ХТО «ВИЛІКУЄ» БЕРШАДСЬКУ МЕДИЦИНУ?

Обговорення подій, новин, які відбуваються у нашому рідному місті та Бершадському районі

Модератори: bershad, Korespondent

ХТО «ВИЛІКУЄ» БЕРШАДСЬКУ МЕДИЦИНУ?

Повідомлення dragan » 09 травня 2010 22:15

Із великим подивом у газеті «Бершадський край», від 2 вересня 2009 року прочитав інформацію про те, що розпорядженням голови Бершадської державної адміністрації Шульц С., від 19.08.2009 року № 399 з нагоди Дня прапора та 18 річниці Незалежності України на районну Дошку пошани «Гордість Бершадщини», зокрема, у номінації «Кращий працівник охорони здоров’я Бершадщини» занесено завідувача пологово –гінекологічним відділенням Бершадської центральної лікарні М’яснікова Василя Павловича. Отакої! Не більше і не мало.
Однак слід зауважити, що існує наказ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ від 06 березня 2003 № 103 «Про недоліки надання медичної допомоги новонародженій дитині О. в пологовому відділенні Бершадської ЦРЛ Вінницької області». Наказом головного лікаря Бершадського РТМО Вінницької області Залецького В., від 07.02.03 № 20 "Про факт смерті новонародженого О. в пологовому відділенні ЦРЛ" звільнено із займаної посади завідувача акушерсько-гінекологічним відділенням ЦРЛ Мяснікова В.П., оголошено догану заступникам головного лікаря Бершадського РТМО по охороні материнства і дитинства Шереметі В.М. та по медичній частині Денисюку С.П., наказом від 13.02.03 № 28 звільнені із займаних посад лікарі: акушер-гінеколог Стойко О.М., анестезіолог Хмарук М.Д., педіатр Красюк С.О.
У мене виникає закономірне запитання; як може пан Мясніков В,. очолювати акушерсько-гінекологічне відділення, якщо його було звільнено з посади? Уся справа в тому, що варто лише такому «лікарю» поїхати на курси перекфаліфікації лікарів, як можна знову поновитись на цю посаду і продовжувати калічити немовлят. Аби внести суть справи зауважу, що випадково через некомпетентність лікарів- акушерів, щойно новонароджену дитину було визнано мртвоюЮ а відтак відправлено до моргу на патолого- анатомічне дослідження. Там немовля почало плакати. Це своєчасно помітила санітарка Левкопас О., і зчинила галас. Про цей випадок писало чимало газет, були сюжети по телебаченню.
Саме через халатність Бершадських лікарів «3» листопада 2009 року померла дорога моя мати Драган Ніна Мойсеївна. Вони не стали її лікувати поки вона не дала їм хабаря. Про відкрите хабарництво, мародерство, яке існує у Бершадській лікарні написано багато. . У пресі описується такі факти, що під час транспортування померлих до моргу на великій швидкості, тіла перевертаються, і це бачать люди, які в шоці. На форумі газети «33 канал» я натрапив на один із таких листів. Ось його посилання http://www.33channel.vinnitsa.com/forum ... .php?t=268 Його написала жителька Бершадського району Ольга Семенівна Ш., Ось він
«« КРИК ДУШІ! Дорога редакція газети! Я довго вагалась чи писати вам, і порушувати ту тему з приводу процвітання хабарництва у Бершадській рай лікарні. Своє прізвище вказувати не стану, так як важко хворію, і увесь час перебуваю на стаціонарному лікуванні. Усе своє життя я пропрацювала вчителькою української мови та літератури у сільській школі.
Одного разу зі мною трапився гіпертонічний криз, і мене швидка допомога о 2 годині ночі забрала до прийомного відділення Бершадської лікарні. За моє транспортування із села до лікарні , я заплатила «на бензин» 100 гривень. Коли мене попід руки занесли до приміщення, то там на носилках лежала жіночка із села Яланця з прізвищем Нізельська Катерина. На скільки я зрозуміла із нею стався інфаркт. Через деякий час зайшов дуже сердитий черговий лікар, і став запитувати, чи має ця баба гроші? І чому її таку стару привезли серед ночі? Замість того, аби поцікавитись станом хворої він почав запитувати про кошти. Свідком цієї розмови був її чоловік, який не витримавши такого ставлення лікаря почав із ним сваритись… Мене було госпіталізовано. Сусідка по палаті сказала, що під час обходу потрібно лікарю Павліченко В., дати хабар 150 гривень, і коли вона буде мене виписувати, то іще дати таку суму. Я так і поступила. Під час перебування у лікарні мені багато довелось побачити і почути. Приміром, якщо хворий хоче, аби його помістили у двох містну палату, то потрібно лікарям Павліченко В., або Гонтаруку В., заплати хабар у сумі 250 гривень. Якщо є багато грошей, то можуть надати палату 7 із комфортом типу люкс. Вона складається із двох кімнат, і обладнана телевізором, телефоном. За таке «задоволення» потрібно заплатити 400 гривень. У кафе, яке знаходиться у підвальному приміщенні поліклініки я зустріла випадково заплакану жіночку. Вона мені розповіла, що у гінекологічному відділенні знаходиться на лікуванні її донька. Вона потребувала консультації завідуючого реанімаці-йним відділенням лікаря Огера В., Вона йому за огляд дала хабаря 50 гривень. Так він ті гроші і кинув її в обличчя. Знаючі люди розповіли, що він за консультації бере по 200 гривень.
Колись у прийомному відділенні Бершадської рай лікарні, я оформляля історію своєї хвороби. Швидка допомога привезла молодого хлопця з Фльорино Понятовського Сергія. Він розбився на мотоциклі і поламав собі руки. Здається права рука у нього була відірвана і трималася лише на шкірі.
Боже як він несамовито кричав від болю! Замість того, аби надати йому першу медичну допомогу лікарі і медсестри почали нишпорити у нього по кишенням шукаючи гроші, аби купити знеболювальні ліки. Між собою працівники лікарні сперечались чи мають його батьки гроші? На моїх очах 23 –річний Понятовський помер від больового шоку. Через деякий час приїхав
його батько і побачивши мертвого сина став сваритись із лікарями і кидати у них гроші. « А щоб ви подавились» Такі були його слова.
Чого лише варта історія з одним жителем села Фльорине Цимбалом Миколою? Він та двое його друзів назбирали в лісі отруйних грибів. Приготувавши їх і скоштувавши вони отруїлись. Двоє з них були із заможної родини і тому батьки відвезли їх на лікування до Вінниці. Третій, Цимбал був із бідної родини. Нещодавно він повернувся із місць позбавлення волі, де відбував покарання. Із рідних у нього була лише сестра Ліда. Завідуючий реанімаційним відділенням лікар Огер В., дав їй список ліків на 1400 гривень. Таких грошей у неї не було. Через те, що були відсутні ліки цей чоловік помер. Уже потім, бершадсьткі лікарі в історії хвороби почали писати і заявляти у пресі, що лікували його буцім-то за рахунок лікарні. І понаписували цілу купу ліків, які давали хворому буцім-то.
Я ніколи не забуду, як 3 листопада побивалась і хотіла жити Рибак Ніна. Вона лежала у третій палаті. Зранку їй стало зле. Вона лежала і голосила і запитувала; Де ті лікарі? Чому вони мене не спасають? Я їм усі гроші віддам. Під час обходу до неї підійшов лікар Гонтарук В., і я сама бачила як Рибак Ніна поклала йому у халат хабар 200 гривень. Аж тоді вони забігали! На носилках її о 11 ранку винесли до реанімаційного відділення де вона через дві години померла. Напередодні Рибак Ніна зі мною за одним столом у їдальні вечеряла, і сказала мені, що під час обходу лікар Гонтарук В., її дуже розтривожив і перелякав сказавши, що вона помре, якщо у Києві її на серці не зроблять операцію. Я вам скажу так Рибак Ніна померла від того, що було втрачено час. Вони чекали поки вона їм дасть хабаря.
Якщо так сталось, що хворий помер і родичі не хтять, аби робили розтин, то потрібно завідуючий відділенням дати хабар 800 гривень. Я була свідком, як померла у палаті одна жіночка. Її через 25 хвилин після смерті, одразу винесли до моргу на носилках. Через деякий час до мене підійшла її сестра, і попросила, аби я позичила 100 гривень, бо санітарка моргу не хоче одівати покійницю вимагаючи гроші. Одного разу до мене провідати прийшов чоловік. І я побачила як на каталці везли у морг щойно померлу людину. Це було моторошне видовище. Із простині виднілися руки, і там з вени капала кров. Санітарки дуже бігли, ледь не перевернули каталку із тілом. Одного разу я стояла біля вікна і побачила як на каталці до моргу повезли покійника. Вони дуже спішили і біля шлагбаума каталка перевернулась і покійник випав. Санітарки не могли його підняти і покликали кочегарів, які висадили покійника боком на каталку і так і повезли.
Я не знаю чи буде якась реакція на мого листа. Мовчати не можна. Уряд обіцяє лікарям підвищити зарплату, однак я вважаю, що нехай живуть на тих хабарах. Будь –ласка надрукуйте мого листа. З повагою Ольга Семенівна Ш.Бершадський район, Вінницька область»
Насамкінець зауважу, що завідуюча терапевтичним відділенням Залецька Тетяна, яка до речі, є дружиною головного лікаря Бершадської рай лікарня Залецького Василя, у прямому розумінні цього слова організувала на робочому місці кооператив з продажу медичних довідок «Не хочу в армію» Лише за 150 доларів хабаря, можна купити фіктивну довідку, у якій буде зазначено, що призовник буцім-то хворий на виразку шлунку або гастрит, Отже, не приданий до служби у Збройних силах України. Під час весняного і осінього призову, увесь коридор терапевтичного відділення забитий міцними фізично здоровими юнаками, які не хочуть служити в армії. Коментарі як бачимо зайві. То хто ж вилікує бершадську медицину?
Олександр Драган, село Флорине.
P.S. 19 травня лікар-терапевт Бершадської райлікарні Вікторія Іванівна Павліченко повернула мені 1200 гривень. Більше ніяких претензій я до неї не маю.
Аватар користувача
dragan
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 118
З нами з: 06 січня 2008 11:34

Re: ХТО «ВИЛІКУЄ» БЕРШАДСЬКУ МЕДИЦИНУ?

Повідомлення king001 » 14 травня 2018 08:37

kate spade
ralph lauren
cheap nfl jerseys
oakley sunglasses
converse shoes
stussy hoodie
flops
nike epic react
true religion jeans
nike mercurial vapor
coach outlet online
hermes
louis vuitton outlet
yeezy 500 blush
adidas flip flops
longchamp handbags
nfl jerseys
mishka clothing
mizuno running shoes
hollister outlet
prada
louis vuitton
cheap nfl jerseys
cheap rolex watches
nike blazer
jordans
supreme uk
adidas ultra boost
basketball shoes
pandora uk
cheap oakley sunglasses
lebron 15
manchester united jersey
burberry outlet canada
marc jacobs
giuseppe zanotti shoes
louis vuitton handbags
red bottom shoes
nike shoes
air max 1
cheap mlb jerseys
adidas superstar
prada handbags
kevin durant shoes
new balance sandals
adidas stan smith shoes
flip flops
adidas outlet store
coach factory outlet online
burberry outlet online
salvatore ferragamo
michael kors
nike outlet
true religion jeans
michael kors outlet
cheap replica watches
nike uk
nike air force
longchamp
burberry scarf
herve leger dresses
converse shoes
jordan 4
nike air max
coach factory outlet
michael kors handbags
celine outlet
fitflops outlet
louis vuitton outlet online
flops
oakley sunglasses
tod's shoes
nike tennis
pandora jewelry
jordan 5
balenciaga shoes
michael kors outlet
timberland outlet
ray ban sunglasses
curry shoes
tory burch outlet
louis vuitton
air huarache
birkenstock outlet
nike flip-flops
nike huarache shoes
louis vuitton outlet
mont blanc
oakley vault
oakley sunglasses
air max 95
ray ban sunglasses
nike air max
supra shoes
adidas yeezy
nike outlet store
givenchy handbags
fila sneakers
louis vuitton
ray ban sunglasses wholesale
adidas stan smith
coach outlet online
louboutin
blackhawks jersey
ray ban sunglasses
louis vuitton
air jordan
ray ban
michael kors uk
nfl jerseys wholesale
swarovski jewelry
air max plus
cheap mlb jerseys
kobe 11
nike sb
links of london
christian louboutin
jordans
nike free run
coach outlet online
louis vuitton handbags
birkenstock shoes
ray ban
coach outlet online
vans shoes
dolce and gabbana
kate spade
toms outlet
jimmy choo shoes
scarpe mbt
coach outlet online
roshe run
bottega veneta
air jordan 14
coach outlet
louis vuitton handbags
true religion jeans
beats by dre
oakley canada
polo outlet
hermes outlet
jordans
dior handbags
oakley sunglasses
air jordan shoes
coach
audemars piguet
polo outlet
michael kors outlet clearance
nike free
dansko shoes
prada
adidas yeezy 350
adidas outlet store
coach factory online
stuart weitzman shoes
air max 97
asics
michael kors handbags
michael kors outlet
michael kors outlet
michael kors outlet
adidas uk
michael kors outlet
polo ralph lauren
jordan
asics running shoes
nike outlet online
puma fenty sandals
pandora jewelry canada
ray ban
jordan retro
hermes kelly bag
ferragamo outlet
adidas nmd
nike kyrie 3
louis vuitton
coach handbags
kate spade
toms outlet online
red bottoms
longchamp outlet
breguet watches
breitling watches
polo ralph lauren outlet
michael kors
ray ban
mont blanc pens
nike free run
burberry outlet
michael kors outlet
louboutin
james harden shoes
mlb jerseys
michael kors handbags outlet
air jordan
ray ban
miu miu shoes
valentino shoes
nike shoes for men
jordan 12
louis vuitton outlet
air max
barcelona jersey
polo outlet
cheap nhl jerseys
hermes birkin bags
under armour outlet
nike outlet
light up shoes
off-white clothing
manolo blahnik shoes
louis vuitton
louis vuitton
coach factory outlet
nike air
gucci slides
polo ralph lauren
air jordan 11
gucci outlet
coach outlet online
longchamp outlet
nike free
nike shoes
fitflops
nike tn
kate spade outlet
nike outlet
beats by dre
polo ralph lauren
off-white clothing
coach factory outlet
louboutin
oakley sunglasses
new balance
ray ban sunglasses
oakley sunglasses
polo ralph lauren
burberry outlet
undefeated shoes
flip flops
cheap ray bans
vibram five fingers
mbt shoes
jordan 8
coach outlet
jordan 1
pandora charms
adidas wings
air max 90
jordan 6
mulberry handbags
jordan
cheap jerseys
coach factory outlet online
suicoke sandals
michael kors handbags
malone souliers mules
supreme
louis vuitton outlet
nhl jerseys
cheap nfl jerseys
nike roshe
balenciaga sandals
louis vuitton
supreme outlet
pandora jewelry
balance shoes
louis vuitton outlet
michael kors outlet
true religion jeans
flip-flops
jordan xx9
ray ban
nike lunarglide
swarovski
mcm bags
alexander mcqueen shoes
birkenstock sandals
replica watches
rolex watches
puma slides
supreme
cartier jewelry
timberland pro
michael kors outlet
ralph lauren uk
longchamp
snapbacks wholesale
cheap nba jerseys
ralph lauren
balenciaga shoes
nike air max
coach handbags
swarovski crystal
soccer jerseys
pandora charms
jordan pas cher
wholesale nfl jerseys
y3 shoes
nike cortez
adidas outlet
air max 2018
nike uk
ralph lauren
air max
polo ralph
coach outlet
ralph lauren
nike revolution
air max 2017
nike presto
timberland boots
nike shox
nike blazer
harden vol 1
pandora outlet
timberland boots
timberland boots
tory burch outlet
adidas outlet
hermes uk
tag heuer watches
longchamp
mac cosmetics
kate spade
air max 270
michael kors taschen
polo shirts
true religion
kate spade handbags
nike outlet
asics running shoes
birkenstock sandals
belstaff jackets
birkenstock
air max
van cleef & arpels jewelry
jordan 3
air jordan
coach outlet
bvlgari rings
pandora jewelry
mont blanc pens
coach
baseball jerseys
jordans
adidas jeremy scott
jordan shoes
converse
air max
nike dunks
wedding shoes
oakley sunglasses
ralph lauren uk
pandora jewelry canada
tory burch
adidas nmd
polo ralph
adidas shoes
louboutin
cheap rolex watches
ralph lauren uk
adidas football boots
baseball bats
vans shoes
louis vuitton outlet
bcbg
coach outlet
juicy couture outlet
coach outlet online
ray ban sunglasses
superdry clothing
flip-flops
jordan shoes
carnival shoes
yeezy shoes
nike air huarache
ferragamo shoes
fingerlings monkey
michael kors outlet online
true religion jeans
air jordan
adidas slides
air force 1
jordan shoes
rolex watches
oakley sunglasses wholesale
christian louboutin outlet
christian louboutin
christian louboutin shoes
christian louboutin outlet
coach outlete
coach outlet online
michael kors outlet store
nfl jerseys wholesale
tory burch
tory burch bags
prada bags
prada handbags
columbia sportswear
louboutin
kobe 12
20185.14chenjinyan
Аватар користувача
king001
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь
 
Повідомлень: 492
З нами з: 16 березня 2018 06:14


Повернутись до МІСЬКІ НОВИНИ, ПРО БЕРШАДЬ ПИШУТЬ...

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів