10 Переваг спілкування на форумі!!!

Форум міської локальної мережі!!!
Проектуємо створення соціальної мережі в м. Бершадь!!!

Модератори: bershad, Korespondent

10 Переваг спілкування на форумі!!!

Повідомлення bershad » 10 лютого 2010 20:56

Під час обговорення даного проекту в системі Vkontakte була висловлена така думка:
Думаю краще всю інформацію розмістити тут!!! Про100 більше переваг!!!
Тут майже всі користувачі нету - а там тільки ті, кому не ліньки зареєструватись)))

Хочу навести 10 переваг спілкування на Бершадсьому форумі:
1. Інформації про даний проект розміщена в різних соціальних мережах Odnoklassniki, Vkontakte, і відповідати на однотипні запитання не розумно...
2. Більшість учасників соціальних мереж не проживають в м. Бершадь на даний час тож доцільність обговорення проекту в них перебільшена...
3. Ще один мінус соціальних мереж - в них спілкується лише молодь, а в підключенні до мережі зацікавлені всі
Бершадічани (в яких є комп'ютер :)), тож інформацію потрібно донести до якомога більшої кількості людей...
4Спілкування на спеціалізованому форумі зручніше і надає більше можливостей (в тому числі адміністрування)...
5. В даному форумі розкриватимуться ідеї, технології, конфіденційні дані користувачів які мені б не хотілось обговорювати публічно...
6. Стосовно реєстрації ви написали "ліньки зареєструватись" це свідчить про те що ви просто не зацікавлені в підключенні до мережі...
7. В процесі розвитку мережі в даному розділі розміщуватимуться: новини, побажання, скарги і подібні повідомлення на які буде змога оперативно відповідати...
8. Різні соціальні мережі можуть бути зламані і управління групою може бути втрачене, тож для забезпечення стабільності розвитку проекту обговорення всіх питань здійснюється на Бершадсього форумі...
9. Адміністратор мережі матиме можливість розсилати новини проекту всім зареєстрованим користувачам даного форуму...
10. Щоденно на Портал Бершадського району заходить 50-100 відвідувачів, приєднання яких до проекту може збільшити масштаби майбутньої мережі...

Даний список можна продовжувати, але я навів основні переваги!
З повагою Шевчук Олексій - адміністратор сайту
http://bershad.com.ua - Портал Бершадського району
http://oldi.com.ua - Комп'ютери та офiсна технiка
bershad
Адміністратор сайту

Повернутись до БЕРШАДСЬКА ЛОКАЛЬНА МЕРЕЖА

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів