Чого не вистачає ЗОШ №1

Життя школи, пошук однокласників

Модератори: bershad, Korespondent

Чого не вистачає ЗОШ №1

Повідомлення diadia_vania » 27 серпня 2005 05:21

Я, як випускник ЗОС №1 2000 року, закликаю ВАС, шановна дирекція школи, менше загружати бідненьких діточок зубрінням і більше уваги приділяти на їх загальний розвиток (особливо фізичний). Навчання - це корисно, але ще є стільки всього цікавого крім нього. Вчіть дітей жити і виживати в нашому божевільному світі, а теореми написані 50 років назад сьогодні не актуальні. Я ВАС люблю!!! :D
PEACE.
diadia_vania
Початковий рівень
Початковий рівень

Re: Чого не вистачає ЗОС №1

Повідомлення Slavik » 27 серпня 2005 19:56

diadia_vania написав: Вчіть дітей жити і виживати в нашому божевільному світі, а теореми написані 50 років назад сьогодні не актуальні. Я ВАС люблю!!! :D

Именно учёба и готовит детей к жизни. Учёба это же первая ступень в этой самой жизни! А насчёт теорем, ты не прав, так как сегодня актуальны даже те, которые написаны более 200 лет назад.
Slavik
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь

Повідомлення diadia_vania » 28 серпня 2005 01:55

Я повністю погоджуюсь шо без навчання і ні туди і ні сюди, але воно повинно бути ефективним, а не сліпим зазубрюванням цілими днями і ночами. Треба виходити у реальний світ і бачити життя, а не робити вигляд шо ти вчишся. Я поважаю 1 школу за бажання навчити дітей, однак не вистачає гуртків по інтересам, шкільні роки в межах школо проходять в'яло.
PEACE.
diadia_vania
Початковий рівень
Початковий рівень

Щодо навчання!!!

Повідомлення ISR » 24 жовтня 2005 16:41

Так звичайно навчання це добре....
Але звернімо увагу на вчителів школи №1...
Хто навчався, то знає Погончика Г.О. його жінку Погончик Г.І. Таких вчителів дуже багато(99%). Хто не знаю, я розкажу у двох словах...
В Бершаді панує корупція і навіть в школах. Ці люди впроваджують корупцію... Відношення до дітей в загалі нікого не цікавить. Оці негативно спрямовані вислови( скоти, дурні і т.д.) взагалі перевищили все... Всі діти хочуть до себе певного нормального відношення, адже це майбутнє України... Вчителі пригальмовують психіку дітей, власне "Я"!!! Мабуть, повинні бути роботи, а не вчителі, тоді, мабуть, буде рівність між дітьми... Говорити можна багато... Отже запитайте будь-якого учня, незалежно, шкіл №1, №2, №3 і т.д, що волни думають про вчителів... Самі Ви памятаєте, які ж ці вчителі, скільки вони Вам нашкодили... Скільки вони переломали атестатів, справді розумних дітей...???????????
ISR

Повідомлення Slavik » 26 жовтня 2005 18:45

По моему, это глупо, свои ошибки вешать на других!
Всегда были хорошие учителя и не очень, так было есть и будет и не только в бершадской школе №1, так оно по всему миру. И обзывают тоже везде. То на сколько мы учимся и как, зависит в основном от нас самих, и лишь четверть от учителя, так как если кто-то учиться не хочет, хоть головой об стену бей, умрёт неучем...
Slavik
Патріот міста Бершадь
Патріот міста Бершадь

Учителі!!!!!!

Повідомлення ISR » 29 жовтня 2005 00:43

Не можу погодитись з Вами щодо вчителів... Розумієте, я доволі гарно навчаюсь і, мабуть, до мене повинне бути нормальне відношення...
Але це не так... Мабуть, ніхто не хоче, коли вас "обзивають", матюкають тощо... Я, як свідомо мисляча особа, вважаю правильним нормальне відношення до будь-якої особи(учня), не залежачи від навчання... Адже ми теж люди, хоч і маленькі.... Через рік, два ми, можливо, будем вітатися з учителями за руку, а нас ще досі ставлять, як до нелюдів... Мабуть, очевидно, що ставлення до вчителів буде негативне.... Розумієте, якщо, наприклад, Вам цей учитель нормальний, то комусь іншому він(вона) зробила щось негативне. Отже, я можу сказати, що вчителів-янголів взагалі не буває...
Мабуть, на місці вчителів повинні бути роботи...
ISR

Повідомлення sokvol » 06 березня 2006 14:30

Я закончил Бершадскую среднюю школу в начале шестидесятых. Мне очень приятно вспоминать школьные годы. У нас были в классе хорошие и дружные ребята. Были очень хорошие учителя. Вспоминаю их с теплотой. Хочу огласить фамилиии своих учителей: Директор школы Агапов Петр Иванович, Учительница укринского языка Пасечник Мария калистратовна, Русского языка Грушко Нина Хризанфовна, Паевская Екатерина васильевна и другие.
sokvol

Як на мене...

Повідомлення Len0ms » 22 травня 2007 20:17

На одній з "лінійок" було сказано, що у БЗОШ №1 43 переможці районних і обласних олімпіад.

Було б непогано, якби про цих талановитих дітей знали не кільки "обрані кола", а цілий світ.

Ви напевне здогадались, що Бершадській ЗОШ №1 не вистачає власного офіційного веб-сайту.
Len0ms
Початковий рівень
Початковий рівень

Re: Як на мене...

Повідомлення bershad » 23 травня 2007 10:40

Len0ms написав:На одній з "лінійок" було сказано, що у БЗОШ №1 43 переможці районних і обласних олімпіад.

Було б непогано, якби про цих талановитих дітей знали не кільки "обрані кола", а цілий світ.

Ви напевне здогадались, що Бершадській ЗОШ №1 не вистачає власного офіційного веб-сайту.

так справді це серйозна проблема потрібно звертатись до директора школи можливо він зрозуміє серйозність даного питання, а поки що як альтернативу пропоную розміщати подібного роду новини на форумі в розділі "Бершадська ЗОШ №1"
З повагою Шевчук Олексій - адміністратор сайту
http://bershad.com.ua - Портал Бершадського району
http://oldi.com.ua - Комп'ютери та офiсна технiка
bershad
Адміністратор сайту

Повернутись до Бершадська ЗОШ №1

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів