Питання по ДТП

Модератори: bershad, Korespondent

Питання по ДТП

Повідомлення Sara » 21 січня 2019 22:56

Привіт, автолюбителі! Відбулася така ситуація: їду собі, нічого не порушую, все чинно-благородно. Раптом звідки не візьмись, на дорогу вискочив заєць. Ну, я кермо вивернула і протаранила ауді, яка по зустрічній мчала. Справа в тому, що водила ауді перевищив швидкість. Тобто, не зовсім зрозуміло: хто - правий, хто - винен. Поліція все це зафіксувала, але ситуацію не прокоментували. Підкажіть: яке покарання мені загрожує за таке нестандартне ДТП? Або, може, я відбудуся легким переляком? Хто за законом повинен відновлювати машини? Коротше кажучи, HELP !!!
Sara
Середній рівень
Середній рівень

Re: Питання по ДТП

Повідомлення miranda » 21 січня 2019 23:13

Sara написав:Привіт, автолюбителі! Відбулася така ситуація: їду собі, нічого не порушую, все чинно-благородно. Раптом звідки не візьмись, на дорогу вискочив заєць. Ну, я кермо вивернула і протаранила ауді, яка по зустрічній мчала. Справа в тому, що водила ауді перевищив швидкість. Тобто, не зовсім зрозуміло: хто - правий, хто - винен. Поліція все це зафіксувала, але ситуацію не прокоментували. Підкажіть: яке покарання мені загрожує за таке нестандартне ДТП? Або, може, я відбудуся легким переляком? Хто за законом повинен відновлювати машини? Коротше кажучи, HELP !!!

Так, було б смішно, якби не було так сумно! Як каже мій сусід-водій: в будь-якій нестандартній ситуації телефонуйте адвокатові Валерію Володимировичу Лобушко - http://avtoadvokat.com.ua/ Що я вам і раджу зробити, причому негайно. Проконсультує, підкаже як вибратися з положення, що склалося. Спец вищого рівня. Мене він не раз виручав, причому завжди вдало.
miranda
Середній рівень
Середній рівень

Re: Питання по ДТП

Повідомлення olegc8951 » 17 лютого 2019 17:17

конечно нужно к адвокату обращаться
olegc8951

Повернутись до Послуги

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів