Місійність Церкви

Обговорюємо релігійні теми діяльність церков, релігійних общин

Модератори: Korespondent, Luka

Місійність Церкви

Повідомлення mikhajlo » 30 серпня 2011 23:00

«Бо кожен, хто покличе Господнє Ім'я, буде спасений. Але як покличуть Того, в Кого не ввірували? А як увірують у Того, що про Нього не чули? А як почують без проповідника? І як будуть проповідувати, коли не будуть послані? Як написано: Які гарні ноги благовісників миру, благовісників добра.» (Рим.10:13-15)»
Боже слово ставить перед нами у цих віршах чотири питання. Усі вони починаються від слова «як»? Для того, щоб можна було «призвати імя Господнє», необхідно спочатку в Нього «ввірувати»; для того, щоб повірити, потрібно почути, в кого увірувати, і що це означає; а для того, щоб почути, потрібно, щоб хтось про це проповідував. Яке найважливіше завдання віруючого?
[Більше...] Чи тільки в тому, щоб турбуватися про своє власне життя, будувати, займатися харитативною працею, відвідувати храм? Все це дуже добре, але не забуваймо про волю Спасителя, передану учням перед вознесінням: нести Добру Новину усім народам світу. Не тільки до східу і центру України, не лише українцям, які проживають в інших країнах світу, але усім народам «аж до краю землі». Мусимо вийти за рамки провінційності. Ми українці, але насам перед, ми - християни, і для нас кожна людська душа , будь якого народу і племені має одинакову гідність, важливість і потребу спасіння.
На мою думку між місійною і патріаршою свідомістю нашої помісної Церкви можна поставити знак рівності. Тоді ми будемо готові до визнання Патріархату, коли тисячі наші священиків і віруючих людей виявлять бажання працювати на Христовій ниві у різних кінцях світу, серед різних народів, послані і підтримувані матірньою Церквою. Це будуть справжні герої своєї вітчизни, що не з крісами чи гарматами, а з взявши Євангелію і хрест підуть у світ із прапором Христової любові .В такій ситуації патріарша гідність буде всіма зрозуміла і незаперечна. Чим більше уваги, молитви, засобів звернено на місійну працю, тим більше Бог благословлятиме свій народ в Україні. Прощальна заповідь Христа повинна запалити вогонь в наших серцях, закликаючи до праці.

http://holdashivka.ucoz.ru/
Аватар користувача
mikhajlo
Середній рівень
Середній рівень
 
Повідомлень: 27
З нами з: 21 лютого 2011 16:16
Звідки: Бершадь- Голдашівка

Повернутись до Духовне життя району

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів

cron