Новини від газети "Поштова вулиця"

Обговорення подій, новин, які відбуваються у нашому рідному місті та Бершадському районі

Модератори: bershad, Korespondent

Новини від газети "Поштова вулиця"

Повідомлення bershad » 24 липня 2005 13:26

В даній темі будуть розміщуватись новини від газети "Поштова вулиця"
З повагою Шевчук Олексій - адміністратор сайту
http://bershad.com.ua - Портал Бершадського району
http://oldi.com.ua - Комп'ютери та офiсна технiка
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

В Бершадській міській раді

Повідомлення bershad » 08 серпня 2005 19:33

В Бершадській міській раді

29 липня 2005 року відбулось засідання виконавчого комітету Бершадської міської ради.
Члени виконкому розглянули наступне питання: “Про справляння місцевих податків і зборів на терито-рії міста Бершадь в світлі виконання Декрету Кабінету Міністрів України “Про місцеві податки та збори”.
На засіданні виконавчого комітету була заслухана інформація завідуючої фінансово-господарським відді-лом міської ради Т. Кельман.
В бюджеті міста на 2005 рік передбачалось надходження місцевих і зборів в сумі 403,2 тис. грн.
План надходжень місцевих податків і зборів за 6 місяців 2005 року - 201,6 тис. грн. Фактично до бюджету міста надійшло місцевих податків і зборів - 179,4 тис. грн. Недопоступило - 22,2 тис. грн. План по надходженнях виконано на 89%.
Так, з початку року до міського бюджету по податку з реклами при плані 0,5 тис. грн. надійшло 0,2 тис. грн., недопоступило 0,3 тис. грн. По комунальному податку при плані 31,1 тис. грн. надійшло 23,4 тис. грн., недопоступило 7,7 тис. грн.. По збору за паркування транспорту при плані 4,0 тис. грн. надійшло надійшло 2,5 тис. грн., недопоступило 1,5 тис. грн. По ринковому збору при плані 159,2 тис. грн. надійшло 146,3 тис. грн., недопоступило 12,9 тис. грн. По збору за розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг при плані 6,8 тис. грн. надійшло 7,0 тис. грн., надпланові надходження склали 0,2 тис. грн.
В порівнянні з надходженням місцевих податків і зборів до міського бюджету за 6 місяців 2004 року в 2005 році надходження зменшились на 6,3 тис. грн., в тому числі по податку з реклами на 0,1 тис. грн., по комунальному податку на 7,7 тис. грн., по збору за паркування автомобілів на 1,1 тис. грн., по збору за видачу дозволу на розмішення об’єктів торгівлі та сфери послуг на 0,6 тис. грн. Збільшились надходження лише по ринковому збору на 6,3 тис. грн.
Виконком Бершадської міської ради прийняв рішення:
1. Інформацію завідуючої фінан-сово-господарським відділом міської ради Т. Кельман “Про виконання Декрету Кабінету Міністрів України “Про справляння місцевих податків і зборів” на території міста Бершадь прийняти до відома.
2. Фінансово-господарському відділу (Т. Кельман, Н. Мазур) посилити контроль і удосконалити економічний аналіз причин зменшення надходження коштів до міського бюджету по місцевих податках і зборах та удосконалювати пошук резервів збільшення цих надходжень.
3. Просити Бершадську міжрайонну податкову адміністрацю посилити контроль за своєчасною сплатою місцевих податків і зборів до міського бюджету з боку фізичних та юридичних осіб, зас-тосовування до них штрафних санкцій.
4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на заступника міського го-лови з питань діяльності виконавчих органів міської ради В. Стебельського.

Газета “Поштова вулиця”, №150 від 29 липня 2005р.
Востаннє редагувалось bershad в 08 серпня 2005 19:39, всього редагувалось 1 раз.
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

Дитина - богатир

Повідомлення bershad » 08 серпня 2005 19:34

Дитина - богатир
У сім’ї працівників Бершадської райсанепідемстанції Людмили Володимирівни та Олександра Миколайовича Янчуків 31 липня сталася приємна подія: народився син.
Ця подія не привергула б такої уваги, якби не цікава особливість: вага новонародженого склала 5 кілограмів 250 грамів :shock: , а зріст 58 сантиметрів. Як сказала завідуюча пологовим відділенням райлікарні Г. В. Лашина, такого випад-ку ще не було у практиці лікарів.
Було проведено кесарів розтин. Породіллю опікували лікарі Г. В. Лашина, Л. О. Шапринська, анестезіолог С. В. Красюк, неонатолог С. О. Красюк.
Мати і дитина почувають себе добре. А старша сестричка новонародженого з нетерпінням чекає їх дома. Адже поповнення в сім’ї це завжди свято.
Газета “Поштова вулиця”, від №150
Востаннє редагувалось bershad в 08 серпня 2005 19:38, всього редагувалось 1 раз.
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

З історії Красносільського палацу

Повідомлення bershad » 08 серпня 2005 19:35

З історії Красносільського палацу

На рубежі ХVІІІ – ХІХ ст. Красносілка разом із Завадівкою і Хмарівкою належала родині Ліпковських герба Дрия, пізніше – Брохвіч. Як подають знавці геральдики, Ліпковські зявилися ще в ХVІ ст. на Мазовшу, та тільки в другій половині ХVІІІ ст. вони переїхали до Київського і Брацлавського воєводств. Однак, тоді представники цієї родини не володіли значними маєтками і не займали важливих урядів.
Першою більш відомою постаттю серед Липковських став спадкоємець Красносілки Генрік (1801-1871), син Юзефа Липковського, гайсинського хорунжого, і Анни Боржецької. Одружений він був двічі: вперше з Юзефою (пом. В 1839 р.), а після її смерті з Анелею – доньками генерала Бенедикта Колишки і Терези Чаплінської. Отже, впливову позицію Генрік забезпечив собі швидше не завдяки походженню, а через одруження та розумне господарювання: зібрав великий маєток, продаючи пшеницю і будинки в Одесі та розводячи іспанських овец. Генрік взяв активну участь у рухавці (Листопадовому повстанні 1831 р. польської шляхти проти царизму) як офіцер у військах генерала Б. Колишки. Ліпковський був організатором, а Красносілка – осередком, повстання на території Гайсинського повіту. Після амністії тричі обирався маршалком Подільської губернії.
Генрік мав девятьох синів і трьох доньок, котрим залишив маєток, що складався з багатьох фільварків, цукрового заводу та ін. Нерухомого майна. Після його смерті Красносілку успадкував один із синів, також Генрік. Потім маєток перебував у руках його онука Вацлава та малолітніх онуків Генріка Вацлава Антонія і Генрікак Антонія. Володіли Липковські Красносілкою та іншими селами до реіолюційних потрясінь.
Коли Генрік Ліпковський замешкав із молодою дружиною в Красносільці, то мав там невеликимй маєток. Однак, беручи до уваги зростання сім’ї, вирішив збудувати великий палац в “італійському” стилі, який крім головного будинку мав також складатися з двох двоповерхових флігелів. Будівництво розпочалось 1822 року саме з цих флігелів. Та коли вони були вже закінчені, власник помітив, що з вікон одного з них відкривається чудовий краєвид на Буг. Побудова головного корпусу палацу зовсім би закрила цей краєвид. Тому Ліпковський вирішив залишити тільки флігелі, перебудувавши їх на житлові приміщення.
Промайнуло ХХ століття, наповнене революціями та війнами. Нажаль, невблаганний час і духовна злиденність руйнівників минулого зробили свою справу. Колишній панський будинок у Красносільці стоїть занедбаний. Чи зміниться щось на краще? Чи можна його зберегти як пам’ять про славне минуле краю?
(На знімках Красносільський палац у минулому й зараз)


Власники Красносільської садиби у ХІХ - поч. ХХ ст.:
Анна Боржеська - Юзеф Ліпковський (1769 – 1816), поручик народної кавалерії, гайсинський хорунжий
(генерал Бенедикт Колишка)

Юзефа Колишка (?-1839) – Генріх Ліпковський (1801-1874) – Анеля Колишка (?-1876)

Юзефа Кошарська – Генріх Ліпковський Молодший (1838-1900)

Марія Ліпковська - Вацлав Ліпковський (1870-1907)

Вацлав Антоній Липковський (1904-1961)
Генріх Антоній Ліпковський (1906 - ?)

Газета "Поштова вулиця" №147
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

Поштова вулиця

Повідомлення Поштова вулиця » 16 жовтня 2005 15:19

“Краєзнавці Вінниччини”
У вінницькому видавництві “Книга-Вега” вийшов бібліографічний довідник “Краєзнавці Вінниччини”. Автор-упорядник книги - директор обласного державного архіву, кандидат історичних наук Сергій Гальчак. У книзі вміщено 281 біографію краєзнавців Вінниччини, перелік їхніх основних праць, а також літератури про них.
У передмові до видання пишеться про те, що цей довідник саме про краєзнавців - людей одержимих і самовідданих, невтомних і безкорисливих дослідників місцевої історії, котрі народилися на Вінниччині або для яких вона стала рідною, котрі в різний час жили і працювали в області, або ж несуть краєзнавчу естафету минулих поколінь тепер. В серці кожного з них струменить любов до краси України -Поділля, його багатої історії, бережливе ставлення до традицій та культурної спад-щини краю, до відродження і збереження неоціненого скарбу - історичної пам’яті.
Гідно представлені у довіднику і краєзнавці Бершадщини різних історичних періодів. Одним з перших дослід-жував рідний край ще у ХІХ столітті священик з Поташні Микола Яворсь-кий, який вивчав етнографію Поділля. Знаходимо тут і прізвища відомих діячів краю - Іполита Зборовського та Родіона Скалецького. Багато жителів району пам’ятають Ганну Мородецьку, яка свого часу працювала заввіділом листів райгазети, а нині живе у Хмельницькому, її теж представлено в списку.
Менш відомі нині на Бершадщині Олександр Березовський (родом з Яланця, живе багато років у Черкасах) та Анатолій Чабан (народився у Джулинці, живе теж у Черкасах). До речі, Анатолій Юзефович - доктор історич-них наук, акдемік Всеукраїнської акаде-мії історичних наук, автор близько 130 праць, досліджує історію середнього Подніпров’я. Працював завкафедрою історії України у Черкаському державному університеті ім. Богдана Хмельницького, заступником голови облдержадміністрації.
Бершадські краєзнавці представлені іменами Євгена Паламарчука та Федора Шевчука, які вже багато років вивчають історію району. Ще в 1978 році вийшов путівник Є. Паламарчука “Бершадь”, а кілька років тому у співавторстві з Іваном Андрієвським він видав дослідження “Зорі Трипілля”. Ф. Шевчук - теж автор кількох книг на краєзнавчу тематику. Нині завершена спільна робота цих трьох авторів над книгою “Бершадський край: історія і сучасність”. Звісно ж, хотілося б, аби до когорти краєзнавців приєднувалось більше молодих дослідників, таких, як Мирослав Щербина, який є автором багатьох цікавих статей з історії рідного краю.
“Поштова вулиця”. № 151, 12 серпня 2005 року.


Виставка в музеї
У травні нинішнього року в галереї Прокопа Колісника в Поташні було відкрито виставку живопису і графіки відомого українського художника Левка Воєдила. Минуло кілька місяців, і вернісаж “Поташнянських пасторалей” відбувся у районному краєзнавчому музеї. З цієї нагоди зібралися колеги художника, любителі живопису.
Про вагомість цієї події у культурному житті району говорили перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Максимчук, начальник відділу культури РДА Надія Герасимчук. До присутніх звернувся також куратор виставки, знаний художник Прокіп Колесник. А у виставковій залі Левко Воєдило розповідав про свої картини, про те, як йому доб-ре працюється в Поташні, на батьківщині свого друга і колеги Прокопа Колісника, знайомив присутніх зі своїми напрацюваннями і планами.
“Поштова вулиця”. 12 серпня 2005 року.

Футбол. Юніори Бершаді на рівні майстрів
Впевнено розпочали участь у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед юніорів та дитячо-юнацьких команд юні футболісти ФК "Бершадь" (1990-1991 і 1992-1993 рр. народження). Змагання проводяться під егідою спортивної громадської організації "Федерація футболу України" та Дитячо-юнацької футбольної ліги України.
Метою змагань є популяризація та подальший розвиток дитячого футболу в Україні і підвищення рівня майстерності юних футболістів для успішного висту-пу збірних команд України, виявлення найбільш обдарованих футболістів та по-повнення ними футбольних клубів.
В нашому місті підготовка юних футболістів проводиться на базі Бершадської ЗОШ №3 (директор школи - В. В. Оніщенко).
У першому турі чемпіонату України юні футболісти з Бершаді грали в Сімферополі з командою "Динамо-ІгроСервіс".
Зустрічі, які відбулись у двох вікових групах, закінчились хорошими для юніо-рів ФК "Бершадь" результатами.
Команда старшої групи (капітан команди Денис Гевел) зіграла внічию - 0:0.
Команда молодшої групи (капітан команди Артем Ткачук) перемогла однолітків із Сімферополя з рахун-ком 2:1.
З юними футболістами працюють тренери В. Г. Головко і В. І. Швайдак.
В наступній грі, яка відбудеться 17 вересня, юні футболісти ФК "Бершадь" приймають команду "Титан" (Армянськ).
В подальших іграх першого туру у своїй групі юнаки ФК "Бершадь" грають:
24 вересня - "Освіта" (Херсон) - ФК "Бершадь
1 жовтня - ФК "Бершадь - "Енергія" (Нова Каховка)
8 жовтня - "Азовець" (Генічевськ) - ФК "Бершадь
15 жовтня - ФК "Бершадь
- ДЮФК Маринівка (Миколаївська обл.)
22 жовтня - "Таврія"
(Сімферополь) - ФК "Бершадь
29 жовтня - ФК "Бершадь "Таврія-Крим (Сімферополь)
5 листопада -
ФК "Мелітополь" - ФК "Бершадь
“Поштова вулиця”. 16 вересня 2005 року.


В Бершадській міській раді
27 вересня 2005 року відбулась позачергова 22 сесія 4 скликання Бершадської міської ради. Відповідно до п.23 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постанови Кабінету Міністрів України від 20. 07. 2005 року №644 “Про затвердження Порядку подання субвенції з Державного бюджету України місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток регіонів, виконання заходів з упередження аварій та запобігання техногенних катастроф у житлово-комунальному господарстві ті інших аварійних об’єктах комунальної власності і на виконання інвестиційних проектів у 2005 році”, сесія розглянула наступне питання:
“Про визнання розпорядника коштів”.
Сесія вирішила: 1. Визнати розпорядником коштів, які виділені в сумі 170 (сто сімдесят тисяч гривень) згідно вищевказаної Постанови Кабінету Міністрів України, Бершадський підрозділ водопровідно-каналізаційного господарства (О. Горбенко).
2. Зобов’язати спрямувати кошти в сумі 170 (сто сімдесят) тисяч гривень відповідно до їх цільового призначення Бершадському під-розділу водопровідно-каналізаційного господарства (О. Горбенко).
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на планово-бюджетну комісію, з питань економічних перетворень, регламенту, депутатської етики (О. Кравчук).
“Поштова вулиця”. 30 вересня 2005 року.
Поштова вулиця
 

Поштова вулиця

Повідомлення bershad » 24 січня 2006 15:20

Зображення “ДЕВ’ЯТЬ ЖИТТІВ НЕСТОРА МАХНА”
В Україні розпочалися зйомки 12-серійного історичного фільму "Дев’ять життів Нестора Махна". Десять днів знімальна група кінокартини знаходилася в Бершаді в районі залізничного вокзалу, де ще збереглася унікальна вузькоколійна залізниця .
На деякий час частина села Флорино перетворилася на місце бойових дій громадянської війни. Тут можна було зустріти самого Нестора Махна, червоноармійців, білогвардійців, українських селян того періоду та інших історичних персонажів.
Участь у фільмі взяли і бершадці, які створювали “масовку”, але деякі навіть мали ролі з словами. Отже, чекатимемо виходу фільму, щоб побачити знайомі обличчя.
Головну роль Нестора Махна у фільмі виконує Павло Дерев’янко (відомий за російським серіалом “Участок”). Данило Белих (“День народження Буржуя”), грає соратника і друга Махна Федоса Щуся. В ролі дружини Махна Галини Кузьменко - Анна Слю (участь у російському відомому фільмі “Нічний дозор”).
З повагою Шевчук Олексій - адміністратор сайту
http://bershad.com.ua - Портал Бершадського району
http://oldi.com.ua - Комп'ютери та офiсна технiка
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

re

Повідомлення bershad » 24 січня 2006 15:37

Зображення
23 сесія 4 скликання Бершадської міської ради
14 жовтня 2005 року відбулась 23 сесія 4 скликання Бершадської міської ради. В засіданні сесії брали участь депутати міської ради, члени виконкому міської ради та запрошені - керівники підприємств і організацій.
До розгляду депутатам були запропоновані наступні питання:
- “Про програму зайнятості населення м. Бершаді на 2006 рік”. - “Про надання в користування майна територіальної громади міста”. - “Про затвердження рішень виконкому Бершадської міської ради” . - Про згоду прийняття на баланс міської ради гуртожитків по вул. Шевченка. - “Про безоплатну передачу земельних ділянок у приватну власність громадян м. Бершаді. - “Про виготовлення технічної документації з землеустрою, щодо оформлення права користування земельними ділянками та збір матеріалів попереднього погодження місця розташування земельної ділянки під об’єкти торгівлі, надання дозволів на проекти відведення земельних ділянок та зміни цільового призначення земельних ділянок (її частин). - “Про затвердження керівника комунального підприємства “Бершадьринок” та інші питання.
На сесії виступили: Анатолій Юров, міський голова, Володимир Ковальський, депутат міської ради, голова постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, зміцнення законності, правопорядку, директор Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступеня №2. Володимир Стебельський, заступник міського голови ради, Тетяна Кельман, головний бухгалтер міської ради, Олександр Герасименко, директор Бершадської швейної фабрики “Бужанка”, Неля Вергелес, директор Бершадського районного центру зайнятості, Руслан Байдалюк, юрист Бершадської міської ради, Олександр Загон, землевпорядуник Бершадської міської ради, Віктор Оніщенко, депутат міської ради, директор Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступеня №3, Людмила Литвин, секретар Бершадської міської ради, Борис Трейгер, депутат міської ради, начальник Бершадського ККП .
Керуючись ст. ст. 65, 66 Закону України ”Про судоустрій”, розглянувши подання Голови Бершадського районного суду, 23 сесія 4 скликання Бершадської міської ради затвердила народних засідателів районного суду від територіальної громади міста Бершаді.
Згідно рішення 18 сесії 4 скликання від 25 січня 2005 року “Про створення комунального підприємства “Бершадське житловокомунальне підприємство” та керуючись п. 30 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бершадська міська рада вирішила:
1. Призначити начальником комунального підприємства “Бершадське житлово-комунальне підприємство” - Трейгера Бориса Наумовича. 2. Передати майно, яке є власністю територіальної громади міста, в користування створеного комунального підприємства “Бершадське житлово-комунальне підприємство”. 3. Призначити комісію для передачі комунального майна територіальної громади в комунальне підприємство “Бершадське житловокомунальне підприємство “. 4. Комісії провести приймання-передачу майна до 24 жовтня 2005 року. 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету міської ради В. Стебельського Розглянувши прохання Бершадської районної організації УРП “Собор”, сесія затвердила кандидатуру Оніщука Миколи Івановича на посаду керівника комунального підприємства “Бершадь-ринок”.
Поштова вулиця
21 жовтня
З повагою Шевчук Олексій - адміністратор сайту
http://bershad.com.ua - Портал Бершадського району
http://oldi.com.ua - Комп'ютери та офiсна технiка
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

re

Повідомлення bershad » 24 січня 2006 15:40

Зображення Моє рідне місто
З метою пропаганди історико-культурної спадщини та сьогодення українських міст, виховання патріотизму підростаючого покоління через любов до малої батькіщини - рідного міста, та людей, які в них живуть, Асоціація міст України проводить Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка “Моє рідне місто”.
З ініціативи Бершадської міської ради у проведенні конкурсу взяли участь учні загальноосвітніх шкіл міста. До міської ради було представлено 23 малюнки. Юні художники за допомого аркуша паперу і олівця розповіли про своє рідне місто, відобразили у роботах найулюбленіші куточки, історичні та архітектурні пам’ятки, минуле і сучасне міста. Журі високо оцінило роботу учасників конкурсу, і малюнок, який виборов перше місце, направлено до регіонального відділення Асоціації міст України для подальшої участі в ІІ етапі конкурсу, який проходитиме на обласному рівні.
Переможцем конкурсу визнано ученицю 5-го “Б” класу Бершадської загальноосвітньої школи №2 Ярову Наталю. ІІ місце отримала учениця Бершадської загальноосвітньої школи №1 Марунич Настя, 7-й “Б” клас. ІІІ місце розділили два учасники - Ярова Дарія, Бершадська загальноосвітня школа №2, 8-й “Б” і Олішевська Леся, Бершадська загальноосвітня школа №1, 4-й “А” клас. Переможці конкурсу отримали пам’ятні подарунки, а усі учасники конкурсу заохочувальні призи.
Ми вас щиро вітаємо!

http://povul.narod.ru/novosti.htm
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

re

Повідомлення bershad » 24 січня 2006 15:41

В Бершадь прийшла “ПОРА”
28 жовтня 2005 року вийшов з друку перший номер газети “Бершадська “ПОРА”. Як зазначено у виданні - це загальнополітична газета, девізом якої обрані слова Т.Г. Шевченка: “Борітесь - поборите”.
В газеті надана широка інформація про політичну партію “Громадянська партія “Пора” і про бершадський ринок. В подальшому редакція газети “Бершадська “ПОРА” обіцяє друкувати на своїх сторінках матеріали, які поданою інформацією і темами, будуть відповідати словам: “Правда і тільки правда”.
Бажаємо новому часопису творчих успіхів, вдячних читачів і завжди цікавих публікацій.
Поштова вулиця
5 листопада.

http://povul.narod.ru/novosti.htm
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

Кінотеатр “КОСМОС” - іменинник

Повідомлення bershad » 24 січня 2006 15:43

ЗображенняКінотеатр “КОСМОС” - іменинник
В цьому місяці (7 листопада) минає сорок років з дня відкриття в місті Бершадь красеня - кінотеатра “КОСМОС”.
В ті роки - це був кінотеатр нового типу, оснащений найновішим кінообладнанням на той час. До цього, подібного класу кінотеатри будували лише в обласних центрах, або великих містах. Всі ці роки кінотеатр вірно служить жителям нашого міста і декілька поколінь глядачів не уявляють свого відпочинку без нього. На його екрані (до речі, одному з найбільших в нашій країні) демрнструвалися і демонструються найкращі кінофільми вітчизняного і світового кінематографа.
Економічні негаразди не обминули кінотеатр і його колектив. Зменшення фінансування, прокатна криза позначилася на якості і кількості кіно показу. З розвитком телебачення, відео ринку частина глядачів перестала відвідувати кіно. Не обминула кінотеатр і природна стихія. Декілька років назад сильним шквальним вітром було зрізано дах і атмосферними водами завдано великої шкоди інтер’єру. В ці дні хотілося звернутися до людей влади з проблемами, які вони взмозі вирішити. Кінотеатр давно потребує оновлення, проте програма державної підтримки фактично не працює.
В ці дні колектив кінотеатра-іменинника запрошує жителів міста і гостей на цікаву кінопрограму: 14-15 листопада - прем’єра нового захоплюючого кінофільму про правду Афганської кампанії “9 рота”, створеного росіянами за участю українських продюсерів. Ця добре зроблена картина має не лише касовий, але й громадський резонанс. Її називають навіть апеляцією до покоління нинішніх 40-річних. Сеанси починаються о 16-00 і 19-00 годинах.
Директор райкіномережі О. Писанецький
5 листопада.
З повагою Шевчук Олексій - адміністратор сайту
http://bershad.com.ua - Портал Бершадського району
http://oldi.com.ua - Комп'ютери та офiсна технiка
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

Пам’яті Валерія Менюка

Повідомлення bershad » 24 січня 2006 15:43

Пам’яті Валерія Менюка
Валерій Іванович Менюк - житель нашого міста - трагічно загинув чотирнадцять років тому.
Всі, хто знав цю людину, пам’ятають, що він був дуже гарним працівником районного спортивного товариства “Колос”, чудовим сином, чоловіком, батьком, прекрасним товаришем. Саме тому вже багато років проводиться традиційний турнір пам’яті нашого земляка - на кубок “Золота осінь”. Не став винятком і нинішній рік. У турнірі взяли участь десять кращих команд району, які були розділені на дві зони. Переможці зон - команди “Харчовик” (Красносілка) і “Колос” (Джулинка) зустрілися шостого листопада у фінальному матчі. Гра двох сільських команд виявилася цікавою і захоплюючою. Основний час не виявив переможця і закінчився з рахунком 2:2. І тоді звернулися до футбольної лотереї - серії післяматчевих пенальті. І в цьому проистоянні фортуна усміхнулася господарям поля - джулинчанам. Вони й стали володарем кубка і були нагороджені грамотами Бершадської райдержадміністрації.
Поштова вулиця.
12 листопада.

http://povul.narod.ru/novosti.htm
З повагою Шевчук Олексій - адміністратор сайту
http://bershad.com.ua - Портал Бершадського району
http://oldi.com.ua - Комп'ютери та офiсна технiка
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

Нова книга

Повідомлення bershad » 24 січня 2006 15:44

Нова книга
Днями вийшла нова книга нашого земляка Василя Троянського. Хоч послужний список його досягнень вражаючий, це ім’я широкому загалу мало відоме. А він - людина незвичайної долі. Народився 1928 року в Джулинці, яка була тоді райцентром. Ще підлітком під час війни був зв’язковим-розвідником Вінницького партизанського з’єднання, яким командував полковник Яків Мельник, а комісаром був Дмитро Бурченко. Нарівні зі старшими, разом зі своїми юними друзями Павлом Бондаренком та Іваном Давиденком він виконував доручення командирів, ходив у сміливі рейди до київського підпілля. Хлопці брали участь у боях за визволення Києва і навколишніх сіл. А після війни наш земляк був закинутий у країни Латинської Америки. Цей період життя висвітлений у його біографічних книгах “Багрове небо Бразилії”, “Останні різдвяні сальви”.
Після закінчення Московської сільськогосподарської академії імені Тімірязєва він працював за фахом - агрономом МТС, головним агрономом, директором радгоспу, головою колгоспу, доцентом Уманського сільгоспінституту, заступником директора Всесоюзного інституту пшениці (нині ім. В.М. Ремесла), заступником директора Інституту землеробства...
Незважаючи на вік, і досі активно працює, зокрема, у царині художнього слова. З-під пера нашого земляка вийшло понад тридцять книг прози, публіцистики і поезії. Книги “Таке не забувається ніколи” (Київ, “Логос”, 2005) - це художньо-документальні нариси, спогади про героїв Другої світової війни, про тих, кого називають солдатами Батьківщини. Багато з них здійснювали таємні операції не лише в роки війни, а й в мирний час далеко від рідної землі, навіть на інших континентах.
Підготовлена до друку і оригінальна збірка “Батьківський поріг”, до якої увійшли спогади та есе відомих вчених, військових, діячів культури і мистецтва, зібрані Василем Кириловичем під однією палітуркою. Серед авторів і сам В. К. Троянський, і його бойовий побратим полковник П. Ф. Бондаренко (родом із села Шумилова), і заслужений журналіст України з Бершаді Ф. Х. Шевчук. Книга уже в роботі, і повинна побачити світ до кінця 2005 року.
За повідомленням преси.
12 листопада.

http://povul.narod.ru/novosti.htm
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

Шановні громадяни!

Повідомлення bershad » 24 січня 2006 15:45

Шановні громадяни!
Бершадською районною робочою групою обліку виборців складено та надається для ознайомлення громадян місцевий загальний список виборців, які проживають на території району.
Згідно із Законом України “Про вибори народних депутатів України” кожен громадянин має право ознайомитися із цим списком, перевірити правильність внесених до нього відомостей, в разі необхідності, звернутися до робочої групи обліку виборців із заявою про внесення змін, уточнень або доповнень до списку або з інформацією про осіб, які постійно не здатні самостійно пересуватися у зв’язку з інвалідністю або за віком.
Громадяни мають право оскаржити до робочої групи обліку виборців або до місцевого суду допущені при складанні списку неправильності, в тому числі не включення, неправильне включення або виключення із загального списку виборців його або інших осіб, або наявність чи відсутність відмітки про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися.
Ознайомитися із загальним списком виборців можна у період з 01 листопада 2005 року по 01 січня 2006 року щодня, (крім вихідних та святкових днів) з 8-00 до 17-00 в приміщенні районної державної адміністрації. Для зручності населення району із загальним списком виборців можна познайомитись в міській, сільських радах, звернувшись до секретарів міської, сільських рад.
При перевірці даних місцевого загального списку виборців громадянину треба при собі мати паспорт.
Керівник Бершадської районної робочої групи
обліку виборців В. Д. Максимчук.
З повагою Шевчук Олексій - адміністратор сайту
http://bershad.com.ua - Портал Бершадського району
http://oldi.com.ua - Комп'ютери та офiсна технiка
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

Депутатів місцевих рад вибиратимуть разом із депутатами Вер

Повідомлення bershad » 24 січня 2006 15:45

Депутатів місцевих рад вибиратимуть разом
із депутатами Верховної Ради
Вибори до місцевих органів влади відбудуться 26 березня наступного року разом із парламентськими виборами. Це рішення Верховної Ради, яке набрало 377 голосів "ЗА". Народні депутати також відмовилися змінювати пропорційну систему виборів до місцевих органів влади.

http://povul.narod.ru/novosti.htm
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

Приємний спогад про літо Женя і Сашко Димови з Росії

Повідомлення bershad » 24 січня 2006 15:47

ЗображенняПриємний спогад про літо
Женя і Сашко Димови з Росії. Вони народилися і живуть у російському місті Ярославлі. Але щоліта приїздять на батьківщину своєї матері - у село Велику Киріївку. І коли спілкуються з рідними, а також з усіма іншими місцевими жителями, то дуже важко повірити, що хлопці приїхали з Росії. Адже українською мовою вони володіють бездоганно, навіть краще, ніж деякі українці. Також вільно читають і тексти українською мовою, не відчувають ніякого дискомфорту ні в чому.

А найбільше Женя і Сашко у теплі літні дні люблять рибалити. Адже хата дідуся Пилипа Афанасійовича і бабусі Федори Спиридонівни розміщена прямо над річкою, тож сам Бог велів користуватися дарами природи. Отож, допомагаючи по господарству, хлопці знаходять час і порибалити. Їм щастить на улов дрібної і великої риби, раків. Трапляється і така, яку бачите на знімку. Тому не дивно, що в усіх того гарного літнього дня і настрій був гарний.

А через день Пилип Афанасійович відзначатиме день народження. Тож внуки Женя і Сашко, дочка Валя та зять Валерій з Ярославля, син Леонтій, невістка Ольга і ще два внуки - Богдан і Тарас з Білої Церкви - вже надіслали свої вітання дідусеві.

З днем народження Пилипа Афанасійовича Деркача щиро вітають і зичать всього найкращого також Федір і Людмила Шевчуки з Бершаді, а також усі рідні. Здоров’я, благополуччя і достатку Вам!
Поштова вулиця.
26 листопада.
Женя і Сашко Димови з Росії. Вони народилися і живуть у російському місті Ярославлі. Але щоліта приїздять на батьківщину своєї матері - у село Велику Киріївку. І коли спілкуються з рідними, а також з усіма іншими місцевими жителями, то дуже важко повірити, що хлопці приїхали з Росії. Адже українською мовою вони володіють бездоганно, навіть краще, ніж деякі українці. Також вільно читають і тексти українською мовою, не відчувають ніякого дискомфорту ні в чому.

А найбільше Женя і Сашко у теплі літні дні люблять рибалити. Адже хата дідуся Пилипа Афанасійовича і бабусі Федори Спиридонівни розміщена прямо над річкою, тож сам Бог велів користуватися дарами природи. Отож, допомагаючи по господарству, хлопці знаходять час і порибалити. Їм щастить на улов дрібної і великої риби, раків. Трапляється і така, яку бачите на знімку. Тому не дивно, що в усіх того гарного літнього дня і настрій був гарний.

А через день Пилип Афанасійович відзначатиме день народження. Тож внуки Женя і Сашко, дочка Валя та зять Валерій з Ярославля, син Леонтій, невістка Ольга і ще два внуки - Богдан і Тарас з Білої Церкви - вже надіслали свої вітання дідусеві.

З днем народження Пилипа Афанасійовича Деркача щиро вітають і зичать всього найкращого також Федір і Людмила Шевчуки з Бершаді, а також усі рідні. Здоров’я, благополуччя і достатку Вам!
Поштова вулиця.
26 листопада.
Востаннє редагувалось bershad в 24 січня 2006 15:53, всього редагувалось 1 раз.
З повагою Шевчук Олексій - адміністратор сайту
http://bershad.com.ua - Портал Бершадського району
http://oldi.com.ua - Комп'ютери та офiсна технiка
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

re

Повідомлення bershad » 24 січня 2006 15:48

“5 картоплин” - акція доброти
Що таке всього декілька картоплин? Зовсім небагато. Та коли кожен із нас зі свого урожаю на присадибній ділянці виділяє бодай незначну кількість, то яким вагомим набутком обертається це для людей знедолених.

Саме на це й була розрахована акція доброти “5 картоплин”, об’явлена районною організацією Товариства Червоного Хреста спільно з відділом освіти райдержадміністрації. Вона стала для школярів справжнім уроком людяності, чуйності, милосердя, а для дорослих виявом турботи про тих, хто її потребує. Найкраще спрацювали Бершадська школа №1, Війтівська школа, Флоринська школа, П’ятківська школа, Поташнянська школа .

Згідно звітів гарно попрацювали шкільні колективи Бершадської школи №2, сіл Яланець, Мала Киріївка, Ставки, М’якохід, Джулинка, Красносілка, Михайлівка. Загалом під час проведення акції “5 картоплин” учнями шкіл району було зібрано 7424 кг картоплі. 991 кг зібраної картоплі передано людям похилого віку. 1824 кг - передано дільничним лікарням, для харчування хворих. 2879 кг учні заготовили для власних шкільних їдалень. 1730 кг картоплі передали районній організації Товариства Червоного Хреста і яка зберігається в овочесховищі ЦРЛ на випадок надзвичайних ситуацій.

За підсумками роботи кращі шкільні первинні організації будуть нагороджені Почесними грамотами Президії правління Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста. Велике спасибі всім учням, які взяли участь у цій благодійній акції, а також величезна подяка керівникам шкіл, вчителям, які своєю працею виховують справжніх гуманістів. У нинішньому світі, що стає дедалі жорстокішим, найбільш бракує чуйності і милосердя, уваги до людини. Адже справжнє милосердя - це передусім конкретні справи.
В. МЕЛЬНИЧИНА, голова Бершадської районної організації
Товариства Червоного Хреста.
26 листопада.

http://povul.narod.ru/novosti.htm
Востаннє редагувалось bershad в 24 січня 2006 15:52, всього редагувалось 1 раз.
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

02 повідомляє:

Повідомлення bershad » 24 січня 2006 15:49

02 повідомляє:
22 листопада 2005 року в с. Голдашівка під час проведення оперативно - розшукових заходів затримано громадянина К, 1983 р.н. Під час затримання встановлено, що він 22 жовтня 2005 року скоїв крадіжку з магазину “Зустріч” на суму 450 грн. По даному факту порушено кримінальну справу.

24 листопада 2005 року в с. М’якохід у одного з жителів вилучено однозарядний пістолет, виготовлений саморобним способом. По даному факту порушено кримінальну справу.

18 листопада 2005 рокцу в с. Яланець з бару “Вікторія” скоєно крадіжку товарно-матеріальних цінностей. По даному факту порушено кримінальну справу.
2 грудня.
З повагою Шевчук Олексій - адміністратор сайту
http://bershad.com.ua - Портал Бершадського району
http://oldi.com.ua - Комп'ютери та офiсна технiка
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

Подарунок до ювілею

Повідомлення bershad » 24 січня 2006 15:50

Зображення Подарунок до ювілею
До своїх ювілеїв кожен підходить по - різному. Але в будь якому випадку більшість з нас намагається пройти важливий життєвий рубіж гідно, так, щоб цей день запам’ятався надовго. Звісно, вагомість прожитих літ виміряється не кількістю страв на святковому столі, а добрими ділами, якими можна гордитися.

Недавно своє 75-річчя відзначив житель села П’ятківки Мойсей Павлович Похила. Звичайно, було проо що згадати ювіляру, адже за ці роки чимало довелося пережити. Не цурався будь-якої роботи - був бригадиром, завфермою, завклубом, багато років трудився на посадах голови сільської ради, заступника голови колгоспу, секретарем парткому. Неодноразово обирався депутатом сільської ради. Та де б не довелося працювати, постійно писав до газети. Про вагомість, суспільну значимість цих матеріалів свідчить те, що сількор у 2004 році відзначений журналістською премією імені Василя Думанського.. Цю премію вручають щороку найкращому громадському кореспонденту районки. Мойсей Павлович давно на заслуженому відпочинку, але не знає спокою його творча натура.

І, мабуть, найкращим подарунком ювіляру того пам’ятного дня була його власна книга, яку він написав разом з братом Прокіпом Павловичем - “Пятківка: події та долі”. Леймотив збірки - доля людини - трударя, людини - героя очима сучасників - земляків. Це своєрідний літопис подільського села із здобутками, радощами і прикрощами.

Прокіп Похила - людина знана в районі, теж пройшов нелегкий життєвий шлях, секретаря комсомольської та партійної організації. Та найдовше працював учителем. Як викладач військової підготовки дослужився до звань підполковника запасу, відмінника освіти України, вчителя-методиста. Теж на пенсії, а ле залишається активним, як і раніше. Він депутат Бершадської міської ради, голова ради районної організації “Діти війни”, учасник хору ветеранів.

Книга проілюстрована фотознімками з домашніх архівів. Передмову до неї написав заслужений журналіст України Федір Шевчук, який є і редактором книги. Приваблює і поліграфічне оформлення - це заслуга ПП Ігоря Балюка.
Богдан БІЛОУС. Бершадський район.

http://povul.narod.ru/
bershad
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 485
З нами з: 15 травня 2003 23:31
Звідки: Бершадь

xiaoou

Повідомлення king001 » 22 червня 2018 08:30

20180622 xiaoou
cheap ray ban sunglasses
true religion outlet
ralph lauren polo
cheap nhl jerseys
polo ralph lauren
49ers jersey
lacoste shirts
fitflops
kate spade sale
ugg outlet stores
james harden shoes
canada goose jackets
michael kors outlet online
ralph lauren outlet
cheap oakley sunglasses
michael kors outlet online
tory burch outlet online
mizuno shoes
michael kors bags
ralph lauren polo
polo outlet factory store
ugg boots on sale
cheap ray ban sunglasses
bape clothing
cheap oakley sunglasses
ray ban sunglasses outlet
coach outlet online
mulberry bags
air max 90
nike pegasus
longchamp pliage
nobis jackets
kate spade outlet online
g-star jeans
cartier bracelet
michael kors outlet
michael kors wallets for women
canada goose outlet store
pandora charms sale clearance
michael kors outlet clearance
ralph lauren polo
polo ralph lauren outlet
reebok shoes
fitflops sale clearance
michael kors outlet online
jordan retro
canada goose outlet
canada goose jackets
air max 2015
cheap ray ban sunglasses
oakley sunglasses
coach outlet online
pandora charms sale clearance
nike air huarache
longchamp handbags
jordan 4
2018 world cup jerseys
ferragamo shoes
canada goose jackets
coach outlet
coach outlet online
swarovski outlet store
tory burch outlet online
chopard jewelry
gucci outlet online
adidas y3 shoes
balmain jeans
jerseys from china
coach outlet clearance
mulberry uk
michael kors outlet online
ferragamo shoes
coach outlet online
canada goose coats
true religion outlet store
nike shoes outlet
stussy hoodie
canada goose outlet
barbour women jackets
moncler jackets
longchamp solde
michael kors outlet online
cheap oakley sunglasses
kate spade outlet online
asics running shoes
coach outlet
chloe outlet
kate spade sale
nike uk store
cheap jordan shoes
converse shoes sale
ugg outlet
los angeles lakers jerseys
fingerlings monkey
adidas soccer shoes
canada goose jackets outlet
coach outlet
air jordan shoes
ray ban sunglasses outlet
canada goose jackets outlet
air jordan shoes
michael kors outlet
christian louboutin shoes
uggs outlet
cheap soccer jerseys
jimmy choo shoes
adidas nmd r1
pandora outlet
adidas crazy
moncler jackets
true religion jeans
true religion jeans sale
reebok shoes
nike roshe run
jordan 4
polo ralph lauren outlet
cheap oakley sunglasses
michael kors outlet
cheap nba jerseys
ecco outlet
coach outlet online
michael kors outlet clearance
cleveland cavaliers jerseys
jordan shoes
adidas wings shoes
canada goose jackets
louboutin shoes
ray ban sunglasses outlet
canada goose jackets outlet
michael kors outlet online
cheap oakley sunglasses
air max 90
canada goose outlet store
supra shoes sale
cheap jerseys wholesale
oakley sunglasses wholesale
ralph lauren polo
cheap nhl jerseys
kd 10 elite
ralph lauren shirts
cheap oakley sunglasses
true religion outlet
fred perry polo
adidas yeezy boost
guess factory
burberry canada
canada goose outlet online
hermes outlet store
toms outlet
coach outlet online
valentino shoes
adidas shoes
uggs outlet
kevin durant jerseys
fila sneakers
cheap ray ban sunglasses
michael kors handbags
new balance outlet
ysl outlet online
gucci outlet store
hermes birkin bag
oakley sunglasses uk
adidas outlet online
nike outlet online
cheap ray ban sunglasses
cheap oakley sunglasses
ugg boots clearance
nike outlet store
michael kors canada
michael kors outlet clearance
giuseppe zanotti shoes
michael kors outlet online
furla handbags
kobe shoes
michael?kors?outlet?online
jordan shoes
michael kors outlet
fendi handbags
cheap jerseys wholesale
ray ban sunglasses outlet
canada goose jackets
soccer cleats
hermes outlet store
alife clothing
canada goose jackets
coach outlet
stuart weitzman shoes
coach outlet online
ray ban sunglasses outlet
cheap jordans free shipping
mulberry handbags
diesel jeans
coach outlet
cheap jordan shoes
coach outlet online
nike roshe run
mulberry handbags
moncler outlet
cheap jordan shoes
polo ralph lauren outlet
air jordan shoes
coach outlet
cheap ugg boots
canada goose outlet
uggs clearance
air more uptempo
golden state warriors
coach outlet
harry winston jewelry
wellensteyn outlet
michael kors outlet online
birkenstock shoes
true religion outlet
coach outlet online
mulberry bags
moncler coats
pandora outlet
colts jerseys
cheap football shirts
ugg outlet
oakley sunglasses wholesale
canada goose jackets sale
coach outlet online
air jordan shoes
nhl jerseys
supreme
true religion outlet
ferragamo shoes
true religion outlet
polo ralph lauren outlet
herve leger dresses
fitflops sale clearance
brequet wathes
carrera sunglasses
ralph lauren outlet
fossil watches
cheap oakley sunglasses
gucci outlet online
jordan shoes
nike revolution
lacoste polo
yeezy boost 350
coach outlet online
cheap nba jerseys
malone souliers
uggs outlet
tory burch outlet online
nfl jersey wholesale
uggs outlet
coach handbags outlet
canada goose coats
canada goose outlet store
uggs outlet
vans sneakers
coach outlet
adidas outlet online
prada outlet online
nike factory store
cheap nba jerseys
christian louboutin shoes
canada goose outlet store
burberry outlet store
kobe bryants shoes
longchamp outlet store
coach outlet
michael kors handbags
kyrie 4
ferragamo shoes sale
michael kors factory outlet
soccer jerseys wholesale
tory burch outlet stores
kate spade handbags
cheap jordans
nike air huarache
kobe 9 elite
michael kors outlet online
michael kors outlet online
jordan retro
prada bags
ray ban sunglasses outlet
air max 90
uggs outlet
ugg outlet
oakley sunglasses wholesale
ferragamo outlet
gentle monster sunglasses
jimmy choo sunglasses
kate spade sale
longchamp outlet
van cleef arpels jewelry
denver broncos jersey
true religion jeans
prada shoes for men
salomon outlet
canada goose outlet store
jordan 12
michael kors outlet online
michael kors outlet online
ralph lauren outlet
longchamp pas cher
christian louboutin shoes
michael kors outlet online
ralph lauren uk
polo ralph lauren shirts
coach factory store
bulgari jewelry
christian louboutin pas cher
michael kors outlet clearance
blackhawks jerseys
mlb jerseys
swarovski jewellery
mlb jerseys
ugg outlet
air max 90
tods outlet online
uggs outlet
yeezy boost
kate spade sale
under armour outlet
arcteryx jacket
oakley sunglasses wholesale
polo ralph lauren shirts
michael kors outlet clearance
balenciaga shoes
michael kors outlet online
true religion jeans
swarovski jewelry
uggs outlet
michael kors outlet clearance
gucci bags
mac cosmetics
christian louboutin shoes
pandora charms sale clearance
nfl jerseys
canada goose outlet store
10 deep clothing
michael kors outlet online
texans jerseys
cheap ray ban sunglasses
canada goose outlet store
ralph lauren outlet
air jordan shoes
tory burch outlet online
toms outlet
ray ban sunglasses outlet
burberry outlet sale
canada goose outlet store
champion clothing
camisetas futbol baratas
louboutin shoes
miu miu shoes
fitflops shoes
givenchy handbags
chloe sunglassess
canada goose outlet store
michael kors outlet online
gucci outlet online
pandora charms
ugg boots
coach outlet online
calvin klein jeans
coach canada
cheap oakley sunglasses
mulberry handbags sale
mulberry outlet,mulberry handbags outlet
coach outlet store online
swarovski uk
ugg outlet
uggs outlet
louboutin outlet
michael?kors?handbags
coach handbags on sale
tag heuer watches
cazal outlet
cheap jordan shoes
light up shoes
brequet wathes
mbt outlet
longchamp outlet online
nike shoes outlet
toms outlet
coach outlet
mont blanc outlet
kevin durant shoes
karen millen dresses
moncler jackets
jordan shoes
tory burch handbags
suicoke sandals
coach outlet store
nike air force 1
ferragamo shoes
pandora charms sale clearance
cheap ray ban sunglasses
michael kors handbags outlet
longchamp bags
mishka snapbacks
kd 9
foamposite shoes
ugg boots clearance
pandora jewelry
snapbacks wholesale
burberry outlet online
coach outlet
longchamp handbags sale
tory burch outlet online
jordan shoes
fitflops
christian louboutin shoes
canada goose jackets
cheap oakley sunglasses
fitflops shoes
james harden jerseys
true religion outlet uk
air jordan retro
alexander mcqueen shoes
prada sunglasses for women
cheap basketball shoes
cheap jordan shoes
cheap oakley sunglasses
marc jacobs sale
kd shoes
nike store uk
ralph lauren shirts
mont blanc pens
fitflops sale clearance
ravens jerseys
true religion outlet
huf clothing
oakley sunglasses wholesale
michael kors outlet online
christian louboutin shoes
coach outlet online
nike shoes
coach factory outlet
canada goose
oakley sunglasses wholesale
nfl jerseys
armani exchange
kate spade handbags
air max 95
tory burch outlet online
isabel marant outlet
michael kors outlet online
fitflops sale clearance
a bathing ape
michael kors
polo ralph lauren outlet
bally shoes
ray ban
jordan 3
undefeated shoes
coach outlet store online
lebron shoes
bvlgari outlet
coach outlet online
bcbg dresses
freshjive clothing
birkenstock shoes
polo ralph lauren shirts
mulberry handbags
pandora charms sale clearance
pandora outlet
kate spade handbags
fitflops
pandora jewelry
polo ralph lauren
true religion outlet
coach outlet online
ralph lauren outlet
manolo blahnik outlet
kate spade
kate spade sale
air jordan shoes
michael kors outlet clearance
nike air max 90
coach outlet online
belstaff jackets
air force 1 shoes
jordan 32
pandora charms sale clearance
coach outlet store
pandora charms sale clearance
football shirts
michael kors uk
givenchy jewelry
swarovski outlet store
ray ban
true religion outlet
cheap oakley sunglasses
canada goose outlet
canada goose jackets
cheap jordan shoes
christian louboutin shoes
oakley sunglasses
ralph lauren outlet
basketball jerseys
polo outlet online
true religion jeans
cheap ugg boots
supreme t shirts
oakley sunglasses wholesale
cheap ray ban sunglasses
pandora charms sale clearance
prada bags
moncler outlet online
dsquared2 jeans
links of london jewellery
michael kors outlet online
ed hardy outlet
air max shoes
canada goose outlet
canada goose jackets
coach outlet online
ugg canada
nike air max 2017
uggs outlet
pandora charms
cheap jordan shoes
cheap jordans
canada goose outlet store
hermes belts
chrome hearts online store
uggs outlet
uggs outlet
coach outlet
ugg boots clearance
canada goose jackets
swarovski outlet store
ugg boots clearance
mcm backpacks
isabel marant shoes
san antonio spurs
christian louboutin shoes
canada goose outlet
pandora outlet
ugg outlet
michael kors uk
nike blazer pas cher
longchamp pliage
nike shoes outlet
chrome hearts outlet store
cheap jordans for sale
longchamp handbags
puma shoes
kate spade handbags
michael kors outlet online
adidas nmd runner
nike air max 90
longchamp bags
true religion uk
polo ralph lauren
off white clothing
michael kors outlet online
air max shoes
pandora outlet
broncos jerseys
adidas store
audemars piguet watches
pandora charms sale clearance
bottega veneta outlet online
ray ban sunglasses outlet
ferragamo shoes
20180622
Аватар користувача
king001
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 1269
З нами з: 16 березня 2018 06:14

Re: Новини від газети "Поштова вулиця"

Повідомлення king001 » 10 липня 2018 10:12

cc20180711
air jordan 10 chicago flag
UA Curry 4 Black
adidas Dame 4 Black White
air jordan 4 GS
kate spade outlet online
Nike KD 9 Red
nike air yeezy 2
Air Jordan 10 Chicago
Nike Air Max 270 White
nike air foamposite 2017
Air Jordan 4 Retro
air jordan 3 GS
adidas Harden Vol. 2 Red
nike air force 1
Under Armour Curry 4
Air Jordan 7 Doernbecher
air jordan 14
Air Jordan 6 First Championship
Nike Air Force 1
Nike PG 2 Black
adidas yeezy 350 boost
Air Jordan 10 Cool Grey
nike leBron soldier 11
nike air footscape flyknit
air jordan 13 GS
adidas harden shoes
Nike Air Foamposite One Galaxy
Nike LeBron 14
Nike LeBron 15 Cavs
air jordan 13
Air Jordan 5 Camo
adidas yeezy 750 boost
Air Jordan 1 Custom Black
Nike Air VaporMax Red
Air Jordan 13
air jordan 1
nike SB dunk
Air Jordan 13 Alternate
Nike Air More Uptempo
Nike PG 1 USA Game
air jordan 19
air jordan 12 GS
Air Force 1 All Black
nike kyrie 4
air jordan 11 GS
air jordan 10
adidas Yeezy Boost 350 V2
nike virgil abloh off white
air jordan 13
Nike Kyrie 4
Under Armour Curry 4
air jordan 2
Air Jordan 10 Steel
Nike Air Force 1 Red
air jordan 13 GS
longchamp
pandora charms sale clearance
air jordan 4
air jordan 3
Air Jordan 2 Alumni
Nike Air Force 1 Low
air jordan 4
Air Jordan 1 High OG
Nike Kobe 11 Black
air jordan 11
nike PG 2
air jordan 7
adidas Dame 4 Black
Nike Air Foamposite Pro
Air Jordan 1 Banned Custom
nike kyrie S1Hybrid
Nike Air Max 97
Jordan Trainer 2 Flyknit
adidas Dame 4
Air Jordan 11
nike lebron ambassador 10
Nike Kobe 11 Red
new jordans for kids
air jordan 4 GS
Nike Air More Money White
air jordan 11
nike air footscape flyknit
Nike LeBron Soldier 11 Black
UA Curry 4s
air jordan 31
Nike LeBron 14 Black
air jordan 31
Air Jordan 12
pandora charms sale
Nike PG 2 Black and White
Nike Air VaporMax
Nike Kyrie 4 Celtics
adidas yeezy 750 boost
Nike Air Max 97
Nike Kobe AD BHM
Air Jordan 14
Jordan Super.Fly 2017 Low
nike PG 1
air jordan 4
kate spade purses
Nike Air Force 1 07 LV8
nike flight bonafide
adidas yeezy 750 boost
Air Jordan 3 Retro
Air Jordan 5
Nike PG 2
air jordan 13 GS
nike lebron ambassador 10
Nike PG 2
nike KD 10
air jordan 4
Air Jordan 11 XI
nike air more uptempo
air jordan 2
Air Jordan 5 Raging Bull
coach factory outlet online
air jordan 1 GS
Nike KD 10 Still
nike kyrie 3
air jordan 10
Air Jordan 3 Black
Air Jordan 4 Motorsport
longchamp outlet
Air Jordan 11 Black
Nike Air More Uptempo Light Bone and White
air jordan 3
Nike Air More Money Black
air jordan 1 GS
Air Jordan 13 Low
under armour curry 4
Nike LeBron 15 Ashes Black
adidas yeezy 750 boost
adidas dame 4
air jordan 12
Nike LeBron 15 White
air jordan 12 GS
air jordan 19
air jordan 3 GS
Air Jordan 32 Cavs
Air Jordan 1 Retro High
air jordan 3
adidas crazy explosive 2017
nike new arrives
Air Jordan 14 DMP Black
Nike LeBron 15 Black
air jordan 11 GS
nike SB dunk
air jordan 32
Nike KD 9 Black
coach outlet online
Nike Air Foamposite One Elemental Rose
air jordan 1
air jordan 10
Nike PG 1 Blockbuster
UA Curry 4
longchamp outlet
adidas crazy explosive 2017
Air Jordan 12 CNY
Air Jordan 6 Gatorade Summit
nike KD 9
air jordan 5
nike air yeezy 2
Nike Air Force 1
timberland outlet
air jordan 32
adidas harden shoes
Nike Air Max 98
Air Jordan 5 Bel-Air
Nike PG 2 White and Black
air jordan 32
air jordan 31
nike air force 1
air jordan 7 GS
Air Jordan 1 Gatorade
Air Jordan 13 GS Black
Air Jordan 4 Royalty
nike leBron 14
Nike KD 9 Blue
Nike KD 9
coach factory outlet online
Nike Air More Uptempo Triple Black
nike flight bonafide
adidas yeezy 350 boost
Air Jordan 1 GS
Air Jordan 1 Low OG
air jordan 4 GS
Nike KD 10 Yellow
nike kobe 11
adidas Harden Vol. 2 2018
air jordan 13
Nike Air More Money
Under Armour Curry 3
air jordan 13
Nike Air Foamposite One All Star
air jordan 11 GS
nike kyrie 3
Supreme Nike Air Max 98
nike hyperdunk 2017
nike kobe AD
Air Jordan 12
michael kors outlet store
nike kobe 11
Nike Air Force 1 Low
Air Jordan 13 Low Bred
adidas harden shoes
Nike Kobe AD BHM
nike kyrie 4
adidas Harden Vol 1
Air Jordan 4 Black
air jordan 14
Air Jordan 11 Black
nike kyrie 3
air jordan 12
Nike Air More Money Pink
nike flight bonafide
Air Jordan 14 Retro
Nike Air Max 98
air jordan 6
Air Jordan 32 Triple Black
Air Jordan 19
michael kors outlet clearance
Nike KD 10
air jordan 11
Air Jordan 10
Air Jordan 31 Low
adidas harden shoes
Air Jordan 31 Low
air jordan 3 GS
Nike Kyrie 1 Christmas
Air Jordan 10 Retro
air jordan 5
Air Jordan 5 White
air jordan 14
Air Jordan 12 CNY
Nike KD 9 Black
Nike Kyrie 4 2018
adidas Dame 4 Red
adidas dame 4
air jordan 5
Air Jordan 9 Retro
Nike KD 9 White
Air Jordan 7
Air Jordan 5
Nike Air More Uptempo Black
Under Armour Curry 4 Red
adidas Harden Vol. 2
Nike Kyrie 4 Black Green
air jordan 12 GS
adidas yeezy 350 boost
nike hyperdunk 2017
nike PG 2
Nike Air Force 1 Low
nike kobe AD
Air Jordan 5 Black
Nike Air Max 98
Nike LeBron 15 Black
air jordan 12
Nike PG 2 University Red
air jordan 32
Air Jordan 12 Red Suede
adidas yeezy 750 boost
Nike Air More Uptempo
nike leBron soldier 11
Nike KD 9 Black
Nike Air More Money 2018
Nike LeBron 15 Yellow
adidas yeezy 750 boost
NikePG 1 Shining
nike kyrie 1
coach outlet online
adidas Yeezy Boost 350 V2
Armour Curry 3
Nike Air Force 1 Red
nike PG 1
Nike Kyrie 1 Easter Medium
air jordan 1 GS
Nike Air More Money Global Currency
coach factory outlet
air jordan 19
Air Jordan 1 Retro
nike leBron 14
air jordan 12 GS
Air Jordan 12 GS
adidas Harden Vol. 1 Black
Nike Air Max 97 Black
nike kyrie 4
Nike KD 9 Golden State Warriors
nike air vaporMax
air jordan 3
Nike Kyrie 4 Celtics
Air Jordan 14 Indiglo Black
Air Jordan 32 Low
air jordan 5
Air Jordan 1 OG Wheat
air jordan 12
nike leBron 14
air jordan 2
adidas Harden Vol. 2 Red
nike air force 1
nike kyrie S1Hybrid
air jordan 1
Air Jordan 6 Green
Nike Air Foamposite Pro Vachetta
adidas dame 4
air jordan 12
Nike Air Force 1 All Black
Air Jordan 13 Wheat Elemental
air jordan 11 GS
Nike LeBron 15 Black
air jordan 14
Nike PG 1 BHM
Nike PG 1 Black
air jordan 4
Nike Air Max 97
Nike Air Max 270
Under Armour Curry 4
LeBron Soldier 11
adidas Harden Vol. 2 All-Star
air jordan 3
Nike Air VaporMax Red
Nike Air Foamposite One
adidas crazy explosive 2017
air jordan 6
nike lebron ambassador 10
Nike Air More Money 2018
air jordan 19
air jordan 32
adidas crazy explosive 2017
Air Jordan 2 Alumni White
Air Jordan 31 Banned
Nike Air Max 98
Nike PG 1
timberland shoes
adidas Harden Vol. 2 Black
nike air more uptempo
adidas Harden Vol. 1 Red
air jordan 13
Nike Air VaporMax Red
nike kyrie 1
UA Curry 4
Under Armour Curry 4
Air Jordan 3
Nike PG 2 Black and White
coach factory outlet
air jordan 8
Nike Kobe 11 Elite Low
adidas dame 4
Air Jordan 11 Low Heiress
Air Jordan 1 Custom Black
air jordan 1
Nike LeBron Soldier 11 All-Star
adidas Yeezy 750 Boost Black
air jordan 6
air jordan 3
air jordan 12 GS
nike SF-AF1
Nike Kyrie S1 Hybrid
air jordan 4 GS
Nike PG 1 Gladiator PE
Nike PG 1 Red
Air Jordan 10 Chicago
Nike Air More Uptempo White and Gold
adidas harden shoes
air jordan 3 GS
Air Jordan 11 Low
Nike Air Force 1 CR7
Air Jordan XI (11) Retro
air jordan 11 GS
Air Jordan 4 Retro
nike kyrie S1Hybrid
adidas dame 4
nike lebron 15
Air Jordan 2 Alumni
nike air foamposite university red
Nike PG 2 2018
air jordan 14
air jordan 10
nike air more uptempo
nike SF-AF1
air jordan 12
air jordan 1
LeBron Soldier 11 Markelle
air jordan 11
Air Jordan XXX1
nike kobe 11
nike SF-AF1
air jordan 4 GS
air jordan 1 GS
adidas crazy explosive 2017
nike lebron 15
air jordan 13
Air Jordan 13 Alternate
Under Armour Curry 3
nike KD 9
adidas new arrives
Nike Air Max 90 Ice 10X
air jordan 31
Nike Air Footscape Magista
air jordan 14
air jordan 19
air jordan 2
nike air yeezy 2
nike SB dunk
air jordan 10
Air Jordan 9 Retro White
adidas Dame 4 Black
Nike Kobe 11 Elite Low
Air Jordan 5 Red
nike KD 9
air jordan 5
air jordan 19
air jordan 6
nike PG 2
Under Armour Curry 4 Low
Nike KD 10 Black
Nike Air Max 97
air jordan 3 GS
air jordan 1 GS
adidas Harden Vol 1. Black
nike leBron soldier 11
nike air vaporMax
Air Jordan 1 Gatorade Orange
air jordan 1
nike hyperdunk 2017
Nike Air Max 97 OG
nike KD 10
air jordan 31
nike air foamposite one
air jordan 3 GS
adidas yeezy 350 boost
air jordan 2
air jordan 12 GS
Nike Air Force 1 White
coach outlet online
Yeezy Boost 350 V2 Black
Nike PG 1 Black
adidas crazy explosive 2017
Air Jordan 6 Golden
nike lebron 15
nike flyknit racer
Nike Kyrie 4 Celtics
nike air vaporMax
Air Jordan 12 GS White
adidas yeezy 350 boost
Nike KD 9 Golden State Warriors
adidas dame 4
Air Jordan 1 Retro Hig
Nike Kyrie 4 Black
Air Jordan 31 Low
Nike Air Force 1 CR7
air jordan 11 GS
nike flyknit racer
nike KD 10
air jordan 2
Air Jordan 5 Premium Bordeaux
air jordan 10
kate spade handbags
UA Curry 4 White
adidas Yeezy 350 Boost V2
air jordan 13 GS
air jordan 6 GS
LeBron Soldier 11 Black
new foamposites for kids
adidas harden shoes
Air Jordan 12 Low
Nike KD 10
Nike Air Max 97
Nike Air Max 98 White
Nike LeBron Ambassador 10
Adidas Consortium Crazy ExplosiveDay Black
Nike Kyrie 4 Black
Air Jordan 6 Golden
nike flyknit racer
air jordan 11
air jordan 31
NikeLab Air Force 1 LX
nike PG 1
adidas Crazy Explosive All-Star
air jordan 13 GS
nike kyrie 1
air jordan 11
Air Jordan 12
air jordan 13 GS
Nike Air Max 97 Particle
Air Jordan 12 Chocolate
Under Armour Curry 4 Yellow
air jordan 1 GS
Nike Kobe A.D.
adidas yeezy 350 boost
nike kobe AD
cc20180711
Аватар користувача
king001
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 1269
З нами з: 16 березня 2018 06:14

Далі

Повернутись до МІСЬКІ НОВИНИ, ПРО БЕРШАДЬ ПИШУТЬ...

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Yandex [bot]

cron