Нічний клуб в нашому бершадському ЛасВегасі

Обговорення всіх тем пов'язаних з містом Бершадь форум Бершадський район.

Модератори: bershad, Korespondent

Нічний клуб в нашому бершадському ЛасВегасі

Повідомлення diadia_vania » 27 серпня 2005 04:43

Ей народ!!! Скукотіще то у нас саме шо є натуральне і явно виражене. Не вистачає нам клубчика нічного. АААААА???? Дискотечка Веселка (Радуга) - отстой, конюшня і берлога, музика шняжна, тусовки немаааа!!!!! Як вважаєте, користувався б нічний заклад з входом по 5 гривників і faceконтролем популярністю. Ейййй бершадські бізнесструктури прокидайтеся і витягуйте грошики з ваших кишеньок і не бійтеся вкладати їх в молодь. Відкривайте Нічний Клуб і будете гребсти гроші лопатами. За ідеями звертайтесь до мене >>diadia_vania@mail.ru. Не буде розважального закладу і молодь вся потікає від вас геть. І шо ж ви будете без неї робити. ЗАСТРІЛЕТЕСЬ!!! Всім GOOD BYE!!!! 8)
PEACE.
diadia_vania
Початковий рівень
Початковий рівень

Повідомлення Суслик » 27 серпня 2005 23:42

Для кого для тих хто після себе залишае гори обгорток від чіпсів і биті пляшки від пива і на довершення напис на стіні " Тут був дебіл з мобілою" Ні доки це не буде економічно вигідно Бершаді нічного клубу небачити як своіх вух.Хіба що хтось захоче своі гроші викинути на вітер ну я ще не зустрічав таких людей в Бершаді які працювали для того щоб хтось добре відпочивав :cry: :cry: :cry:
Суслик

Повідомлення diadia_vania » 28 серпня 2005 01:41

Не треба вважати всіх безкультурними дибілами. Я знаю в нашому місті досить багато молодих людей, які вміють себе пристойно поводити і готові платити гроші шоб відпочивати в таких місцях. Послуги - це досить прибутково :!:
PEACE.
diadia_vania
Початковий рівень
Початковий рівень

Re

Повідомлення Alex » 31 серпня 2005 14:17

Я погоджуюсь з diadia_vania, я згоден і можу заплатити і 5 і 10 грн. за можливість нормально відпочити :? , і таких молодих людей у Бершаді і Бершадському районі є багато, а от куди піти :?:
Alex
Адміністратор сайту

Повідомлення пчёлка » 04 вересня 2005 12:45

многоуважаемый diadia_vania я с тобой полностью согласна!!!! и поддерживаю твою идею!!! и если это когда-нибудь осуществится, пусть там будет кальянная комната!!!!!!пожалста!!!
пчёлка
Середній рівень
Середній рівень

Re: Нічний клуб в нашому бершадському ЛасВегасі

Повідомлення diadia_vania » 04 вересня 2005 23:49

Даааааа,,, сьогодні вилетіли вечерком в центр нашого Вегасу і хтіли застрілитися від скукотіща. У всіх кабаках весілля, всьо занято,,, а нам куда??? Працює "Затишок" І "Смак". Назва першого говорить про себе, а друга - "Смак" є ШМАК. Кому не хочеться сидіти дома і втикати на вулиці (холодно) - одна дорога >>>> ТІКАТИиии з нашого Вегасу в якесь Чікаго, де є де розважитись !!! Шо не кажіть а nightclub must be in Bershad town. :wink:
PEACE.
diadia_vania
Початковий рівень
Початковий рівень

Повідомлення Slavik » 05 вересня 2005 19:38

пчёлка написав:многоуважаемый diadia_vania я с тобой полностью согласна!!!! и поддерживаю твою идею!!! и если это когда-нибудь осуществится, пусть там будет кальянная комната!!!!!!пожалста!!!

это для любителей кальяна
http://www.komap.net.ru/others/2005/09/03/kotja/#full
Slavik
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь

Повідомлення vadim » 05 вересня 2005 20:51

Народ, які там нічні клуби? Про що ви тут сперечаєтесь?
По перше: потрібно в цю справу вкласти "кучу бабла".Ви знаєте скільки один нормальний більярдний стіл, чи рулетка коштує, а нормальньна апаратура, софіти, лазери....? :shock: :shock:
По друге: де взяти дівчат для стрип-шоу?, щось я сумніваюсь що бершадські "мадами" почнуть роздягатись перед публікою :oops: , а чужих завозити досить дороге задоволення.
По третє: навіть якщо перші дві умови будуть виконані, то щоб заробити, хазяїн цього Лас-Вегасу повинен ціни на вхід ставити не менше 10$, і то це було-б "по-божески", щось я дуже сумніваюсь що народ туди "толпами ломанеться".....
....так що в кафе, на "діскарь" і увісні помріяти про нормальний нічний клуб :?
vadim
Заслужений
Заслужений

Повідомлення vadim » 05 вересня 2005 21:00

пи.си. ....забув ще у калькуляцію включити обладнання "кальянної кімнати" для ПЧЕЛКИ, це доречы також "бабла" потягне :D
vadim
Заслужений
Заслужений

Повідомлення Суслик » 06 вересня 2005 14:13

З Вадімом згоден на 100%
Суслик

Повідомлення vadim » 06 вересня 2005 20:45

Пропоную в Бершаді організувати пін-понг майданчик, (це гра де стріляють один в одного із спеціальних пістолетів желатиновими кульками з фарбою), -оце МОЩААА :!: :!: :!: , тут і здоровя, адреналін пре через вуха :lol:... Доречі не дорого. Для цього потрібно знайти які небудь руїни, незакінчене будівництво( чим страшніше тим краще), закупити штук 5 пістолетів і шоломів :wink: ... і ніяких тобі ліцензій, дозволів, євроремонтів і.т.п дорогих заморочок. Якби я жив у Бершаді, то вже давно це організував 8) :!:
vadim
Заслужений
Заслужений

Повідомлення Slavik » 06 вересня 2005 21:21

vadim написав:Пропоную в Бершаді організувати пін-понг майданчик, (це гра де стріляють один в одного із спеціальних пістолетів желатиновими кульками з фарбою)

Ты хотел сказать пейнтбол? Пинг-понг - это настольный тенис
Slavik
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь

Повідомлення vadim » 06 вересня 2005 21:29

Вибачте, саме це я хотів сказати, ну ви мене зрозуміли :oops: :oops:
vadim
Заслужений
Заслужений

Повідомлення Суслик » 06 вересня 2005 23:23

Руіни є на приміті пістолети теж можна організувати навіть бойові а от із жертвами буде проблема :lol: :lol: :lol:
Суслик

Повідомлення Гість » 07 вересня 2005 20:40

идея-супер!!!! только проблема в том, что в эту игру будуть играть только избранные..... и в основном парни....хотя я бы тоже поиграла!!! 8) и ещё это расслабление для нервов, но не для души!!!!!
Гість

Повідомлення пчёлка » 07 вересня 2005 20:43

идея-супер!!!! только проблема в том, что в эту игру будуть играть только избранные..... и в основном парни....хотя я бы тоже поиграла!!! и ещё это расслабление для нервов, но не для души!!!!

это написала я, просто забыла войти!!!! :oops:
пчёлка
Середній рівень
Середній рівень

Повідомлення diadia_vania » 08 вересня 2005 00:55

vadim написав:Вибачте, саме це я хотів сказати, ну ви мене зрозуміли :oops: :oops:

Вадім!!! :x Ти фігню говориш :D :D :D Якшо ти візьмеш в руки калькулятор (пояснюю для Вадіма: калькулятор - це такий пристрій, який дуже швидко і правильно рахує), то всі витрати покриваються порівняно швидко і починають приносити доходи, звичайно, при умові шо вийде підтянути народ, а з таким писимістичним підходом як в тебе, нічого не виходить. :D :D Де ти бачив ціни за вход 10$? За 10$ можна зайти в Києві і т. д. і т. п. в пристижний CLUB. В Бершаді всьо можна зробити дешевше ніж ти собі думаєш і досить прікольно. А в, як ти це називаєш, "пін- понг" я б з тобою з радістю зіграв. Давай організовуй, я з командою до тебе приїдем і розстріляєм тебе як кроліка. :evil:
PEACE.
diadia_vania
Початковий рівень
Початковий рівень

Повідомлення Суслик » 08 вересня 2005 09:45

diadia_vania написав:
vadim написав:Вибачте, саме це я хотів сказати, ну ви мене зрозуміли :oops: :oops:

Вадім!!! :x Ти фігню говориш :D :D :D Якшо ти візьмеш в руки калькулятор (пояснюю для Вадіма: калькулятор - це такий пристрій, який дуже швидко і правильно рахує), то всі витрати покриваються порівняно швидко і починають приносити доходи, звичайно, при умові шо вийде підтянути народ, а з таким писимістичним підходом як в тебе, нічого не виходить. :D :D Де ти бачив ціни за вход 10$? За 10$ можна зайти в Києві і т. д. і т. п. в пристижний CLUB. В Бершаді всьо можна зробити дешевше ніж ти собі думаєш і досить прікольно. А в, як ти це називаєш, "пін- понг" я б з тобою з радістю зіграв. Давай організовуй, я з командою до тебе приїдем і розстріляєм тебе як кроліка. :evil:
От якраз про калькулятор я теж хотів написати нормальне приміщення під клуб з усіею начинкою потягне на штук так 500 баксів плюс персонал для бару клубу дискотеки 10 чоловік з зарплатою мінімум 500 грце якщо приміщення не арендувати плюс витрати на охорону прибиральників електроенергію взятки чинушам і це ще не все але тепер рахуем ''доходи'' Кліентів зв вечір нормальних як ти кажеш буде десь чоловік 30 вхід 10 гр кожен витратить при хорошому розкладі 30 гр Маем 30 на 10 =300+900=1200 днів таких на неділю від сили буде 3 на1200=3600 в неділю в місяць 14400 я навіть не думаю що це перекрие витрати на зарплату обслуговування не говоряче про прибуток а приміщення треба побудувати або купити я знаю де продаеться напроти колишньоі шашличноі а коштуе воно 400000$ Якраз там би непоганий клуб получився б не хочеш купити ? :wink: :wink: :wink:
Когда делишся деньгами их становится меньше когда информацией ее становится больше а чтобы высоко летать крилья не нужны
Суслик
Активний учасник
Активний учасник

Повідомлення diadia_vania » 09 вересня 2005 12:22

Суслик, я краще куплю вітаміни для мозгу за 50 грн. і подарую тобі, ти їх поп"єш і перестанеш городити шнягу. Які нафіг 3 дні і вход по 10 грн, які 30 чоловік і 400000$. Калькулятором користуватись навчився, а вітамінки попити варто. Ми не в NewYork City, ми говорим про Бершадь, а в Бершаді дешева орендна плата, продукти, робоча сила і людям діватись нема куди. Пристойне приміщення під оренду - не дорожче 1000$, використовувати не 3 дні на тиждень, а 24 год на добу, а за вход - я говорив про 5 грн. Якшо шевелити жопою і мозгами>>> витрати робляться маленькими, такшо всі твої підрахунки в . . . . . Раджу почитати книжечки з менеджменту і маркетингу і на вітамінах за одно будеш економити. NightCLUB - це вечером, а дньом - може бути кафе, де можна швидко і недорого поїсти, а можна і не швидко і дорого і т. д. і т. п.
###С деньгами нужно раставаться легко, а вот информацией делиться не советую, ее продать или обменять можно. Крылья - это кому как.###
PEACE.
diadia_vania
Початковий рівень
Початковий рівень

Повідомлення Гість » 09 вересня 2005 13:58

diadia_vania написав:Суслик, я краще куплю вітаміни для мозгу за 50 грн. і подарую тобі, ти їх поп"єш і перестанеш городити шнягу. Які нафіг 3 дні і вход по 10 грн, які 30 чоловік і 400000$. Калькулятором користуватись навчився, а вітамінки попити варто. Ми не в NewYork City, ми говорим про Бершадь, а в Бершаді дешева орендна плата, продукти, робоча сила і людям діватись нема куди. Пристойне приміщення під оренду - не дорожче 1000$, використовувати не 3 дні на тиждень, а 24 год на добу, а за вход - я говорив про 5 грн. Якшо шевелити жопою і мозгами>>> витрати робляться маленькими, такшо всі твої підрахунки в . . . . . Раджу почитати книжечки з менеджменту і маркетингу і на вітамінах за одно будеш економити. NightCLUB - це вечером, а дньом - може бути кафе, де можна швидко і недорого поїсти, а можна і не швидко і дорого і т. д. і т. п.
###С деньгами нужно раставаться легко, а вот информацией делиться не советую, ее продать или обменять можно. Крылья - это кому как.###
От і попий вітамінки може твоі дебільні ідеі розчиняться і ти сам перестанеш хуйню городити . Ще раз повторюю для особливо тупих якби це було економічно вигідно в Бершаді повір знайшлись би люди які це вже давно зробили.А за твій вхід по пять гривен не хватить на пристойну охорону і прибиральників сміття яке залишають після себе " освідчені і культурні" :wink: :wink: :wink:
Гість

Далі

Повернутись до ОСНОВНИЙ БЕРШАДСЬКИЙ ФОРУМ БЕРШАДЬ ФОРУМ

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів