...ХРИСТОС ВОСКРЕС...

Обговорення шкідливих звичок, з точки зору Біблії, життя після смерті - точка зору Біблії.

Модератори: Korespondent, Luka

...ХРИСТОС ВОСКРЕС...

Повідомлення Luka » 23 квітня 2008 17:30

„Я є воскресіння і життя...
Коли будеш вірувати, побачиш славу Божу”
( Ін. 11:25-40)

Любі брати та сестри!
Настали дні, коли весь християнський світ згадує світлоносну подію всього людства – Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа.
З цим радісним святом, святом Воскресіння вітаємо усіх Вас –
ХРИСТОС ВОСКРЕС! ХРИСТОС ВОСКРЕС! ХРИСТОС ВОСКРЕС!
Радісно усвідомлювати, що воскресіння Ісуса Христа – не тільки історична подія, але й подія, яка змінила становище людини перед Богом. Бо якщо смерть Христа – умилостивлення за гріхи наші (1 Ін. 2:2), то Його воскресіння – виправдання наше (Рим. 4:25), „бо як в Адамі всі вмирають, так у Христі всі оживуть” (1 Кор.15:22).
Саме воскресіння Ісуса Христа надихало Його послідовників на самовіддане служіння людям і Богу, для ствердження воскресіння з мертвих, навернення до Бога і примирення одного з одним.
Воскресіння Христа має значення не тільки для християн, в ньому жива надія для спасіння всього людства і утвердження в Христі Ісусі безсмертя людини. Воскресіння Ісуса Христа так відродило Його учнів, що вони – очевидці Його смерті, які пережили крах надії, не тільки піднеслися духом, але й почали ревно проповідувати про перемогу над смертю і пеклом. Так апостол Павло вигукнув: „Смерть! Де твоє жало? Пекло! Де твоя перемога?” (1 Кор. 15:55).
І ось тепер, коли в житті багатьох панує невизначеність, яка часто призводить до відчаю, людям так необхідні правдиві підвалини для утвердження в житті, щоб бути щасливими і щоб життя було сповнене змісту. Саме воскреслий Ісус Христос приніс в життя людей надію, спокій, примирення з Богом та одного з одним.
Усім Вам радісних Великодних свят і оновлення життя через Воскреслого!
Аватар користувача
Luka
Заслужений
Заслужений
 
Повідомлень: 96
З нами з: 28 квітня 2007 16:31
Звідки: м.бершадь

Повернутись до Християнський благодійний центр імені Євангеліста Луки

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів