіємо, соромимося підійти і допомогти людині зануритися у купіль Божої ласки, яка є постійно цілюща і всепрощаюча. Розповісти про Бога, Його любов і милосердя, поділитися, що Бог зробив у нашому житті, як знайшов і простив.Так багато духовно розслаблених, яким нікому допомогти. Якщо «ти не остережеш його й не будеш говорити, щоб остерегти несправедливого від його несправедливої дороги, щоб він жив, то цей безбожний помре за свою провину, а його кров Я зажадаю з твоєї руки!»(Єз.3:18)
Мусимо відкрити очі свого серця, щоб помітити потреби наших ближніх, допомагати Богові віднаходити і зціляти. Молімося до матері Воскреслого Христа, щоб вона допомагала нам звіщати Божу любов і в її материнські руки віддаваймо нашу непевність та острах. Скріплені вірою Христової Церкви спішімо бути апостолами милосердя та прощення.
Аватар користувача
mikhajlo
Середній рівень
Середній рівень
 
Повідомлень: 27
З нами з: 21 лютого 2011 16:16
Звідки: Бершадь- Голдашівка

Повернутись до Духовне життя району

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

cron