Нічний клуб в нашому бершадському ЛасВегасі

Обговорення всіх тем пов'язаних з містом Бершадь форум Бершадський район.

Модератори: bershad, Korespondent

Повідомлення Суслик » 09 вересня 2005 14:16

Anonymous написав:
diadia_vania написав:Суслик, я краще куплю вітаміни для мозгу за 50 грн. і подарую тобі, ти їх поп"єш і перестанеш городити шнягу. Які нафіг 3 дні і вход по 10 грн, які 30 чоловік і 400000$. Калькулятором користуватись навчився, а вітамінки попити варто. Ми не в NewYork City, ми говорим про Бершадь, а в Бершаді дешева орендна плата, продукти, робоча сила і людям діватись нема куди. Пристойне приміщення під оренду - не дорожче 1000$, використовувати не 3 дні на тиждень, а 24 год на добу, а за вход - я говорив про 5 грн. Якшо шевелити жопою і мозгами>>> витрати робляться маленькими, такшо всі твої підрахунки в . . . . . Раджу почитати книжечки з менеджменту і маркетингу і на вітамінах за одно будеш економити. NightCLUB - це вечером, а дньом - може бути кафе, де можна швидко і недорого поїсти, а можна і не швидко і дорого і т. д. і т. п.
###С деньгами нужно раставаться легко, а вот информацией делиться не советую, ее продать или обменять можно. Крылья - это кому как.###
От і попий вітамінки може твоі дебільні ідеі розчиняться і ти сам перестанеш хуйню городити . Ще раз повторюю для особливо тупих якби це було економічно вигідно в Бершаді повір знайшлись би люди які це вже давно зробили.А за твій вхід по пять гривен не хватить на пристойну охорону і прибиральників сміття яке залишають після себе " освідчені і культурні" :wink: :wink: :wink:
Щераз повторюю ЕКОНОМІЧНО НЕВИГІДНО а якщо хочеш доказати що ти сильний спеціаліст у цій сфері я тобі надам приміщення в оренду за 1000уе а ти працюй і побачим що з цего вийде :wink: :wink: :wink:
Когда делишся деньгами их становится меньше когда информацией ее становится больше а чтобы высоко летать крилья не нужны
Суслик
Активний учасник
Активний учасник

Повідомлення diadia_vania » 09 вересня 2005 18:13

От і попий вітамінки може твоі дебільні ідеі розчиняться і ти сам перестанеш хуйню городити . Ще раз повторюю для особливо тупих якби це було економічно вигідно в Бершаді повір знайшлись би люди які це вже давно зробили.А за твій вхід по пять гривен не хватить на пристойну охорону і прибиральників сміття яке залишають після себе " освідчені і культурні"

Лось безіменний ти спочатку зареєструйся, а потім будеш нехороші слова писати і відповідати за них. А покишо ти ніхто - ти гість, погостював вот і іди ...й. Хоча в мене є підозри шо це суслік, він я так поняв хлопчик-сцикуньчик вот і заходе під гостем шоб голову цілу і непошкоджену на плечиках носити. Вот вам дорогенькі мої і відповідь на твердження ЛОСЯ БЕЗІМЕННОГО шо якби було,,, то хтось би знайшовся,,, >>>> люди бояться за гроші, так само як суслік за голову. Вот якби хтось відкрив і показав шо це вигідно, багато із тих хто сидів і боявся, почали б займатися тим самим. Пропоную зробити експеримент - попити сусліку вітамінки, через деякий час інші такі самі сусліки побачать як ці чудодійні вітамінки допомагають суслікам і почнуть теж їх приймати. Це буде просто чудово!!! По-перше, експеримент докаже, шо варто лише почати одному і підтянуться ті хто не вірив першому. По-друге, ми вилікуєм сусліка і таких як він. По-третє, я не мало зароблю на вітамінках. 8)
PEACE.
diadia_vania
Початковий рівень
Початковий рівень

Повідомлення diadia_vania » 09 вересня 2005 19:49

Щераз повторюю ЕКОНОМІЧНО НЕВИГІДНО а якщо хочеш доказати що ти сильний спеціаліст у цій сфері я тобі надам приміщення в оренду за 1000уе а ти працюй і побачим що з цего вийде :wink: :wink: :wink:[/quote]

Дорогий суслик, дуже тобі дякую, ти доказав що здатний на благородні вчинки. Але мої дні перебування в Бершаді підходять до завершення, я повернусь не скоро і не зможу зайнятись таким потрібним ділом. Та нічого страшного, тут залишаєшся ти і ще не мало хороших і розумних людей. Я думаю, хтось тай зможе. Успіхів у цій нелегкій справі 8) .
PEACE.
diadia_vania
Початковий рівень
Початковий рівень

Повідомлення Гість » 10 вересня 2005 00:31

diadia_vania написав:От і попий вітамінки може твоі дебільні ідеі розчиняться і ти сам перестанеш хуйню городити . Ще раз повторюю для особливо тупих якби це було економічно вигідно в Бершаді повір знайшлись би люди які це вже давно зробили.А за твій вхід по пять гривен не хватить на пристойну охорону і прибиральників сміття яке залишають після себе " освідчені і культурні"

Лось безіменний ти спочатку зареєструйся, а потім будеш нехороші слова писати і відповідати за них. А покишо ти ніхто - ти гість, погостював вот і іди ...й. Хоча в мене є підозри шо це суслік, він я так поняв хлопчик-сцикуньчик вот і заходе під гостем шоб голову цілу і непошкоджену на плечиках носити. Вот вам дорогенькі мої і відповідь на твердження ЛОСЯ БЕЗІМЕННОГО шо якби було,,, то хтось би знайшовся,,, >>>> люди бояться за гроші, так само як суслік за голову. Вот якби хтось відкрив і показав шо це вигідно, багато із тих хто сидів і боявся, почали б займатися тим самим. Пропоную зробити експеримент - попити сусліку вітамінки, через деякий час інші такі самі сусліки побачать як ці чудодійні вітамінки допомагають суслікам і почнуть теж їх приймати. Це буде просто чудово!!! По-перше, експеримент докаже, шо варто лише почати одному і підтянуться ті хто не вірив першому. По-друге, ми вилікуєм сусліка і таких як він. По-третє, я не мало зароблю на вітамінках. 8)
Да Жванія ти мабуть на своіх вітамінах помішався ідея твоя " бредова" ще раз тобі кажу пробували люди люди клуб зробити ще до того я це тобі приснилось але нічого з того не вийшло.І будете ви ще довго відпочивати в Райдузі або в "Поділлі" це якраз на ті 5 гривень про які ти писав а якщо хочеш нормально відпочивати то треба і відповідно заплатити :cry: :cry: :cry:
Гість

Повідомлення vadim » 10 вересня 2005 00:56

diadia_vania написав:
vadim написав:Вибачте, саме це я хотів сказати, ну ви мене зрозуміли :oops: :oops:

Вадім!!! :x Ти фігню говориш :D :D :D Якшо ти візьмеш в руки калькулятор (пояснюю для Вадіма: калькулятор - це такий пристрій, який дуже швидко і правильно рахує), то всі витрати покриваються порівняно швидко і починають приносити доходи, звичайно, при умові шо вийде підтянути народ, а з таким писимістичним підходом як в тебе, нічого не виходить. :D :D Де ти бачив ціни за вход 10$? За 10$ можна зайти в Києві і т. д. і т. п. в пристижний CLUB. В Бершаді всьо можна зробити дешевше ніж ти собі думаєш і досить прікольно. А в, як ти це називаєш, "пін- понг" я б з тобою з радістю зіграв. Давай організовуй, я з командою до тебе приїдем і розстріляєм тебе як кроліка. :evil:

Ддааааа!!! Дружищо, як приємно мати справу із глибоко освіченою людиною (тобто з тобою), яка не тільки знає що таке калькулятор, але також володіє цією "штукою" як Дункан Маклауд мечем, чи Розембаум гітарою. :lol:
Щодо NIGHT CLUB, то якщо ти все нормально прорахував.....карти тобі в руки..... Тільки я щось сумніваюсь. :? Але в любому випадку буду за тебе радий, і, якщо буду в Бершаді, і буде вільний час, то обовязково там "отвісну" :D
А на рахунок "пострєлять", то як кажуть "всєгда ЗА!!!!", приїзджай...."пострєляєм"... :lol:
vadim
Заслужений
Заслужений

Повідомлення vadim » 10 вересня 2005 02:43

2_дядя ваня or генецвалє Вано.
Щодо наступної твоєї фрази....Ми не в NewYork City, ми говорим про Бершадь, а в Бершаді дешева орендна плата, продукти, робоча сила і людям діватись нема куди.....
По-перше: дешева роб.сила. Я так розумію що ти маєш на увазі найняти людей на посади барменів, офіціантів, кухарів,"діджея подєшовкє", декілька нормальних круп"є, охоронців, шоу-балет....і.т.п. :?: В цьому випадку, "любий друже", як каже наш президент Ющ.,ти глибоко помиляєшся, бо людина яка отримує невелику зарплатню, починає заробляти ті гроші, що мав би заробити ти, я думаю ти знаєш яким чином :?: ....що ні :?: ...так ти калькулятором володієш краще всіх, і відрізняєш пін-понг від пейнтболу :!:
По-друге: дешеві продукти. Ціна на продукти по всій Україні ОДНАКОВА, не віриш??? ВІзьми ціни на хліб, мясо, овочі, горілку, цигарки і.т.п... Порівняв??? Що так чи ні???
по-третє: ...людям діватись нема куди. Ті серйозні люди у яких є гроші, не дуже сильно "ломануться" в NIGHT CLUB просаджувати своє "кровно заработаноє бабло", їхні дітки і так це успішно роблять за них, навчаючись у Вінницях, Київах, Одесах... А ті кому дійсно діватись нема куди, купляють пивко, "по підісят" чи "по сто", а то і пляшечку самогоночки за 4-5 грн.у баби Параски, і не треба їм ніяких NIGHT CLUBів :!:
...і на останок хочу Вам Дядя Ваня сказати, що в даний момент у NEW YORK SYTI, відкрити нічний клуб буде набагато важче ніж в любому іншому місті світу "конкурєнція поннімаєтє"8)
Так-що "учі матчясть" шановний Дядя Ваня :!: І калькуляторами сильно"нє увлєкайтєсь" :P [/b]
vadim
Заслужений
Заслужений

re

Повідомлення bershad » 05 листопада 2005 10:30

vadim - в принципі ти правильно мислиш, але ніхто не говоре про нічний клуб такого масштабу, достатньо було б зробити просту дискотеку з потужною і класною музикою 8). Не знаю як всім вам але мені набридло те що Бершадці дожились до того, що приходиться їздити на дискотеки в прилеглі села: Флорино "Під стріху" :shock: , Устя "Анатоль", і т.д...... Я не думаю що власники цих дискотек платять барменам і охоронцям шаленні гроші :wink:
З повагою Шевчук Олексій - адміністратор сайту
http://bershad.com.ua - Портал Бершадського району
http://oldi.com.ua - Комп'ютери та офiсна технiка
bershad
Адміністратор сайту

Re: re

Повідомлення vadim » 06 листопада 2005 23:45

bershad написав:vadim - в принципі ти правильно мислиш, але ніхто не говоре про нічний клуб такого масштабу, достатньо було б зробити просту дискотеку з потужною і класною музикою 8). Не знаю як всім вам але мені набридло те що Бершадці дожились до того, що приходиться їздити на дискотеки в прилеглі села: Флорино "Під стріху" :shock: , Устя "Анатоль", і т.д...... Я не думаю що власники цих дискотек платять барменам і охоронцям шаленні гроші :wink:

Льошка, я не маю нічого проти діскотек і нічних клубів,а взївся я на "Дядю Ваню", за те, що людина мене вчить рахувати на калькуляторі :twisted:
vadim
Заслужений
Заслужений

re

Повідомлення bershad » 08 листопада 2005 10:28

ok :D
bershad
Адміністратор сайту

Повідомлення vadim » 09 листопада 2005 00:55

bershad написав:ok :D

Добре що ми зрозуміли один одного :D
vadim
Заслужений
Заслужений

Повідомлення Гість » 12 листопада 2005 19:14

Вадімчику, синочку, не взїдайся, бо я тебе точно з'їм :twisted:
Гість

Повідомлення bershad » 13 листопада 2005 10:43

Не зрозуміло, що цей гість мав на увазі :wink:
bershad
Адміністратор сайту

Повідомлення vadim » 03 грудня 2005 05:26

Anonymous написав:Вадімчику, синочку, не взїдайся, бо я тебе точно з'їм :twisted:

Приємного апетиту :D :D :D
vadim
Заслужений
Заслужений

re

Повідомлення bershad » 31 березня 2006 15:40

прийшла весна а Бершадська молодь знову не має куди піти :?:
bershad
Адміністратор сайту

Поперед.

Повернутись до ОСНОВНИЙ БЕРШАДСЬКИЙ ФОРУМ БЕРШАДЬ ФОРУМ

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів